forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Kurokami
Sokaknak linkeltem, de szerintem a lányok nem nagyon akarnak írni. o.o Belinkeltem vagy 3-nak, abból 0 írt. ._.Pedig mennyivel jobb lenne egy normális beszélgetést folytatni, mondjuk 10-en legalább? o.o Mert így azért egy picit uncsi...
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Sokaknak linkeltem, de szerintem a lányok nem nagyon akarnak írni. o.o Belinkeltem vagy 3-nak, abból 0 írt. ._.Pedig mennyivel jobb lenne egy normális beszélgetést folytatni, mondjuk 10-en legalább? o.o Mert így azért egy picit uncsi...
Sok sikert a forum beinditásához :D
Mystyk
öh hát én nem nagyon tudom mit írjak :P

én Hidden-el szretek játszani meg Hard Rock-al (bár nem mindenhol), ritka az az eset amikor double time-ot meg flashlight-ot használok, de Hidden! *.* ez standardben xD
am szoktam ritkán ctbzni is, de mostanában inkább taiko (de azt is leginkább csak koliban meg ctb-t is), itthon standard :3
készítek beatmapeket, bár még egy csin rankedelve, de hátha nemsokára :')
Egyébként Heni vagyok, lány vagyok és 19 éves.

nah örültök, hogy írtam? xD

Edit: jah és szeretek AMV-ket csinálni :3 ha valakit érdekelnek, az youtube-on megtalálhatja, ugyanez a felhasználónevem :3 8D
Kurokami
Végre valaki. \:D/ Csak így tovább, talán egyszer, (mikor már lesz channel is) beindul ez a topic. :D
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Végre valaki. \:D/ Csak így tovább, talán egyszer, (mikor már lesz channel is) beindul ez a topic. :D
Amugy minek channel XD?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Kurokami wrote:

Végre valaki. \:D/ Csak így tovább, talán egyszer, (mikor már lesz channel is) beindul ez a topic. :D
Amugy minek channel XD?
Mert mondjuk nem kéne 10 ablaknak nyitva lennie ahoz, hogy mindekivel ugyanazt meg tudd beszélni, vagy belinkelj egy mapet? o.o Vagy csak mert jobb ott beszélgetni, mint itt...
Kuroi Mato
Mert mondjuk nem kéne 10 ablaknak nyitva lennie ahoz, hogy mindekivel ugyanazt meg tudd beszélni, vagy belinkelj egy mapet? o.o Vagy csak mert jobb ott beszélgetni, mint itt...
Hát szerintem tök felesleges :D bár kinek mi...
Kurokami
Felesleges, vagy nem, ennél azért jobb lenne. Ez a semminél mondjuk jobb. ._.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Felesleges, vagy nem, ennél azért jobb lenne. Ez a semminél mondjuk jobb. ._.
Szerintem hülyeség a channel mert belegondolsz nem minden osus birja egymást....
Kurokami
Ennyi erővel a japánoknak sem kell, ők se feltétlenül bírják egymást. Meg az összes többi nyelv. ._. Ez nem ezen múlik, attól, hogy utálom a másikat, még beszélhetek vele. (tapasztalatból mondom)
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Ennyi erővel a japánoknak sem kell, ők se feltétlenül bírják egymást. Meg az összes többi nyelv. ._. Ez nem ezen múlik, attól, hogy utálom a másikat, még beszélhetek vele. (tapasztalatból mondom)
Szóval ezért beszélsz velem igaz :D?
Norbi
Van egy olyan érzésem, hogy nem rád gondolt. :D
Kurokami

Norbi wrote:

Van egy olyan érzésem, hogy nem rád gondolt. :D
Telitalálat. :D
[-Meiton-]
Mi folyik itt gyöngyösön???
Kurokami
Hogy ott mi folyik azt nem tudom, de itt víz. :D
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Hogy ott mi folyik azt nem tudom, de itt víz. :D
Pesten a Duna folyik fiam:D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Kurokami wrote:

Hogy ott mi folyik azt nem tudom, de itt víz. :D
Pesten a Duna folyik fiam:D
Mér? Az nem vízből van? :D Amúgy sem pesten lakom. lol
Kuroi Mato
Mér? Az nem vízből van? :D Amúgy sem pesten lakom. lol
Az már kb nem vizböl van XD
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Mér? Az nem vízből van? :D Amúgy sem pesten lakom. lol
Az már kb nem vizböl van XD
Végülis. Nem innék belőle úgy ahogy van, az biztos. :d
ReVeNg3r
....
TaylorXIII

