forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Norbi
Volt itt, csak mivel két ember nem tudja életben tartani ezt az egészet, illetve hát aki régen írt, az már nem, mivel ott a chat.
Mizzii
Nahát ... itt van élet? o3o
ez is ritka ~
Kurokami
Ja, ritka, nem ritkább mint a fehér varjú. :P
Mizzii
Hát igen :3
De azért jó látni, hogy végre valaki írt ide .. xDDDD
Kurokami
Az mondjuk érdekelne, hogy mért kell vastagítottal írni? Ha már olyan kihalt a fórum, legyen egy kis téma. :D
Mizzii
Mert tök sexy és nem hagyhattam ki .. bocsika >:

Kurokami
Hehe, csak érdekelt. :3 Amúgy tök cute az a kép. *-*
Mizzii
Oh, oksi ;w; ~ amúgy igen .. nagyon kis cuki,imádom :3
de az animét még jobban c:
[-Meiton-]

Mizzii wrote:

Oh, oksi ;w; ~ amúgy igen .. nagyon kis cuki,imádom :3
de az animét még jobban c:
Miért ez melyik anime?
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

Miért ez melyik anime?
+1

Én is épp ezt akartam kérdezni. :D
Mizzii
FREE!
... lánykáknak való c:
Mystyk
nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<
Mizzii

Mystyk wrote:

nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<

lol Heni <3 xDDDDDDDD

Biztos titokban nagy rajongójuk az animének c; ... de nem csodálkozom! Én se tudtam ellenállni ;w; pedig már évek óta nem nézek animét O3O
Norbi
Megmondom őszintén, nagyon sok fiútól hallottam,hogy tetszik nekik a Free!. XD Oké, igazából én is tervezem megnézni, mivel csak a készítői miatt megéri nézni. owo
Mizzii
de cuki vagy Norbi owo
Remélem tetszeni fog neked :3 Nagyon jó anime <3
Hadron

Mystyk wrote:

sok sexy pasi van benne ez tény
tipikus Heni :D *runs*
Kurokami
Oh hogy a a szar. o.o nekem elég volt ránézni a első képre és kössz nem. Túl sok szarság van benne. Leszámítva azt a cute képet még nem láttam róla semmi jót. És innentől kezdve nem is fog érdekelni. :D
Mizzii

ez nagyon szép XD


Oh Kurokami .. pedig tuti tetszett volna >:
Kurokami
Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Mizzii
de ez nem is uncsiiii .. ;w;
Kurokami
Nekem az lenne. Ki nem állhatom az ilyen animéket alapból. Nem is nézek.
Mizzii
Hát okés >:
Frici

Kurokami wrote:

Hát azt erősen kétlem. Nem nézek semmi unalmas animét.
Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
Kurokami

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Frici

Kurokami wrote:

Frici wrote:

Nézd meg ezt--> B Gata H Kei :D
First of all, animeaddicts-ról nem kérek linket, mert nem nézem meg. A másik meg, hogy ez pont az a kategória ami számomra unalmas. Egy gram akció nincs benne. Én legalábbis nehezen nevezek egy "Comedy, Ecchi, Romance, School, Seinen" típosokkal ellátott animét izgalmasnak. High School DxD-be legalább van Action és jó is és nézem is, és ez a legalja az általám nézett animéknek.
Ez esetben bocsi, nem tudtam hogy ez a kategória unalmas. Ha akcióval kezdted volna akkor nem ezzel kezdem. :D
Nézd meg akkor a Btooom!-ot ahogy látom azt még nem láttad. :D Ha arra is azt mondod hogy unalmas falnak megyek.
Kurokami
Arról még lehet szó. 12 részt legrosszabb esetben is kibirok. :D
[-Meiton-]

Mystyk wrote:

nahát fiúk, nem tudtam, hogy érdekelnek titeket az olyan animék, mint a Free! :3 sok sexy pasi van benne ez tény, dehogy nem tudtok nekik ellenállni >.<
Azért mert megkérdeztem melyik Anime ez, még nem jelenti azt hogy érdekel is.
Kazuya
Sziasztok. Bocsi hogy szó nélkül eltűntem, de perpill a gépem nem jó lassan 2 hete. Nem hagytam abba az osu-s tevékenykedést, meg a mapeket, nem erről van szó. Talán olyan Szeptember elején újra leszek, max közepén. Üdv : A.W.
Kurokami
Ismerős probléma. Hát, már nincs sok hátra addig. :3
[-Meiton-]
ÉÉÉLEDJ HUNGARIAN FORUM!
Kurokami
Nem.
[-Meiton-]
:(
Mystyk
jah kiharcoltátok/tuk a külön részleget erre nem ír senki :?
Kurokami
Heni, te most kábé 4 emberről beszélsz és azok aktívak is. A többiek meg vagy nem tudnak róla vagy nem akarnak/mernek írni.
Alarido
Nagyszerű lenne, ha valaki (egy anyanyelvi beszélő) tanítani egy kicsit a magyar nyelvet nem beszélők. Legalább a szükséges magyar nyelvtudással modding map-eket. (Szeretek nyelveteket ♥)
Norbi
Wow, egy Brazil, aki valamennyire tud magyarul (és remélem nem Google fordító volt). Ez már csak azért is vicces, mert az aláírásában is van magyar szöveg. :3
Kurokami
Hát a második mondat kicsit fura de azért elmegy. Hát meg lehetne próbálni, de őszintén szólva a magyar nyelv nem éppen egyszerű.

I'm not sure if you can understand one of these language correctly but still I answer on two different one. The hungarian language not too easy for teaching w/o personal contact and experience but I think we can try it. (But not me because my english is sucks. orz)
[-Meiton-]
Ki fog venni ilyen Osu!Tablet-et? Személy szerint én veszek egyet, max ha majd nem jön be vmi nyereményjátékban kiosztom a FB oldalamon
Norbi
Én tuti nem, mert minek. Max ha lenne valami osu!TataCon, akkor arra mernék kidobni egy kis pénzt. :3
Kurokami
Ugyan mi a ráknak. Kábé feleannyiért megcsinálnám házilag ha már nagyon akarok egyet. De egyébként egy tablet+pc pont ugyanazt a célt szolgálja. Jó ezt én úgy mondom mint egy CtB-s de még ha Standardos is lennék se érdekelne. Ezen kívül ha a mapping contest-et megnyerném (ha egyáltalán akarnék indulni), azt kapnék nyereményként.
show more
Please sign in to reply.

New reply