forum

Türkiye'nin en iyisini seçelim.

posted
Total Posts
82
Topic Starter
Pure Force
Evet gençler, her mod'da en iyiyi seçmek için aramızda bir tarih belirleyip kapışsak felan? Hem eğlcenceli olur hep beraber :D isteyen istediği mod'a katılır filan?
Epey güzel olur bence, sonrasında video hazırlayıp kendimizi diğer ülkelere tanıtmış oluruz? Hoş birşey çıkabilir diye düşünüyorum. :D
UnderminE
Şaka mısın sen ya..

Abi yok artık :D Sen o "birincilik" meselesini hala oturtamamışsın kafanda Sinan. Böyle iki kapışmayla belirlenecek şey değil o.
HellDawn
Rofl
UnderminE
Ekleme yapayım, mesela sen Masterpiece'i geçemedin ama ben geçtim o zaman ben birincyim yeho :D:D
Topic Starter
Pure Force

UnderminE wrote:

Ekleme yapayım, mesela sen Masterpiece'i geçemedin ama ben geçtim o zaman ben birincyim yeho :D:D
ekleme yapayım :D slifer airman'i geçti o mu birinci? aramızda karar vericez işte ben demiyorum ben en iyiyim :D
UnderminE
Ya sen diyosun demiyorum da işte, böyle şeyler karar vermekle olmaz ki yani. Bi bakarsın eleman en olmıycak mapleri geçer ama başka gün falan sıçar böyle oynayamaz :D

Diyorum işte kısacası, birincilik falan filan böyle belirlencek şeyler değil. Diğer ülkeler de zaten böyle bi bakışta karar vermiyor, pp diye bi şey o yüzden var zaten. PP sadece modla oynamaktan ziyade aim'e göre de bakıyor. O yüzden pp'niz ne kadar yüksekse o kadar iyisiniz işte bu kadar basit.

Bir de birincilik muhabbetini neden istemiyorum, birisini birinci seçerseniz ondan sonra o heriften ne kadar iyi adam gelirse gelsin eleman dışarıdakilerin gözünde hep birinci olarak kalır. Kendim için diyim mesela tamam birinci demezlerdi ama hakkımda baya şey denmişti zamanında iyi anlamda, şimdi bile yeni gelen elemanlar bana sanki hala öyleymişim gibi yaklaşıyo. Bıraktım mıraktım desen de dinlemiyo herifler, çok sinir bozucu bi şey o yüzden ve gereksiz.
Ryu_old
seni seviyorum <3
UnderminE
This gal.
toruko95
Çok yalnızım :(
Butterfly
.
HellDawn
Bence en iyisi tripletime .dddd demi dilekkk
UnderminE
Hahahaha aynen kimse gelip de ben birinciyim demesin iki airman geçip :D:D
Butterfly
.
Butterfly
.
Shadowa_old
Bana ne ben Banned forever nogard ve lesjuh, stream compilation, goreshit - MATZcore Lolicore, Blue night, With a Dance Number, Dragon Force - Revolution Deathsquad gibi birçok map te bitirdim bunların çoğunu Türkiye'de benden başka bitiren yok sadece airman deilki tabiikide ben 1. yim :P xD. Cry for Eternity de bitircem vallaha acc me üzülüorum :D. Bu arada ben seni öle görmüyorum Dilek Abla üzülme sen xD xD xD.

Çok sonra bir ekleme (01/02/2013): Artık herkes ile 1.olduğum haakında iddalaşmaya hazırım. 1.olduğumu %100 idda ederim ve aksini idda edecek kişilere cevabım hazır lol.
UnderminE

Shadowa wrote:

Bana ne ben Banned forever nogard ve lesjuh, stream compilation, goreshit - MATZcore Lolicore, Blue night, With a Dance Number, Dragon Force - Revolution Deathsquad gibi birçok map te bitirdim bunların çoğunu Türkiye'de benden başka bitiren yok sadece airman deilki tabiikide ben 1. yim :P xD
Sen kurufasulyesin senin tabletin var :D
Shadowa_old
UnderminE wrote:

Sen kurufasülyesin senin tabletin var :D

Bana ne :D. Yinede o kadar şeyi TABLETLE bile bitirmiş olsamda bitirmişim yani :D. TABLETLE bile olsa sizden iyiyim anlamına gelio muhahaha zuhahaha kuhahaha guhahaha buhahaha nuhahaha puhahaha juhahahaha öhöhöhöhöh... Nese işte 1.yim :D.

(Quote mudur nedir onla güzel olmadı böle yaptım bende :D)
UnderminE
UUU ADAM BİRİNCİ BEYLER
razor81
FTW Shadowa xD üşüyoruz Güneş reyiz 8-)
Shadowa_old
Eeeeeee tabi benle konuşcaksanız sekreterime başvurcaksınız anca öle. 1. olmak ne sanıonuz :P xDDD.
show more
Please sign in to reply.

New reply