Kurokami wrote:

Mér? Az nem vízből van? :D Amúgy sem pesten lakom. lol
Végülis. Nem innék belőle úgy ahogy van, az biztos. :d

Én párszor már kortyoltam belőle:D
Kurokami
lol
Kuroi Mato

TaylorXIII wrote:

Én párszor már kortyoltam belőle:D
Nem tudsz uszni vagy mi a faszomXD?
Kurokami
Én nem tudok, de nem is megyek a kádnál nagyobb vizes terület közelébe. :D
TaylorXIII
Mikor még kajakoztam volt, hogy borultam:D Mellesleg attól még mert valaki tud úszni még kortyolhat a vízből véletlenül:D
Kurokami

TaylorXIII wrote:

Mellesleg attól még mert valaki tud úszni még kortyolhat a vízből véletlenül:D
Milyen igaz. :D
Kuroi Mato

TaylorXIII wrote:

Mikor még kajakoztam volt, hogy borultam:D Mellesleg attól még mert valaki tud úszni még kortyolhat a vízből véletlenül:D
Bazdmeg a vizbe uszni kell nem lélegezni fiam :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Bazdmeg a vizbe uszni kell nem lélegezni fiam :D
lol
ReVeNg3r
Ez tedszik,csak igy tovab
Mystyk
lol wtf xD gyöngyösön? 8D hát az itt van egy 10 percre kb. xD de már rég voltam, nah mind1, nehoyg elfelejtsétek, hogy mindjárt anyáknapja! :3 am én se tudtam régen úszni, mostmár tudok annyira (talán), hogy ne fulladjak meg xD (Y) am nem mintha az uszodában annyira tiszta lenne a víz, ki tudja ki pipil bele :P
Kurokami

MystykAMV wrote:

nehoyg elfelejtsétek, hogy mindjárt anyáknapja!
Boldog anyák napját. xd Én Újlengyel-ben lakom mostmár, az semmihez sincs közel. :D
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

MystykAMV wrote:

nehoyg elfelejtsétek, hogy mindjárt anyáknapja!
Boldog anyák napját. xd Én Újlengyel-ben lakom mostmár, az semmihez sincs közel. :D
Én otthon lakom... :?
Kurokami
Nekem az otthonom is Újlengyelben van. :D
ReVeNg3r
en az ukrán határ mellet lakom))
lacika80
hali.
az osu mappájában milehet az a hu mappa? gondolom ha lenne benne 1-2 dolog magyarositani lehetne a gamet... de mikéne bele?
Kurokami

lacika80 wrote:

hali.
az osu mappájában milehet az a hu mappa? gondolom ha lenne benne 1-2 dolog magyarositani lehetne a gamet... de mikéne bele?
Hogy ott mi lehet, nem tudom, mert nekem nincs. ._. Egy új arc, ilyet is régen láttam. :D
lacika80
kár, pedig jolett volna magyarositani a gamet... de jo látni legalább h. nem kihalt a topic:D
majd ha mind a 2en fent leszünk megmutathatnál pár jó számot ha vna kedved.
Kurokami
Végre valaki ír is, mert eddig 3 emberes beszélgetés volt. :D Mostanában csak a jó számokat tartom meg, persze ez ízlés kérdése. :o Adhatok egy pár linket, ártani nem árt. :D
lacika80
jöhet, jöhet :P
Kurokami

lacika80 wrote:

jöhet, jöhet :P
Majd ha online leszel, akkor megspemellek velük. :D
lacika80
kimondta h. nemvok fent?

