forum

Eurovision 2012

posted
Total Posts
21
Topic Starter
UnderminE
Gençler finale geçtik /o/

Tabii ki beklediğimiz bi şeydi yani en masum düşünceyle bile Azerbaycan kendisine oy atamıyosa bize atıyodu misal. Bide heycan olsun diye en sona koydular altın kartta falan asd

Ama benim favorim İsveç ve Litvanya şimdilik. Diğerleri güzel olsa da unutulabilir şarkılar.

Ayrıca nice boat. Ayrıca I'm on a boat. Ayrıca illuminati was here ccc
Ruidoso
Evet arkadaşlar /:D/ Final'e geçtik, ayrıca bizim dışımızda finale geçen ülkeler;
-Litvanya
-Bosna Hersek
-Sırbistan
-Ukrayna
-İsveç
-Makedonya
-Norveç
-Estonya
-Malta
Topic Starter
UnderminE
Abi kızılderili modda bi hatun vardı, onlarla özel röportaj falan yaptılar harbi kazancaklarını düşünüyolar mıydı acaba çiftlik şarısıyla :D
Ruidoso
Çok güzeldi şarkıları ya, bayıldım ben o şarkıya. Hollanda'nındı dimi? Kadında güzeldi aslında :D
Topic Starter
UnderminE
Abi ben izlemedim de kısa versiyonda gördüm, çok mutluydu onlar ya mutluluk sıçıyolardı resmen :D:D
Nishiji
Ben izlemedim lan. Ciddi ciddi 14 saatlik bi minecraft maratonundan çıktım şuanda.

Finalde miyiz? oh oh, pazar günü elde popcorn ve laptop ile kopuşlardayız o/

hiçbir ülkeyi dinlemedim neredeyse tek tük gördüm. Bizim şarkı birinci olmaz amk ya. Ben çok öyle beğenmedim samimi söylemek gerekirse. Biraz canlı HAYDEE falan diyor onu da kim söyledi balkanlardan oy toplamak içni bi yöntemmiş iyi dedim amk gönderin gitsin.

işte böyle. Kazanamayız da, ilk 10u alalım bari.
Topic Starter
UnderminE
ILLU DİYOM SELİN, İLK 10 KESİN OLUCAK kljsdfksdj

Sweden iyi Sweden dup çık dup çık:

Ulan ben bunun gibi bi şarkıı sanki daha önce duydum ama.. belki de bu şarkıyı duydum sdfsdf
Kazancak bunlar amk, ilk 3 kesin ya.
Nishiji
ya illuluk bişey tikat ettim ama göremedim

BÜLENTÇİĞİM DEDİ ZATEN SERTAB ERENERİN KAREOGRAFİSİ YAPMIŞ BURAK BİLMEM KİM ADAMIN ADI RESMEN "HELLO IM MASON AND IM SUPPORTIN ILLU WAZZUP" DİYOR

du isveçi dinliyim. Güzelmiş ama hakkaten lan. Annem de beğenmişti.
Topic Starter
UnderminE
Ben de pek göremedim de işte ama yani can bu şeyle kesin ilk 10 yapar. Hemen devreye girer illu U_U

İsveç çok dup çık ya, bak kesin kazancak bunlar abi. ŞEYE DÖNDÜ LAN BU, KAZANCAK DEDİM DEDİM İNANMADINIZ KDJLFSD
Topic Starter
UnderminE
Bump

Kaçıncı olduk bilen var mı ya? İsveç birinci oldu evet herkesin beklediği gibi. Hatun işi biliyo, artık günümüzde insanlar dup çık dup çık şeyler seviyo. Bir David Guetta modunda müzik yaparsan kazanırsın tabi. Sesi de güzel gerçi.Sırbistan nasıl ikinci oldu anlamadım. Ben şahsen adamların şarkıyı bile hatırlamıyodum doğru düzgün, resmen senfoniyi takmış arkaya onun desteğiyle ikinci olmuş. Senfoni kazandı yani adam değil :DVeee üçüncü Rusya. Klasik Eurovision mantığı bir yana "biz dalgamıza bakarız, şarkımız ne kadar dandik olursa olsun komşular sayesinde kazanırız" diyip, Eurovision'un şarkıdan çok siyasi/komşu temelli bi yarışma olduğunu gösterdiler pek takdir ettim. Sayelerinde eğlendik biraz, nineler çok şekerdi açıkçası :D PARTY FOR EVERYBODY. Nineler birinci olsa çok fena kapak olurdu valla, kimse girmezdi bi daha Eurovision'a.Ve son olarak BÜLENT. Eşsiz sunumuyla yine dağıttı ortalığı. Ben sanmıyorum bizimki gibi eğlenceli geçmiyodur başkalarının Eurovision sunumları. Bizde resmen iki kişi oturup "8 10 12 kime verilcek bilelim" yarışması yapıyolar aralarında. %99 tutturuyolar, tutturamayınca da sanki dünyanın şokunu yaşar gibi "çok ilginç bize normalde vermezlerdi çok çok ilginç" diye hayretlere düşüyorlar :D Hoş bu sene Bülent ikinci plana atılmış gibi biraz ama, iş konuşmaya gelince Bülent hemen öne çıkıverdi valla. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ BÜLENTÇİĞİM ;__;
HellDawn
Lanet olsun Ukrayna nasıl kazanamaz ! :S
dogukan

