forum

pomoc w tworzeniu mapy

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Xantis
Witam! :D Szukam kogoś, kto by mógł mi coś podpowiedzieć i wytłumaczyć przy tworzeniu własnej mapy. Robię to pierwszy raz, chyba idzie mi dobrze, ale mam pewne problemy. Preferuję opcję gg: 3463014, ale może być też tutaj.
fartownik
Sory za ten ignore twojej wiadomości, odczytałem i pózniej zapomniałem Ci odpisać. Złap mnie kiedyś w grze to Ci podpowiem co i jak, tutaj nie ma co się za bardzo wywodzić :P
Topic Starter
Xantis
nvm
Acrith
Jak tylko znajdę czas, to może przejrzę twoja mapę przy okazji robienia guess diffa na mapce amai'a.:)
Tidek
2 pytania na szybko, nie opłaca mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj napisze.

1. Slider velocity - ok, wiem jak zmienić szybkość sliderów w całym utworze, ale nie mam pojęcia jak zmienić to na pojedynczym obiekcie czy części utworu (np. spokojna sekcja). Próbowałem używać opcji select i zaznaczać daną część/obiekt, w edytorze to skutkowało, ale jak dałem opcje "test" by przetestować czy jest wszystko dobrze, szybkość sliderów zmieniła się w całym utworze.

2. Głośność hitsoundów - to samo co wyżej, jak to zmienić w danej części lub na pojedynczym obiekcie.

Z rytmiką i syncem nie mam żadnych problemów, wiem co gdzie chce zrobić, tylko brakuje mi wiedzy jak to zrobić : D
fartownik

Tidek wrote:

2 pytania na szybko, nie opłaca mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj napisze.

1. Slider velocity - ok, wiem jak zmienić szybkość sliderów w całym utworze, ale nie mam pojęcia jak zmienić to na pojedynczym obiekcie czy części utworu (np. spokojna sekcja). Próbowałem używać opcji select i zaznaczać daną część/obiekt, w edytorze to skutkowało, ale jak dałem opcje "test" by przetestować czy jest wszystko dobrze, szybkość sliderów zmieniła się w całym utworze.

2. Głośność hitsoundów - to samo co wyżej, jak to zmienić w danej części lub na pojedynczym obiekcie.

Z rytmiką i syncem nie mam żadnych problemów, wiem co gdzie chce zrobić, tylko brakuje mi wiedzy jak to zrobić : D
Oba dodajesz w zakladce timingu. Na górze edytora klikasz "Timing" i tam dodajesz plusikiem sekcje, po lewej masz parametry - szybkosc sliderow, hitsoundy i "kiai". Suwakiem zmieniasz glosnosc, szybkosc sliderow wpisujesz recznie.
Versi
Jak ustawić timing, bo klikam i nic się nie dzieje.
Zain Sugieres
7 years ago
Please sign in to reply.

New reply