forum

Unofficial Polish Tournament #1 [1/4 FINAŁU]

posted
Total Posts
174
Topic Starter
fartownik
Unofficial Polish Tournament #1

Jako że Bassmaster nie podołał zadaniu organizacji turnieju dla polskich graczy osu!, postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce.

Miejsca: 32/32

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

A więc pokrótce, regulamin:

Zasady obowiązujące w 1/4 finału są takie same jak w 1/8. Jedynym wyjątkiem jest to, że wszystkie grane mapy będą podane wcześniej, nie będzie losowania.
Dogadujecie się tak samo, przez pm albo inne szity.

Mapy 1/4 finału:
IOSYS - Miracle-Hinacle [SiN Curse]

Big Bang - Haru Haru [Nuts]
SUPER STAR -MITSURU- - THANK YOU FOR PLAYING [Another]

Ostateczny termin rozegrania meczu to piątek 23.59.

HF & GL.

#1 Zasady ogólne

1. Jako organizator turnieju zastrzegam sobie możliwość zmiany regulaminu jeśli zajdzie taka potrzeba.
2. W turnieju weźmie udział od 16 do 32 graczy, w zależności od frekwencji.
3. W pokoju meczowym przebywać będzie 5 osób: 4 graczy oraz ja jako sędzia. Na samym początku sfailuje i będę się przyglądał czy wszystko idzie jak należy.
4. Terminy meczów będę ustalał z góry w oparciu o dostępność graczy. Jeśli ktoś nie będzie mógł grać w wyznaczonym terminie, mecz może zostać przełożony za zgodą reszty graczy.
5. Jedynym modem, który może być włączony podczas rozgrywki jest No Video.


#2 Zapisy

Formularz zapisu:
Nick:
Kontakt (gg, msn, skype etc.):
Godziny, w których możesz grać:
Np:

Nick: fartownik
Kontakt (gg, msn, skype etc.): 8380000
Godziny, w których możesz grać: 17-20

1.Zapisujemy się w tym temacie.
2. Zapisać mogą się tylko gracze narodowośći polskiej.
3. Zapisy trwają od dzisiaj - 25.09.2010 do Soboty 02.10.2010, 23:59 czyli równy tydzien (termin może zostać wydłużony w razie potrzeby).
4. Po tym czasie (jeśli zgłosi się odpowiednia ilość graczy [16 lub 32]) nastąpi zamknięcie zapisów i rozpisanie rozgrywek.
5. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby kandydatów, zostaną oni rozdzieleni poprzez ocenę ogólnej postawy/skilla na rozstawionych oraz nierostawionych.


#3 Sposób rozgrywki


1. Z 16/32 osób rozlosowane zostaną 4-osobowe grupy (1 gracz rozstawiony oraz 3 nierostawionych).
2. Gracze będą potyczkować się w trybie każdy na każdego, 1v1v1v1, wszyscy gracze z grupy będą obecni podczas rozgrywania meczu.
3. Gracze z danej grupy muszą stawić się conajmniej 10 minut przed rozpoczęciem meczu i zameldować się u mnie na pm/#polish.
4. Z każdej z grup wychodzi 2 graczy, którzy osiągneli najwyższą ilość punktów.
5. Następne fazy, aż do finału, rozgrywane są pomiędzy dwoma graczami, 1v1.


#4 Mapy oraz punktacja

Lista map 1/8 finału:

1. W każdym pojedynku grane będą 3 mapy wybrane losowo spośród listy map przedstawionej w cytacie.
2. W fazie grupowej grane będa mapy poziomu Hard, zaś w późniejszych fazach - trudniejsze Hardy oraz Insane'y.
3. Faza grupowa rozgrywana będzie w systemie 1vs1. Gracz, który zwycięży na większej ilości map (2) wygrywa spotkanie i przechodzi do dalszej fazy.
4. W razie remisu pomiędzy którymiś z graczy, zostanie rozegrana dogrywka na jednej mapie wylosowanej przeze mnie z listy map.
5. Mapy, które będą grane w danym spotkaniu NIE ZOSTANĄ podane wcześniej. Będą one losowane z listy podczas trwania meczu, więc radzę przygotować się na sprawdzian z całego materiału :)


#5 Nagrody

Nagród miało nie być, bo nie mam konta paypal, ale Niko ma, więc wyślę mu pieniądza i on kupi.
Niestety supporter tylko za #1 miejsce, co się będę kosztował :D


#1 miejsce: Konto supporter na okres jednego miesiąca + zwycięski userbar do podpisu (D:) + gratulacje od samego fartownika

#2 miejsce: Drugomiejski userbar do podpisu (D:) + gratulacje od samego fartownika

#3 miejsce: Trzeciomiejski userbar do podpisu (nie ma minki) + gratulacje od samego fartownika



Jeśli coś pominąłem/zapomniałem o czymś (zapewne tak się stało), poinformujcie mnie i postaram się poprawić :)

Note for not-polish people:
This tournament is open ONLY for polish players, so sadly you can't sign up yourself. Thanks for understanding.



