forum

Türkiye'nin en iyisini seçelim.

posted
Total Posts
82
show more
Shadowa_old
Şuan da bunu okumak için daha iyi bir zaman olamazdı benim için dilek abla. Vallaha nedeni federal bir sır olan çok gizli üzüntülerimi bastırabilecektek haber olsa gerek bu. Vallaha eyw ya :D. Bu arada

I hope that something very good happens to us , such as playing to osu! with Nishiji and _Reiko_ ^^ zaa xD.
Butterfly
.
Shadowa_old
yok o bana deil yıldız olan güneşe gidiodu onlar ona the best yazmışlar :D
Butterfly
.
UnderminE
Olum cookiezi big black'le koymuş koyucağı kadar, daha ne koyma gereksinimi duysun çocuk :D

OFF SHADOWA, O LAF O KADAR İYİ OTURDU Kİ RESMEN YAZIP İMZAMA KOYCAM :D:D
-Rain-

UnderminE wrote:

Bomba haberleri veriyom o zaman

Çok gizli istihbarat kaynaklarımdan duyduğuma göre, Selin ve Burak (aka _Reiko_) 1-2 ay içinde geri döncek >w<
Oha Dilek 1-2 ay mı dedim lan sana asdfasdf
UnderminE
AAAA BURAK AAA SİNCAP AA KİKİİ dslşkfsdf

Olum Selin bana Eylül dedi, Eylül 1-2 ay olmuyo mu en fazla ;_;
-Rain-

UnderminE wrote:

Selinle konuşmadım ama neden dolayı bıraktığını biliyorum. neyse yeniden birleşicez \:D/
Butterfly
.
UnderminE

_Reiko_ wrote:

UnderminE wrote:

Selinle konuşmadım ama neden dolayı bıraktığını biliyorum. neyse yeniden birleşicez \:D/
Aaa niye bırakmış ben bilmiyorum, çıtlatsana bana bi. Belki söylemiştir bana gerçi emin olamadım <_<
-Rain-
Quote olmadı böyle yazcam.
benim sandığım kadarıyla profil olayı. zaten yazmış orayada. score değişikliğinden bahsedilmişti başlıkların birinde bide o var tabi
UnderminE
Ha doğru tahmin etmişim o zaman.

Ya standard ve ctb için bilemem ama taiko açısından inanılmaz hoşuma gitti açıkçası pp olayı. Hani cidden şöyle okkalı zor bi mapi güzelce geçtiğinde modla oynadığında verdiğinden daha fazla pp verebiliyo. Biz baya kapışçaz senle kısacası :P
-Rain-

UnderminE wrote:

Ha doğru tahmin etmişim o zaman.

Ya standard ve ctb için bilemem ama taiko açısından inanılmaz hoşuma gitti açıkçası pp olayı. Hani cidden şöyle okkalı zor bi mapi güzelce geçtiğinde modla oynadığında verdiğinden daha fazla pp verebiliyo. Biz baya kapışçaz senle kısacası :P
İyi oynadığını biliyorum ama replaylarından bitanesini youtube'da görmek isterim *-* (monte süper bişey xd)
UnderminE
Aynen monte deli telefon ben de uçuyom surf yapıyom :D

Hömmm.. big black'imi yükliyim o zaman da.. şimdi iftara gidiyoz akşam gelince unutmazsam big black'i yüklerim \:D/
-Rain-

UnderminE wrote:

Aynen monte deli telefon ben de uçuyom surf yapıyom :D

Hömmm.. big black'imi yükliyim o zaman da.. şimdi iftara gidiyoz akşam gelince unutmazsam big black'i yüklerim \:D/
OOOO BİG BLACK ama benim düşündüğüm map mı?
link rica edeyim
UnderminE
Blue Dragon'un yaptığı map ama taiko diffini oynadım tabi. Bide Hard Rock var işte <_>
http://osu.ppy.sh/s/41823
Shadowa_old
Dilek abla senin yorumların iyise benimde sözlerim imzalık kusura bakma ^^ xD.
-Rain-
Blue dragon'un olanı bilmiyorum. hardrock falan diyip beni korkutuyosun ;_;
gelince baya eziklik yaşıcam ;____;
Butterfly
.
UnderminE
Burak tüm modlarla oynasam bile sen beni yine geçersin, çünkü ACCURACY. Senin acc yeteneği kimsede yok vallama. ;_;
-Rain-
ehehe <3 <.<
Shadowa_old
Bu arada sen BlueDragon'un yaptığı mapide biliosun sadece hatırlamıosun^^. sana vermişim bu cookiezide relax hack vardır kesin demiştin :D:D:D
Butterfly
.
Shadowa_old
zaaaa :D diossssssssssssssun :D
UnderminE
Reiko bebeğim sana gelsin video:

Video inanılmaz kalitesiz, sahurun sonuna yetişsin diye kalitesini düşürdüm ;__; üüü ;_; SESİ DUYSAN YETER BURAK ANLARSIN SEN RİTMİ ;_;
-Rain-
Hee hatırladım bunu.
OHA DİLEK PRO OLMUŞUN
AqLadıM x(
UnderminE
Ahaha lan geçen Batu'ya dedim ki "AĞLADIM PANPA.... Lan burak burda olsa AqLadıM x( yazardı ;__;"

HALA YAZIYON AMK
-Rain-
"AqLadıM x(" benim için bir fenomendir :D
UnderminE
Olum telefonda internet paketi mi var bilgisayardan mı giriyon hep burdasın amk :D
-Rain-
Olm net paketi var tabiki :D pc'den girsem rank kasıyodum şimdi ;_;
tek yapabildiğim ruh gibi dolanmak ;_;
UnderminE
Biz seni hissediyos ;__;

Kaç megabaytlık lan :D
-Rain-
1 Cigabayttı 600 megabayt civarı bişey kaldı :D
Shadowa_old

UnderminE wrote:

Biz seni hissediyos ;__;
feeling someone's sprit... WTF? It doesn't have to be sprit :D.
kerokerem
biz türkiyenin en izisini seçicez normal konuşun

bence : Shadowa
Clawsmash
lan en iyi mevzusu ne? neyin kafasındasınız?

ama illa ki bi iyi seçilecekse 3 maçtan oluşan turnuva düzenleyelim, standart, taiko, ctb ve osumania turnuvaları. İlla ki bu triplere girecekseniz bu saçma etkinliği düzenleyebiliriz.

ama nyin kafasındasınız hala anlamadım şurda zaten göt kadar insanız en iyisini seçsek ne olucak yarraq var amq

üf

AMA BENCE EN İYİ DRAGONROAR ÇÜNKÜ KENDİSİ ÇOK SEKSİ VE 14 YAŞINDA İNANMIYORUM BUNU KİMSE YAZMAMIŞ!!111 SİZ ZATEN MASTERPİECE BİTİREMEZSİNİZ Dİ Mİ MERT MESELA BOK GİBİ OYNUYO DİLEK BOK YESİN SİNAN DA ZATEN İBNE DEĞİL EN İYİ DRAGONROAR!11111 SHADOWA !!11<333ÜÇYARAQ

(eğlendim mi evet)
UnderminE
;_;
Butterfly
.
Clawsmash
kelebq çok da gerekli değil boşver canıms
Butterfly
.
UnderminE
http://osu.ppy.sh/ss/585302
Ben burda şöyle bi skor yapmşm siz hala türkiyenin en iyisi diyosunuz allah gahretmesin adsfasdf
Butterfly
.
UnderminE
Yaranaika~
Shadowa_old
Shadowa_old
Ayrıca map okumayı bilmemde (ki son bi kaç zamandır sizin bilmediğiniz kadar çok geliştim ama birşey idda etmiyorum yinede), DTde ve HD de sizden çok iyim lolololol. Aimimde sizden iyi o da belli bişi, parmak hızını bilmem -Lvs benden hızlı görünüyo o konuda ama ben daha dayanıklıyım :3. Kısacası ben 1.yim :3 (ppde zaten bunu görebiliyoruz).
Clawsmash
kıçımın birincisi ahahahah
Topic Starter
Pure Force

Clawsmash wrote:

^ LOL
Clawsmash

Pure Force wrote:

Clawsmash wrote:

^ LOL