forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
lacika80
kár, pedig jolett volna magyarositani a gamet... de jo látni legalább h. nem kihalt a topic:D
majd ha mind a 2en fent leszünk megmutathatnál pár jó számot ha vna kedved.
Kurokami
Végre valaki ír is, mert eddig 3 emberes beszélgetés volt. :D Mostanában csak a jó számokat tartom meg, persze ez ízlés kérdése. :o Adhatok egy pár linket, ártani nem árt. :D
lacika80
jöhet, jöhet :P
Kurokami

lacika80 wrote:

jöhet, jöhet :P
Majd ha online leszel, akkor megspemellek velük. :D
lacika80
kimondta h. nemvok fent?

csak solozok pontosabban 10-10 pakkokat szedek le... de alig találok 10 pakkban 2-3 tetsző számot
Kurokami
Meh, nem indítottam újra az osut már egy ideje, így nem jelezte, hogy a barátom lennél, így persze azt sem, hogy fent vagy. ._.
lacika80
barátnak csak msot vettelek fel. szval nemcsoda h. nemjelezte
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

barátnak csak msot vettelek fel. szval nemcsoda h. nemjelezte
Azt nem kell hozzá visszaigazolni :D
lacika80
tom de ameddig nemvettem fela ddig nemis láthatta h. a barátjavok
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

tom de ameddig nemvettem fela ddig nemis láthatta h. a barátjavok
De elvileg látja :D szóval ha pl te felveszed öt amig ö nem vett fel,attól temég látod ha online van[tapasztalatbol mondom]
lacika80
igne deha még nemvettem fel énse öt addig öse láthat engem
Kurokami
Ha én felveszek velekit, akkor én látom őtt, de persze ő nem tudja hogy én felvettem. Ha ő is felvesz, akkor lát egy olyan visszaigazolást, hogy "mutual friendship" jelezve, hogy mind a ketten bejelöltétek a másikat. Viszont, és én ezt akartam mondani, ha te itt veszed fel, de közben online vagy és nem indítod újra, akkor az osu nem kapp visszaigazolást, hogy neked őt (jelen esetben téged) láttatnia kellene. Sajna ez történt. ._. De aztán rádkerestem és bejelöltelek mégegyszer :D
[-Meiton-]
Tegnap votl fent PeterPrime, újra elkezdett játszani?
Kurokami
Nekem nincs is hozzáadva. o.o Mivel úgy gondoltam nem játszik már. ._.
lacika80
migond lehet h.ha 2 gépet összekötök megosztással és tc-vel vagy simán probálom átküldeni a számokat de eggyeseket nemntudok emrt kiirja rá h. lehez h. zároltak... közben nemis. és 1 tegnapi szám sem jött át:S
Kuroi Mato

[-Meiton-] wrote:

Tegnap votl fent PeterPrime, újra elkezdett játszani?
szerintem az nem jön vissza osuzni :) bár kitudja
[-Meiton-]
Nemtom tegnap fennvolt, speccelt is. Úgy vettem észre hogy fennvan
Kurokami

lacika80 wrote:

migond lehet h.ha 2 gépet összekötök megosztással és tc-vel vagy simán probálom átküldeni a számokat de eggyeseket nemntudok emrt kiirja rá h. lehez h. zároltak... közben nemis. és 1 tegnapi szám sem jött át:S
csinálj róluk egy másolatot egy másik mappába és azokat próbáld meg árküldeni. vagy zárj be minden más progit. :o
ReVeNg3r
Lehet hogy vissza jon jatszani ,bar nemnagyonhiszem..nemtudom hany eves/mit csinal,meg nembeszeltem ugy vele -.-
Norbi
Tegnap engem is speccelt. De nekem azt mondta, hogy csak zenét szerezni jött fel. No meg taslit kereste valamiért.
ReVeNg3r
Hat ök regi baratok :D
Kurokami
Egy fórum pm-el hamarabb eléri. :D
Akosss
Szerintem csak felnézett, de nem fog komolyabban játszani... Én sokat beszélgettem vele régebben és tudom miért.
Kurokami
Én is terveztem abbahagyni, de aztán még itt vagyok. Bár mostanában csak a fórummal foglalkozok inkább. Na meg persze a mapekkel. :D
Norbi
>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
lacika80
ezzel csak egyet érteni lehet...
maximum szüneteltetni lehet de abbahagyni sokkal kevésbé.
Kuroi Mato

Norbi wrote:

>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
Csak azért osuzok néha mert perpill nem tudok mit csinálniXD
Kurokami
Abba lehet hagyni véglegesen, csak mondjuk élet kéne, mármint rl. Nem hiszem, hogyha mondjuk 10 gyereked lenne, lenne időd játszani. o.o
[-Meiton-]
Én akkoris találnék rá utat hogy tudjak napi legalább 1 órát nyomni, még akár hajnalban is :D
Kurokami
Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Simán abba lehet
[-Meiton-]
Magát a játékot abba lehet, de márcsak a közösség miatt is felfogsz ugyanugy járni :D
Kurokami
Arra ottvan az xfire vagy irc progi. Ez szerintem körülmény kérdése. Mindeki más miatt hagyja abba. Aki csak megunja, az persze, hogy visszajön, de akinél nem ez a helyzet, az valószínűleg végleg abbahagyja.
[-Meiton-]
Naigen, de én pl. szeretem beszélgetés közben speccelni az adott személyt, mert érdekel menniyt fejlődött stb... A lényeg, hogy teljesen nemtudsz elszakadni az osutol :D Ittvan, PeterPrime az élő példa, ha tartott is szünetet, mostanában feljár márcsak beszélgetni is, mert gyanítom hiányzik neki a közösség, meg lehet ismerkedni is stb... Hiába irc alapú, és ugyerbár lehetne ircen is kommunikálni, maga a 300-as note-k közbeni durrogása mégiscsak más feelinget ad :)
Kurokami
Igaz, de szerintem azért ez kor és helyzet függő. Szerintem ha valaki nagyon akarja, akkor abba tudja hagyni örökre. Én például amikor Eden Eternal-oztam, amit még fogok is, csak legyen net, akkor osura alig jártam fel.
lacika80
De feljártál és pont ez a lényeg.
Kurokami
Ja, megcsináltam a legújjabb mapeket azt annyi.
Mystyk
no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
Kurokami

MystykAMV wrote:

no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
\:D/ Hál isten nekem már nincs semmilyen. :D
ReVeNg3r
rám még csak vár...
show more
Please sign in to reply.

New reply