Temat do przypięcia.
Topic Starter
fartownik
Zapisani gracze:

Rezerwa (w razie nieobecności któregoś z graczy):

- fartownik; gg: 8380000

Grupy:

Grupa A

1. SeymourLyon - 9 pkt
2. Andzia - 6 pkt
3. Galkan92 - 3 pkt
4. wiciu - 0 pkt

Z grupy wychodzą SeymourLyon i Andzia.


Grupa B

1. piotrekol - 8 pkt
2. niedzwiedz1124 - 7 pkt
3. Pormqual - 3 pkt
4. matusiek3 - 0 pkt

Z grupy wychodzą piotrekol i niedzwiedz1124.


Grupa C

1. spartianka - 8 pkt
2. klubek - 7 pkt
3. Engel1996 - zamiast niej kotomi285 - 3 pkt
4. CzekoMisiek- 0 pkt nie zjawił się

Z grupy wychodzą spartianka i klubek.


Grupa D

1. rEdo - 9 pkt
2. zubatos - 6 pkt
3. lolz1992- 3 pkt
4. kollo_1 - 0 pkt nie zjawił się

Z grupy wychodzą rEdo oraz zubatos.


Grupa E

1. Niko- - 9 pkt
2. kotomi285 - 4 pkt
3. Bass-chan- 4 pkt
4. 1miko1 - 1 pkt

Z grupy wychodzi Niko oraz kotomi po dogrywce.

Grupa F

1. SteRRuM - 8 pkt
2. szwarcyk - 7 pkt
3. Mr Gaddy- 2 pkt
4. DarkStoorM - 0 pkt nie zjawił się

Z grupy wychodzą SteRRuM i szwarcyk.

Mr Gaddy ragequits D:




Grupa H

1. Quedro - 8 pkt
2. Ryohan - 7 pkt
3. SkazanyNaZajebistosc - 3 pkt
4. DJUmywalka - 0 pkt

Z grupy wychodzą Quedro i Ryohan.


Grupa I

1. kollo_0 - 8 pkt
2. kuburaczek - 6 pkt
3. bodzio230 - 4 pkt
4. cod2Diablo - 0.5 pkt

Z grupy wychodzą kollo_0 i kuburaczek.

Zapomniałem zrobić 2 screenów xd


Uproszczony schemat dalszych rozgrywek:

[/b]

Zasady obowiązujące w 1/4 finału są takie same jak w 1/8. Jedynym wyjątkiem jest to, że wszystkie grane mapy będą podane wcześniej, nie będzie losowania.
Dogadujecie się tak samo, przez pm albo inne szity.

Mapy 1/4 finału:
IOSYS - Miracle-Hinacle [SiN Curse]

Big Bang - Haru Haru [Nuts]
SUPER STAR -MITSURU- - THANK YOU FOR PLAYING[Another]
[b]
Ostateczny termin rozegrania meczu to piątek 23.59.
HF & GL.
Mr Gaddy
NO OFFENCE
Ale bez nagród byłoby lepiej.


Nick: Mr Gaddy
Kontakt (gg, msn, skype etc.): GG:2638543; MSN: gadasiu@gmail.com <-- najczęściej jestem na msn; Skype: mogę podać, ale na prv :p
Godziny, w których możesz grać: Zależy od dnia, zazwyczaj po 17:00 do max 23:00
wiciu
Nick: wiciu
Kontakt (gg, msn, skype etc.):gg: 976834 skype: wiktor.ulanek xfire: 123wiciu123
Godziny, w których możesz grać:24/7 :DDDDD
1miko1
Nick: 1miko1 (Masz napisane :o)
Kontakt (gg, msn, skype etc.): #polish, pm, jak trzeba to gg: 16243702
Godziny, w których możesz grać: W ciagu tygodnia różnie, w weekend prawie zawsze.
Piotrekol
Nick: Piotrekol
Kontakt (gg, msn, skype etc.): gg: 454900 Skype: nara101 xfire: Piotrekol
Godziny, w których możesz grać: w tygodniu ciężko(szkoła) ale myśle że 20-23 , weekend prawie 24h D: .
//edit
w tygodniu nie ma mowy :?
Andzia
Nick: Andzia

Kontakt:
- gg 8757305
- skype andzia_898
- xfire kroliczek898
- #polish
- PM

Godziny, w których możesz grać: Hmm.. Zawsze kiedy chcę.. haha :D no po szkole* ofc.. A w weekend cały czas :) .