csak solozok pontosabban 10-10 pakkokat szedek le... de alig találok 10 pakkban 2-3 tetsző számot
Kurokami
Meh, nem indítottam újra az osut már egy ideje, így nem jelezte, hogy a barátom lennél, így persze azt sem, hogy fent vagy. ._.
lacika80
barátnak csak msot vettelek fel. szval nemcsoda h. nemjelezte
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

barátnak csak msot vettelek fel. szval nemcsoda h. nemjelezte
Azt nem kell hozzá visszaigazolni :D
lacika80
tom de ameddig nemvettem fela ddig nemis láthatta h. a barátjavok
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

tom de ameddig nemvettem fela ddig nemis láthatta h. a barátjavok
De elvileg látja :D szóval ha pl te felveszed öt amig ö nem vett fel,attól temég látod ha online van[tapasztalatbol mondom]
lacika80
igne deha még nemvettem fel énse öt addig öse láthat engem
Kurokami
Ha én felveszek velekit, akkor én látom őtt, de persze ő nem tudja hogy én felvettem. Ha ő is felvesz, akkor lát egy olyan visszaigazolást, hogy "mutual friendship" jelezve, hogy mind a ketten bejelöltétek a másikat. Viszont, és én ezt akartam mondani, ha te itt veszed fel, de közben online vagy és nem indítod újra, akkor az osu nem kapp visszaigazolást, hogy neked őt (jelen esetben téged) láttatnia kellene. Sajna ez történt. ._. De aztán rádkerestem és bejelöltelek mégegyszer :D
[-Meiton-]
Tegnap votl fent PeterPrime, újra elkezdett játszani?
Kurokami
Nekem nincs is hozzáadva. o.o Mivel úgy gondoltam nem játszik már. ._.
lacika80
migond lehet h.ha 2 gépet összekötök megosztással és tc-vel vagy simán probálom átküldeni a számokat de eggyeseket nemntudok emrt kiirja rá h. lehez h. zároltak... közben nemis. és 1 tegnapi szám sem jött át:S
Kuroi Mato

[-Meiton-] wrote:

Tegnap votl fent PeterPrime, újra elkezdett játszani?
szerintem az nem jön vissza osuzni :) bár kitudja
[-Meiton-]
Nemtom tegnap fennvolt, speccelt is. Úgy vettem észre hogy fennvan
Kurokami

lacika80 wrote:

migond lehet h.ha 2 gépet összekötök megosztással és tc-vel vagy simán probálom átküldeni a számokat de eggyeseket nemntudok emrt kiirja rá h. lehez h. zároltak... közben nemis. és 1 tegnapi szám sem jött át:S
csinálj róluk egy másolatot egy másik mappába és azokat próbáld meg árküldeni. vagy zárj be minden más progit. :o
ReVeNg3r
Lehet hogy vissza jon jatszani ,bar nemnagyonhiszem..nemtudom hany eves/mit csinal,meg nembeszeltem ugy vele -.-
Norbi
Tegnap engem is speccelt. De nekem azt mondta, hogy csak zenét szerezni jött fel. No meg taslit kereste valamiért.
ReVeNg3r
Hat ök regi baratok :D
Kurokami
Egy fórum pm-el hamarabb eléri. :D
Akosss
Szerintem csak felnézett, de nem fog komolyabban játszani... Én sokat beszélgettem vele régebben és tudom miért.
Kurokami
Én is terveztem abbahagyni, de aztán még itt vagyok. Bár mostanában csak a fórummal foglalkozok inkább. Na meg persze a mapekkel. :D
Norbi
>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
lacika80
ezzel csak egyet érteni lehet...
maximum szüneteltetni lehet de abbahagyni sokkal kevésbé.
Kuroi Mato

Norbi wrote:

>abbahagyás
>nope.avi

Végelegesen abbahagyni elég lehetetlen. Nézd meg Matót. :P
Csak azért osuzok néha mert perpill nem tudok mit csinálniXD
Kurokami
Abba lehet hagyni véglegesen, csak mondjuk élet kéne, mármint rl. Nem hiszem, hogyha mondjuk 10 gyereked lenne, lenne időd játszani. o.o
[-Meiton-]
Én akkoris találnék rá utat hogy tudjak napi legalább 1 órát nyomni, még akár hajnalban is :D
Kurokami
Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Majd kiderül, de szerintem abba lehet hagyni.
Simán abba lehet
[-Meiton-]
Magát a játékot abba lehet, de márcsak a közösség miatt is felfogsz ugyanugy járni :D
Kurokami
Arra ottvan az xfire vagy irc progi. Ez szerintem körülmény kérdése. Mindeki más miatt hagyja abba. Aki csak megunja, az persze, hogy visszajön, de akinél nem ez a helyzet, az valószínűleg végleg abbahagyja.
[-Meiton-]
Naigen, de én pl. szeretem beszélgetés közben speccelni az adott személyt, mert érdekel menniyt fejlődött stb... A lényeg, hogy teljesen nemtudsz elszakadni az osutol :D Ittvan, PeterPrime az élő példa, ha tartott is szünetet, mostanában feljár márcsak beszélgetni is, mert gyanítom hiányzik neki a közösség, meg lehet ismerkedni is stb... Hiába irc alapú, és ugyerbár lehetne ircen is kommunikálni, maga a 300-as note-k közbeni durrogása mégiscsak más feelinget ad :)
Kurokami
Igaz, de szerintem azért ez kor és helyzet függő. Szerintem ha valaki nagyon akarja, akkor abba tudja hagyni örökre. Én például amikor Eden Eternal-oztam, amit még fogok is, csak legyen net, akkor osura alig jártam fel.
lacika80
De feljártál és pont ez a lényeg.
Kurokami
Ja, megcsináltam a legújjabb mapeket azt annyi.
Mystyk
no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
Kurokami

MystykAMV wrote:

no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
\:D/ Hál isten nekem már nincs semmilyen. :D
ReVeNg3r
rám még csak vár...
Hadron

MystykAMV wrote:

no more érettségiiii!!!!!!!!! (szóbeliig legalábbis) oh yeaaaaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!! *.*
adom! :) kivéve nekem még van egy infó emelt hétfőn de az laza lesz 8-) (legalábbis reménykedem benne hogy az legyen)
Vish024
Ferenc Puskas. Period.
Kurokami

LaVolpe024 wrote:

Ferenc Puskas. Period.
he? He is dead, so...
Topic Starter
DerekMcD
300 posts... WOW!
Kurokami
Its already 303 with this. :D
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Its already 303 with this. :D
304
Norbi
Kihalt ez a topic egy kicsit megint. Nem gondoljátok, hogy egy kicsit többet kéne írni? :o (Also, Mato, ne csak egy szavakat írj. :D)
Kuroi Mato

Norbi wrote:

Kihalt ez a topic egy kicsit megint. Nem gondoljátok, hogy egy kicsit többet kéne írni? :o (Also, Mato, ne csak egy szavakat írj. :D)
Számokat irtam fiam nem szavakat 8-)
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Számokat irtam fiam nem szavakat 8-)
Milyen igaz. :D Nem kihaltabb mint a ctb-s társadalom magyarországon. o.o
Kuroi Mato
Én ösz 4 magyar ctb-s tudok :D
Kurokami
Én tudok magamon kívül 5 aktívat (legalább heti egy alkalom online). Persze ennék kicsivel többet ismerek, de azok nem nagyon aktívak, vagy már nem ctb-znek.
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Én tudok magamon kívül 5 aktívat (legalább heti egy alkalom online). Persze ennék kicsivel többet ismerek, de azok nem nagyon aktívak, vagy már nem ctb-znek.
Hát na :D a ctb nákunk nem anyira felkapott ^^
Kurokami
Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
büszkévé? én akkor miért nem érzem XD?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Kurokami wrote:

Ja, mert a magyarok szerint az túl könnyű és hogy csak a standard teheti az embert büszkévé. ._. Hát nemtom, én elég büszke vagyok arra amit elértem és még nem vagyok a célomnál. o.o
büszkévé? én akkor miért nem érzem XD?
Én sem érzem. Legalábbis a standardnál nem. Viszont a ctb-s képességemre az vagyok. Nem vagyok még olyan jó, mint te, de csak idő kérdése, talán már az ősszel felvehetem veled a versenyt. :D
Kuroi Mato
Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
[-Meiton-]
Standard az OP :)
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
ReVeNg3r
Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
Én nem szerénykedek csak ahogy én látom magam játszani nem vagyok még azon a szinten hogy jónak nevezhessem magam.
Norbi

Kurokami wrote:

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
Én először arra gondoltam, hogy "Opening Post(er)," de tuti nem az.

ReVeNg3r wrote:

Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Kurokami

Norbi wrote:

Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Naná. *.*
ReVeNg3r
Biztos vagyok benne hogy mar van, csak jo helyen kel keresni..
jah ,taiko-t gondolok ..csak CtB diff-eket ritkan latni
show more
Please sign in to reply.

New reply