forum

[AutoSurf] - Im więcej siedzisz, tym więcej masz.

posted
Total Posts
44
show more
Piotrekol

CzekoMisiek wrote:

Chciałem się zapytać czy nakurwiacie te punkty, bo ja lece z nimi jak nikt inny. :D ciągle odpalone to mam ^ ^


Róbta to samo co ja, robicie coś ciekawego/miłego/zbereŹnego/ciekawego/fascynującego/nie potrzebnego/roŹniającego to surfik musi być :)
w skrócie: komp włączony? TO WŁĄCZYĆ SURFA(w google chrome polecam przypiąć karte z surfem żeby sama się włączała przy starcie przeglądarki+ przeglądarka do autostartu? \:D/)
oh hai
CzekoMisiek
Premka kupiona!
Piku
Na chrome raz na jakiś czas pada mi wtyczka, przez co muszę odświeżać surfika, przez co prawdopodobnie żre mi coraz więcej pamięci D:
True Story.
klubek
Gold od wczoraj, dziś prawie cały dzień było.


Czasami są lagi w osu! od tego, na szczęście tylko czasami..
swiezak
Ja dwie przedostatnie noce kompa zostawiłem włączonego, żeby nabijał. Na ostatnią noc wyłączyłem, bo nieco komputer grzeje.
Aktualnie mam 331926 punktów.
GaDuu
Pisze się na to. Jeśli możecie PW.
Topic Starter
Acrith
Jutro podeślę linki. Wyjechałem z zaskoczenia (bo i z zaskoczenia mnie zaprosili, od 5 dni jestem u brata) no i mnie praktycznie nie ma :P.
No ale jutro wracamy ;)
swiezak
525000 punktów \o/
Kubu
Zaczyna mnie to wkurwiać, zostawiam sobie włączoną stronę a po 40-60 minutach SAMO przerzuca się na jakieś EURO24 lub jakiś inny szajs. I punkciki nie lecą a zanim się skapnę to godziny mijają =/
Pormqual
Witam.
Również się dołączę.
Pozdrawiam.
klubek

kuburaczek wrote:

Zaczyna mnie to wkurwiać, zostawiam sobie włączoną stronę a po 40-60 minutach SAMO przerzuca się na jakieś EURO24 lub jakiś inny szajs. I punkciki nie lecą a zanim się skapnę to godziny mijają =/
no właśnie dzisiaj coś się chrzani :<
Topic Starter
Acrith
To na przyszłość dawać mi tu linki stron które blokują a ja zapostuje to na forum. Albo sami to róbcie. Tymczasem: 520k pkt.
swiezak
570k \o/
Piku
Jak na razie 312890 punktów. Mało ostatnio siedzę przed kompem. I mi do tego czasem wtyczka pada. Niefajnie, no ale zawsze trochę pomogę.
Piotrekol

Piku184 wrote:

I mi do tego czasem wtyczka pada.
zostawiłem na noc- rano jakaś inna strona otwarta =.=
415828 ;f
CzekoMisiek
Twoje punkty: 148388.00

:<
Piotrekol
teraz to co 5min mi przechodzi na http://emo***s24.pl/ =.=
CzekoMisiek
Mi tam wyskakuje strona z filmami online.
Piotrekol

CzekoMisiek wrote:

Mi tam wyskakuje strona z filmami online.
wlasnie o to mi chodzi...
//edit
teraz to odrazu przechodzi... nawet 1 reklamy nie załaduje T.T
//edith 2 dobra coś ruszyło- może usuneli tą stronę :3 meh
Kubu
może usunęli tą strone mehh. error 404 :D
niedz
Index of /

Apache Server at surfik.pl Port 80

wat D:
Piotrekol

niedzwiedz1124 wrote:

Index of /

Apache Server at surfik.pl Port 80

wat D:
tzn. czyste ftp- skasowali stronę ._. ale na stałe? D:
Galkan
No to ładnie Was zownowali xD
Piku
Nah. No to po zarabianiu :D Chociaż i tak nie straciłem na to zbyt dużo czasu żeby narzekać
Topic Starter
Acrith
A mogłem się zdecydować na wypłatę 2 dni temu. Chociaż 20zł by było \o/.. No zobaczymy czy to przejściowe, czy..
Kubu

Acrith wrote:

A mogłem się zdecydować na wypłatę 2 dni temu. Chociaż 20zł by było \o/.. No zobaczymy czy to przejściowe, czy..
przejściowy scam kurwa... :D
admin sie nie wyrabial to tylko wyszedl na swoje i zaprzestal bo zobaczył że sensu to to nie ma, ew portal od początku naciągany na zysk.
klubek
oddawaj moje 100mln, złodzieju
Aki Evans
Aki say: HA HA HA!!!
Ryohan
Standart w necie. Zamykam ku przestrodze :D
Please sign in to reply.

New reply