*po 14.30

Do widzenia kiedyś tam ;D.
Galkan
Jeśli ma być tyle luda, to nasz Vent uprzejmie Wam służy :-P
Topic Starter
fartownik

Galkan92 wrote:

Jeśli ma być tyle luda, to nasz Vent uprzejmie Wam służy :-P
zapisz się a nie pierdolisz D:
Galkan

fartownik wrote:

zapisz się a nie pierdolisz D:
Nope. Nie ogarniam Insane'ów ;p A Hardy muszę retryować średnio z 10+ razy żeby przejść, więc wole sobie nie psuć statów na turnieju ;p
SteRRuM
nick - sterrum (??)
gg - 8329940
godziny - 0-24 (z góry mówie że nie będzie mnie 4,5,6 października!)

#1 4. literówka :P
Paciorex
Nick:Paciorex
GG:9093753 (zawsze na Hiddenie :P)
Godziny: 22-00

Hehe, może tak słaby gracz jak ja nie zajmie ostatniego miejsca xD Powodzenia wszystkim, dobrej zabawy :D
CzekoMisiek
Jest przewidziany turniej w Taiko :D?
Topic Starter
fartownik

CzekoMisiek wrote:

Jest przewidziany turniej w Taiko :D?
Może kiedyś. Jak wiadomo w taiko z polaków niewielu gra, napewno mniej niż w osu! standard, więc narazie zostajemy przy tym :)
Bodzio
Nick: bodzio230
Kontakt gg: 13331602; aqq: bodzio230@aqq.eu
Godziny: 14-04
niedz
Nick: niedzwiedz1124
Kontakt (gg, msn, skype etc.): msn: niedzwiedz1124@gmail.com skype: niedzwiedz1124
Godziny, w których możesz grać: pn-pt: 17-23 sobota-niedziela: 12-23

hurr hurr
Kubu
nick:kuburaczek
kontakt: gg-4345159
godziny w...: 14-24 pn-pt; 10-24 week.
Paciorex
hehe, powodzenia, nie mam żadnej z tych mapek xD
Bass
Nick: Bass-chan
Kontakt:
GG: 6620928
MSN/Jabber: bassmastaar@gmail.com
Skype: basofonn
Godziny, w których możesz grać: od 16 do 21 w soboty i niedziele(szkoła kurwa D:)
Piotrekol

Paciorex wrote:

hehe, powodzenia, nie mam żadnej z tych mapek xD
a co za problem sciągnąć?
spartianka
Nick: spartianka
Kontakt: gg 11394911
Godziny, w których możesz grać: 19-23
~~
rEdo
Nick: rEdo
Kontakt (gg, msn, skype etc.): gg: 7463530; msn: redo.kun@gmail.com; xfire: redokun
Godziny, w których możesz grać: przeważnie 18-22
Quedro
Nick: Quedro
Kontakt (gg, msn, skype etc.): GG: 13334195 , Skype: qu3dro , xFire: quedro09 , Steam: quedro09.
Godziny, w których możesz grać: W tygodniu od 17:00 - 22:00(max) , w weekendy przeważnie cały dzień :)
kollo_0
Nick: kollo_0
Kontakt: GG-16164718 , E-mail- kollo_0@wp.pl (xfire itp. tak jak nick profilowy)
Godziny, w których możesz grać: najlepiej między 18.00-22.30
zubatos
Nick:zubatos
Kontakt gg:13375523 e-mail :piter1434@wp.pl
Godziny, w których możesz grać:17:00-20:00
kollo_1
Nick: Kollo_1 gg:8213880 Email:Rjkabuto@gmail.com godziny w jakich mogę grac : Zalezy od dnia ale mniej wiecej od 17 do 21.
Engel1996
Nick: Engel1996
Kontakt : GG: 10765320, xFire mam ale nie używam tego a tak to reszty nie mam :( ale na GG siedzę codziennie (mam w komórce xD)
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
K o t o m i
Nick: Kotomi285
Kontakt (gg, msn, skype etc.) gg: 24178150
Godziny, w których możesz grać: od 15 do 19 a w weekendy od 8 do 21 lub 22
Topic Starter
fartownik

Engel1996 wrote:

Nick: Engel1996
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
Ustaw sobie limit ściągania w przeglądarce na powiedzmy 15kb/s i ściągaj kilka mapek dziennie bez video. Mapy masz wypisane w temacie.

