forum

Türkiye'nin en iyisini seçelim.

posted
Total Posts
82
show more
Butterfly
.
HellDawn
Bence en iyisi tripletime .dddd demi dilekkk
UnderminE
Hahahaha aynen kimse gelip de ben birinciyim demesin iki airman geçip :D:D
Butterfly
.
Butterfly
.
Shadowa_old
Bana ne ben Banned forever nogard ve lesjuh, stream compilation, goreshit - MATZcore Lolicore, Blue night, With a Dance Number, Dragon Force - Revolution Deathsquad gibi birçok map te bitirdim bunların çoğunu Türkiye'de benden başka bitiren yok sadece airman deilki tabiikide ben 1. yim :P xD. Cry for Eternity de bitircem vallaha acc me üzülüorum :D. Bu arada ben seni öle görmüyorum Dilek Abla üzülme sen xD xD xD.

Çok sonra bir ekleme (01/02/2013): Artık herkes ile 1.olduğum haakında iddalaşmaya hazırım. 1.olduğumu %100 idda ederim ve aksini idda edecek kişilere cevabım hazır lol.
UnderminE

Shadowa wrote:

Bana ne ben Banned forever nogard ve lesjuh, stream compilation, goreshit - MATZcore Lolicore, Blue night, With a Dance Number, Dragon Force - Revolution Deathsquad gibi birçok map te bitirdim bunların çoğunu Türkiye'de benden başka bitiren yok sadece airman deilki tabiikide ben 1. yim :P xD
Sen kurufasulyesin senin tabletin var :D
Shadowa_old
UnderminE wrote:

Sen kurufasülyesin senin tabletin var :D

Bana ne :D. Yinede o kadar şeyi TABLETLE bile bitirmiş olsamda bitirmişim yani :D. TABLETLE bile olsa sizden iyiyim anlamına gelio muhahaha zuhahaha kuhahaha guhahaha buhahaha nuhahaha puhahaha juhahahaha öhöhöhöhöh... Nese işte 1.yim :D.

(Quote mudur nedir onla güzel olmadı böle yaptım bende :D)
UnderminE
UUU ADAM BİRİNCİ BEYLER
razor81
FTW Shadowa xD üşüyoruz Güneş reyiz 8-)
Shadowa_old
Eeeeeee tabi benle konuşcaksanız sekreterime başvurcaksınız anca öle. 1. olmak ne sanıonuz :P xDDD.
Butterfly
.
razor81

Perceive wrote:

bence başka söze gerek yok.
Shadowa_old
O ne lan nerden buldunuz onu xDDDD. Yinede beğendim ^^
UnderminE
Shadowa > Perceive EHEHEHE

Edit: ANAA SİNANMIŞ O DLSKJFLDSKJF
Butterfly
.
Shadowa_old
knk öh yani sende mi geçtin onu askjashasg :D. Bu arada gün gelir benim bugünki rekorlarımı geçersin ama o günki (gelecekteki) rekorlarımı geçemeyebilirsin muhahaha xD. He bide dilek abla tripletime kim ya :D
UnderminE
TripleTime hacker'ın teki ya, aslen Türk değil banlandı zaten :D
Shadowa_old
Triple ban de sen ona ozman :D. Bu arada selin abla geri dönmicek mi yha?
UnderminE
Selinin oynayası yok artık yeni rank sistemi geldiğinden beri, sanmam bi daha ne zaman döner kim bilir :D
Shadowa_old
:S:S:S özledim yemin ediorum selin ablyı ya. VE BUNU OKUYOSAN SELİN ABLA, HEMEN GERİ DÖN!!!!!!!!
UnderminE
Bomba haberleri veriyom o zaman

Çok gizli istihbarat kaynaklarımdan duyduğuma göre, Selin ve Burak (aka _Reiko_) 1-2 ay içinde geri döncek >w<
Shadowa_old
Şuan da bunu okumak için daha iyi bir zaman olamazdı benim için dilek abla. Vallaha nedeni federal bir sır olan çok gizli üzüntülerimi bastırabilecektek haber olsa gerek bu. Vallaha eyw ya :D. Bu arada

