forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Mizzii

ez nagyon szép XD


Oh Kurokami .. pedig tuti tetszett volna >:
Kurokami
Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Mizzii
de ez nem is uncsiiii .. ;w;
Kurokami
Nekem az lenne. Ki nem állhatom az ilyen animéket alapból. Nem is nézek.
Mizzii
Hát okés >:
Frici

Kurokami wrote:

Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
Kurokami

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Frici

Kurokami wrote:

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Ez esetben bocsi, nem tudtam hogy ez a kategória unalmas. Ha akcióval kezdted volna akkor nem ezzel kezdem. :D
Nézd meg akkor a Btooom!-ot ahogy látom azt még nem láttad. :D Ha arra is azt mondod hogy unalmas falnak megyek.
Kurokami
Arról még lehet szó. 12 részt legrosszabb esetben is kibirok. :D
[-Meiton-]

Mystyk wrote:

nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<
Azért mert megkérdeztem melyik Anime ez, még nem jelenti azt hogy érdekel is.
Kazuya
Sziasztok. Bocsi hogy szó nélkül eltűntem, de perpill a gépem nem jó lassan 2 hete. Nem hagytam abba az osu-s tevékenykedést, meg a mapeket, nem erről van szó. Talán olyan Szeptember elején újra leszek, max közepén. Üdv : A.W.
Kurokami
Ismerős probléma. Hát, már nincs sok hátra addig. :3
[-Meiton-]
ÉÉÉLEDJ HUNGARIAN FORUM!
Kurokami
Nem.
[-Meiton-]
:(
Mystyk
jah kiharcoltátok/tuk a külön részleget erre nem ír senki :?
Kurokami
Heni, te most kábé 4 emberről beszélsz és azok aktívak is. A többiek meg vagy nem tudnak róla vagy nem akarnak/mernek írni.
Alarido
Nagyszerű lenne, ha valaki (egy anyanyelvi beszélő) tanítani egy kicsit a magyar nyelvet nem beszélők. Legalább a szükséges magyar nyelvtudással modding map-eket. (Szeretek nyelveteket ♥)
Norbi
Wow, egy Brazil, aki valamennyire tud magyarul (és remélem nem Google fordító volt). Ez már csak azért is vicces, mert az aláírásában is van magyar szöveg. :3
Kurokami
Hát a második mondat kicsit fura de azért elmegy. Hát meg lehetne próbálni, de őszintén szólva a magyar nyelv nem éppen egyszerű.

I'm not sure if you can understand one of these language correctly but still I answer on two different one. The hungarian language not too easy for teaching w/o personal contact and experience but I think we can try it. (But not me because my english is sucks. orz)
[-Meiton-]
Ki fog venni ilyen Osu!Tablet-et? Személy szerint én veszek egyet, max ha majd nem jön be vmi nyereményjátékban kiosztom a FB oldalamon
Norbi
Én tuti nem, mert minek. Max ha lenne valami osu!TataCon, akkor arra mernék kidobni egy kis pénzt. :3
Kurokami
Ugyan mi a ráknak. Kábé feleannyiért megcsinálnám házilag ha már nagyon akarok egyet. De egyébként egy tablet+pc pont ugyanazt a célt szolgálja. Jó ezt én úgy mondom mint egy CtB-s de még ha Standardos is lennék se érdekelne. Ezen kívül ha a mapping contest-et megnyerném (ha egyáltalán akarnék indulni), azt kapnék nyereményként.
Mizzii
  • de cuki ez az Alarido *-*
Demynnfire
https://www.youtube.com/watch?v=HwtY5g547Ik

Remélem nektek is ízlik :p

(Direkt nem raktam [youtube] tag-be)
Kurokami
Oké, nem is tudom mivel kezdjem. Meh...w/e.

Kábé a harapásig néztem, gratulálok hozzá.

Most pedig menjünk offtopicba. Ha videót akarsz feltenni, légyszi használj egy már meglévő topic-ot hisz ha minden egyes dolognak újat nyitnánk akkor sose lenne rendezett a fórum. Ennek a videónak pedig megvan a helye hisz nem illik sehova, vagyis mehet oda ahova minden más random dolog, a sima Magyar topicba. Félreértés ne essék, nem elüldözni akarlak, csak ha új topic-ot nyitsz akkor annak legyen oka.