btw. 19 osób, go go moar :o
Ryohan
Dobra wpisz tez mnie

Ryohan
skype: jakub.pasterski
każdego dnia wieczorami
Lef
Nick: SeymourLyon

Kontakt: EmEsEn - seymourlyon1@o2.pl (Proszę nie spamić. Tylko miź ma do tego prawo)

Godziny blahblahblah: i tu właśnie jest pewien problem. Otóż kij wie kiedy jestem a kiedy mnie nie ma. Teraz chodzę spać o 23.00-3.00 a wstaję o 9.00-13.00 ale~ Za parę dni znów mogę chodzić spać i wstawać o dziwnych porach. Więc jeśli nie stawię się na tórniej czy cuź to kickajcie mnie żeby nie było komplykacji :C

Lubię wodę. Po goleniu.
klubek
oh,

nick: klubek
kontakt:
- xfire: klubek
- skype: klubek_zagan
godziny grania: weekendy obojętna godzina, nonweekendowe dnie 19-24 (ne zafsze)

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
niedz

klubek wrote:

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
idź pytaj sie basi-czan D:
also,fawto
gdzie jest Boozehound :<
Boozehound to podstawa D;
Temee
Nick:SkazanyNaZajebistosc
konakt: gg:1518255
godziny: 13-02
matusiek3
Nick : matusiek3
Kontakt : GG : 6876612 Skype : matusiek3.
Godziny w których mogę grac : 16-20 a w weekend praktycznie zawsze
Lunah_old
I'm polish!!
Topic Starter
fartownik

Lunah wrote:

I'm polish!!
If all the empty slots are not fulfilled until 02.10, I might open the sign ups for #polish's foreign friends. Anyways, as it seems, we don't complain for the frequency yet.
Galkan
Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
szwarcyk
Nick: szwarcyk
Kontakt (gg, msn, skype etc.):gg: 8237076 xfire:szwarcyk
Godziny, w których możesz grać: po 15 ;]
twupack

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Kubu

twupack wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
twupack

kuburaczek wrote:

Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
Kto mnie wpisał?! Ludzie, ja jestem poza turniejem... za dobry a z buraczkiem się umówiłem o 1 miejsce, więc turniej ustawiony, jak mundial xD


kuburaczek wrote:

a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
klubek
wszyscy będą po prostu grać,
a kubuś będzie napierdalał, ot cały sekret!
Paciorex
Przepraszam was Panie i Panowie, ale niestety nie będę mógł jednak wziąć udziału w tym prze zajebistym turnieju...;/
Proszę o wypisanie mnie z niego :(
Powodzenia wszystkim pobijcie buraka! :D
Engel1996
Ja też chyba będe musiała się wypisać, ponieważ już do końca życia nie zobacze neta na oczy w moim kompie ;((
Ryohan
Krótko i boleśnie widzę planujesz żyć D:
Topic Starter
fartownik
Zamiast się wypisywać to się wpisujcie ;o Zapisy powinny kończyć się już za 2 dni, więc jak macie jakichś friendów, którzy się jeszcze nie zapisali to namawiajcie ich.
twupack

fartownik wrote:

Zamiast się wypisywać to się wpisujcie ;o Zapisy powinny kończyć się już za 2 dni, więc jak macie jakichś friendów, którzy się jeszcze nie zapisali to namawiajcie ich.
(Idzie zrobić Shaggonkowi wjazd na chatę... wróci kiedyś)
Topic Starter
fartownik
rozpisałem "nagrody" lulz
Niko
yyyy
Bodzio

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
SteRRuM

bodzio230 wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
będzie wpierdol
matusiek3

SteRRuM wrote:

bodzio230 wrote:

Przeszkadza ci to?
będzie wpierdol
:d
Galkan

bodzio230 wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
Wpierdol?

Nom, nie cierpię zombie playerów o których nikt nigdy nie słyszał i którzy nie udzielają się w community, a nagle na specjalne okazje wyskakują jak chuj z dupy <.<
Ale to inny temat~~
Bodzio
Nom, nie cierpię zombie playerów o których nikt nigdy nie słyszał i którzy nie udzielają się w community, a nagle na specjalne okazje wyskakują jak chuj z dupy <.<
Ale to inny temat~~
Nie kurwa będę jak debil napierdalał na forum albo na kanale #polish siedział i pierdolił jakieś głupoty.
To samo kurwa z tym głosowaniem śmiesznym na opa czy coś w tym rodzaju głosy użytkowników których pierwszy raz na oczy widzieliście i mieli mało postów nie były liczone chociaż jedyny wymóg to mieć konto dłużej niż 3 miesiące. Robicie kurwa co wam się podoba.
SteRRuM