I hope that something very good happens to us , such as playing to osu! with Nishiji and _Reiko_ ^^ zaa xD.
Butterfly
.
Shadowa_old
yok o bana deil yıldız olan güneşe gidiodu onlar ona the best yazmışlar :D
Butterfly
.
UnderminE
Olum cookiezi big black'le koymuş koyucağı kadar, daha ne koyma gereksinimi duysun çocuk :D

OFF SHADOWA, O LAF O KADAR İYİ OTURDU Kİ RESMEN YAZIP İMZAMA KOYCAM :D:D
-Rain-

UnderminE wrote:

Bomba haberleri veriyom o zaman

Çok gizli istihbarat kaynaklarımdan duyduğuma göre, Selin ve Burak (aka _Reiko_) 1-2 ay içinde geri döncek >w<
Oha Dilek 1-2 ay mı dedim lan sana asdfasdf
UnderminE
AAAA BURAK AAA SİNCAP AA KİKİİ dslşkfsdf

Olum Selin bana Eylül dedi, Eylül 1-2 ay olmuyo mu en fazla ;_;
-Rain-

UnderminE wrote:

Selinle konuşmadım ama neden dolayı bıraktığını biliyorum. neyse yeniden birleşicez \:D/
Butterfly
.
UnderminE

_Reiko_ wrote:

UnderminE wrote:

Selinle konuşmadım ama neden dolayı bıraktığını biliyorum. neyse yeniden birleşicez \:D/
Aaa niye bırakmış ben bilmiyorum, çıtlatsana bana bi. Belki söylemiştir bana gerçi emin olamadım <_<
-Rain-
Quote olmadı böyle yazcam.
benim sandığım kadarıyla profil olayı. zaten yazmış orayada. score değişikliğinden bahsedilmişti başlıkların birinde bide o var tabi
UnderminE
Ha doğru tahmin etmişim o zaman.

Ya standard ve ctb için bilemem ama taiko açısından inanılmaz hoşuma gitti açıkçası pp olayı. Hani cidden şöyle okkalı zor bi mapi güzelce geçtiğinde modla oynadığında verdiğinden daha fazla pp verebiliyo. Biz baya kapışçaz senle kısacası :P
-Rain-

UnderminE wrote:

Ha doğru tahmin etmişim o zaman.

Ya standard ve ctb için bilemem ama taiko açısından inanılmaz hoşuma gitti açıkçası pp olayı. Hani cidden şöyle okkalı zor bi mapi güzelce geçtiğinde modla oynadığında verdiğinden daha fazla pp verebiliyo. Biz baya kapışçaz senle kısacası :P
İyi oynadığını biliyorum ama replaylarından bitanesini youtube'da görmek isterim *-* (monte süper bişey xd)
UnderminE
Aynen monte deli telefon ben de uçuyom surf yapıyom :D

Hömmm.. big black'imi yükliyim o zaman da.. şimdi iftara gidiyoz akşam gelince unutmazsam big black'i yüklerim \:D/
-Rain-

UnderminE wrote:

Aynen monte deli telefon ben de uçuyom surf yapıyom :D

Hömmm.. big black'imi yükliyim o zaman da.. şimdi iftara gidiyoz akşam gelince unutmazsam big black'i yüklerim \:D/
OOOO BİG BLACK ama benim düşündüğüm map mı?
link rica edeyim
UnderminE
Blue Dragon'un yaptığı map ama taiko diffini oynadım tabi. Bide Hard Rock var işte <_>
http://osu.ppy.sh/s/41823
Shadowa_old
Dilek abla senin yorumların iyise benimde sözlerim imzalık kusura bakma ^^ xD.
-Rain-
Blue dragon'un olanı bilmiyorum. hardrock falan diyip beni korkutuyosun ;_;
gelince baya eziklik yaşıcam ;____;
show more
Please sign in to reply.

New reply