Edit: Megkérek valakit hogy rakja át másik topicba.
[-Meiton-]
Milyen elszántan tanulja a magyart :D
Kurokami
Ja, csak kár hogy pont a világ legaktívabb társadalmát választotta. :D
Ruri
Mi, én írtam neki osu!-ban beszélgettem vele csomót egyik este azóta meg nem is írt, hát figyelj én nem fogom kergetni. Különben jófej XDDD
Ruri
DE EZ MEGÉRDEMEL EGY SAJÁT TOPICOT NA NE LEGYÉL MÁR ILYEN MORCI.
Kazuya
Írtam neki magyarul úgy másfél hónapja. Valamennyire talán megértette, de mivel angolul válaszolt, nem tudtam csevegni vele. x'D Azért jó lenne, ha végre találnék egy külföldi nem magyart aki tudja a nyelvet. °o°
Kurokami
Hát, olyat nem nagyon fogsz. :3 Hisz aki külföldön tud magyarul az magyarnak született. Persze valószínűleg van kivétel, viszont azt nehéz megtalálni főleg hogy lehet nem is osu!-zik.
Kazuya
És ez lesz a 100. postom a fórumon. (Y)
Kurokami
Bejelentem, hogy hivatalosan is meghaltam ami a játékot illeti. Mivel nincs netem így nem tudok semmi mást csinálni fórumozáson kívül. Ja meg offline mapelni, de az nem sok minden. Also sok sikert a CtB pre-WC-hez a csapatnak (remélem azért be fogok tudni szállni valamikor).
bem13
Sziasztok! Eddig nem voltam (és még mindig nem vagyok) túl aktív ami a közösséget illeti, de gondoltam azért most már írok ide :D Nem akartam külön témát létrehozni, úgyhogy talán itt elfér.

Ez idáig csak az osu! magyar fordítását csináltam, de most elkezdtem wiki szócikkeket is fordítani "valakinek jól jöhet" alapon. Elsőként megcsináltam a telepítésről szólót, ma pedig befejeztem az osu!-ról szólót is (ennek a helyes linkje mondjuk HU:Standard kéne legyen, nem tudom, hogy ez javítható-e valahogy).
Az lenne a kérdésem, hogy ez így jó, vagy a magyar wikihez teljesen a nulláról megírt cikkek kellenének? Ha a fordítás is megfelel, akkor párat szívesen megcsinálok, ahogy időm engedi.
Kurokami
Nem látok benne kivetnivalót. Csak azt nem értem hogy mért nem linkelted be a magyar wiki főoldalára is. o.o Mindegy, ha tudod hogy kell hajrá, csak ments el a kódot előtte mert törölni fogja, ha pedig nem, akkor küld el nekem a kódot pm-ben és megcsinálom egy jobb internet közelében.

Válaszolva a két kérdésre. Nem, az a link jó mivel nem Standard hanem osu! a játékmód neve hivatalosan. De egyébként meg lehet változtatni de előtte kell egy biztonsági mentés a tartalomról, mivel az előzőt törli.
A másik kérdésre nem a válasz mivel az a lényege hogy ugyanaz legyen hisz "fordítás" nem pedig cikk írás. :D Ha nem vagy ismerős annyira a wiki-vel akkor írd meg nyugodtan én meg berakom, de mindenképp kell egy link a főoldalra is amit linkeltem. :3
bem13
Azért nem raktam be, mert nem akartam csak úgy önkényesen beleszerkeszteni. :) A kódot küldöm PM-ben, nem akarok elrontani valamit véletlenül.

A HU:Standardot azért írtam, mert az angol nyelvű szócikk neve Standard, így ha a magyarnak is ez lenne a neve, akkor megjelenne fönt az "Other languages" részben.

Az lenne még a kérdésem, hogy amikor a wikis profilomra kattintva miért írja ki azt, hogy ez nem egy regisztrált profil? Ugyanez a "My Contributions" alatt, semmi sem jelenik meg ott, amit írtam.
Kurokami
Az nem jelenik meg senkinek, de ne kérdezd mért. Lehet hogy nem működik a magyar résznél csak az angolnál. Ami fentvan annak a legtöbbjét én fordítottam, a taiko és a általános ranking az amit nem de az utóbbit azt nekem kellett beformáznom hogy jó legyen. És semmi nem jelenik meg a nevem alatt. De én azt mondom ezek csak extrák, elég ha te és még egy páran tudják ahoz hogy az ember érezze hogy tett valamit. :3

Egyébként nyugodtan belepiszkálhatsz ha tudod mit és hol csinálsz. Legyen szép, rendezett. (Nekem is meg kéne csinálnom egy picit szebbre az magyar főoldalt, de I'm lazy. \o/
Mystyk

bem13 wrote:

A HU:Standardot azért írtam, mert az angol nyelvű szócikk neve Standard, így ha a magyarnak is ez lenne a neve, akkor megjelenne fönt az "Other languages" részben.
Ha az angol szócikk linkje is standard, akkor a magyart is úgy kell nevezni, ez neked is szól Kurokami, ugyanis mikor lefordítottuk a ranking criteriát, akkor is elrontottuk (aztán javítva lett). Tehát:
http://osu.ppy.sh/wiki/Ranking_criteria - angol
http://osu.ppy.sh/wiki/HU:Ranking_Criteria - magyar

Szóval, ha te az ezen a linken lévő dolgokat fordítottad le:
http://osu.ppy.sh/wiki/Standard
akkor a magyar link ez kéne, hogy legyen:
http://osu.ppy.sh/wiki/HU:Standard

És így meg fog jelenni az Other langauges-nél a Magyar (elvileg), de amint látod a Ranking Criteria-nál is megjelent, szóval itt is meg fog jelenni valószínűleg.
Kurokami
Én most nem fogom megváltoztatni. Jó az úgy, hivatalosan amúgy is a Standard neve osu!. Mint ahogy in-game is láthatod. És ez arról szól.
show more
Please sign in to reply.

New reply