UnderminE wrote:

Bump

Ve son olarak BÜLENT. Eşsiz sunumuyla yine dağıttı ortalığı. Ben sanmıyorum bizimki gibi eğlenceli geçmiyodur başkalarının Eurovision sunumları. Bizde resmen iki kişi oturup "8 10 12 kime verilcek bilelim" yarışması yapıyolar aralarında. %99 tutturuyolar, tutturamayınca da sanki dünyanın şokunu yaşar gibi "çok ilginç bize normalde vermezlerdi çok çok ilginç" diye hayretlere düşüyorlar :D Hoş bu sene Bülent ikinci plana atılmış gibi biraz ama, iş konuşmaya gelince Bülent hemen öne çıkıverdi valla. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ BÜLENTÇİĞİM ;__;
İzlemediğime pişman olduğum tek nokta bu (:
Topic Starter
UnderminE
Çok geç, 1 sene sonra artık :D
Pure Force
Hayırlı olsun artık ne diyelim :D
Nishiji
dilek hızına yetieşmiyorum yav :(

İsveç süperdi isveç. Abi Ruslar da balına 2. oldular şaka gibi ya :( ya bence adamlar "biz nineleri çıkararakta kazanırız bu sene" dediler batırdılar anlayacağınız :D
Androbied
Ya o değilde ben kötüden iyiye doğru yapacağüm yorumumu.

En kötü şarkı: NORVEÇ

Ya böyle bir şarkıyla nasıl katılırsın sen Eurovision'a, resmen dalga geçmişler. O da değil birde FİNALE kaldılar ayy. Hiç mi ses olmaz ya benim sesim bile daha iyi yani. Neyse ki sonlardaydı şarkı ya huh.

En kötü şarkı 2: RUSYA

Bunlar ayrı bir şey zaten hani, hiçte sempatiiik değiller abi, o kadar yetenekli ses var, alay etmişler yani. Hele o arkadaki fırın nedir abi ya djasdhsaddsjk o da değil ÜÇÜNCÜ oldular nineler, bizde Ajda Pekkan'ı yollayak belki birinci oluruz ya asldjasdjasdhjkl

En iyi şarkı 2: UKRAYNA

Ses gayet güzel, zenci gırtlağı var zaten. Ses de var gayet süper. Yalnız Ukrayna'yı temsil etmesi... benim bildiğim Ukraynalılar beyaz tenli, sarışın olur belki melezdir falan bilmiyorum ama iyiydi gayet.

En iyi şarkı: İSVEÇ

Şarkının melodisi çok güzel zaten, Loreen'de seste var, favoriler arasındaydı zaten şarkı. Yarı finalde de en çok oy alan şarkı olmuş zaten.

Can Bonomo'ya gelirsek, o da fena değildi yani. Bi' yarı finalde sesi titriyordu bayaa yani, heyecanlıydı. Finalde daha iyiydi yani sesi titremiyordu en azından. Danscılarda eh fena değildi, ama şu tekne işi çok hoşuma gitti böyle kafalarını falan oynatıyorlar hahahaha
İlk 5'te olmalıydık bence ama olmadı 7'nci olduk napalım kısmet bu işler işte.
Ruslar birbirine, komşu ülkeler birbirine vermeyi sürdürdükce Eurovision bir şeye benzemiyor ama...
Birde eskiden sanırım yarışmaya katılmasalar oy veremiyorlardı şimdi onu da yapabiliyor o kötü oldu işte falans. Neyse atlattık bu seneyide, öbür sene bakalım kim katılacak ya, benim hiçbir fikrim yok valla TRT sürpriz yapabilir.

edit büdüt: ŞU SPOILER ŞEYİNİ VİDEOLARA YAPTIM AMA NEDENSE OLMADI YA.
EDİT2: YAPTIIIAAAĞM
Topic Starter
UnderminE
spoilerbox içine youtube koycan işte ;_;
Androbied

UnderminE wrote:

spoilerbox içine youtube koycan işte ;_;
Dilek sende olmasan varsa bizim halimiz yaman :)
Topic Starter
UnderminE
>.<

Ayrıca Selin:

GOTTA GO FAST
Kodların anlamları
VDC: Defend the flag carrier!
VFF: I have the flag!
VCA: Acknowledged.
VGH: Hi sdfkljsdf
VAA: Attack
VGS: SHAZBOT
VVH: Help!
VAC: Chase the enemy flag carrier!
VGN: No.
VGW: WOOHOO
VGCH: Good Game!
VGTG: I AM THE GREATEST

Amk bayılıyom bunun espirilere ya :D
NicoNicoNiii
Artık eurovisionlara hiç mi katılmayacağız bilgisi olan var mı bu konuda? Bu arada shift+insert=ctrl+v bunu şu an öğrendim.
show more
Please sign in to reply.

New reply