Galkan92 wrote:

bodzio230 wrote:

Przeszkadza ci to?
Wpierdol?
mówiłem? :3
MLGnom
Nawet dobrze, że takie osoby nie odzywają się... bo ta wypowiedź była "pełna" kultury, powagi i spokoju.
No more offtopic please!
matusiek3
moze można zrobić zrutkę na nagrody?
Ryohan
Po co? Gramy dla fame'u.
Galkan nie zacietrzewiaj się tak, jeśli takie osoby milczą to widocznie robią nam wielką przysługę nie zaniżając poziomu dyskusji toczących się na czacie i forum, BĄDŹ po prostu chcą tylko grać. I dlatego w obu tych przypadkach byliście eliminowani z glosowania, bo niepotrzebni wcale są ludzie którzy pojawiają się na chwilę, zaważą na głosowaniu i gówno ich to obchodzi. Przepraszam zasady były odrobinę nie przemyślane.
twupack
@UP +1

Gracze do gry forumowicze tutaj ^^ każdy zna swoje miejsce ;)
DarkStoorM

Galkan92 wrote:

Nom, nie cierpię zombie playerów o których nikt nigdy nie słyszał i którzy nie udzielają się w community, a nagle na specjalne okazje wyskakują jak chuj z dupy <.<
Ale to inny temat~~
Tak jak ja <3333333

Nick: DarkStoorM
Kontakt (gg: 1448226, xFire: darkstoorm.): 8380000
Godziny, w których możesz grać: prawie 16 (DX) - 20
Topic Starter
fartownik
Jak macie spamować tymi głupotami to załóżcie sobie nowy temat. Jeśli pojawi się jeszcze jeden post nie związany bezpośrednio z turniejem, Ryohan zamknij temat a zapisywać będziecie się przez PM.

Mnie to chuj obchodzi kto ile ma postów i inne pierdoły, ważna jest dla mnie frekwencja i to żeby turniej wystartował.
TempleOS_old
Nick: lolz1992
Kontakt (gg, msn, skype etc.): GG: 4740314 MSN: kubocki66@hotmail.com
Godziny, w których możesz grać: 15-19
Zlew
Nick: DjUmywalka
Kontakt (gg, msn, skype etc.): email: proest@poczta.fm xfire: proest66
Godziny, w których możesz grać: 21-24
Zlew
a takie jedno pytanko

tournament tylko na osu! czy na taiko i catchthebeat tez
Kubu
osu! only =]
cod2Diablo
Nick: cod2Diablo
Kontakt (gg: 5690866 , xfire: diablo131994
Godziny, w których możesz grać: w soboty od 10-13 potem od 19 do nocy , niedziela od 10 do nocy tu sie dostosuje , a w tygodniue to od 18 do 23-24.
Galkan
Galkan92
Xfire: galkan1992 (RockeT), MSN: galkan1992@gmail.com, Ventrilo: RockeT (namiary na Venta w odpowiednim temacie)
Losowo, zależy od tygodnia (ze względu na rodzinę) Nigdy nie mam pewności kiedy będę na 100%
Pormqual
Nick Pormqual
Kontakt Pm na osu
Xfire Pormqual
Emaijl Pormqual(BasstoMałpa)gmail.com
Vent rzadko
GyGy nie używa

Godziny w których mogę graś zalezy od tygodnia raczej po 22 zawsze w weekendy (chyba że zachleje :))
CzekoMisiek
Nick: CzekoMisiek
Kontakt (gg, msn, skype etc.):
GG: 2061533
Skype: czekoladowymis2
Vent: ... CzekoMisiek
Poczta: robertos766@wp.pl (D::)
youtube: robertos76 (D:)
Xfire: robertos76 (o ile się nie myle. DD:)
Godziny, w których możesz grać: Zależy, ale najczęściej będę mógł grać po szkole i w godzinach wieczornych.
Topic Starter
fartownik
Mamy 32 osoby, ZAPISY ZAMKNIĘTE.

Losowanie grup odbędzie się jutro o godzinie 14:00, LIVE na kanale ventrilo: s3.ventrilo.pl port: 20400.
Instrukcja jak polaczyc się z serwerem i skonfigurować vt TUTAJ.

Zapraszam wszystkich chcących posłuchać mego męskiego głosu i zainteresowanych turniejem. W wypadku niskiej frekwencji nie będzie losowania "na głos" :P.
Ryohan
Fuck yeah! Muszę szybko ściągać beatmap packi bo mi wczoraj dysk wyjebało i musiałem sobie nowy kupić i teraz instalacja wszystkiego od nowa D:
Zlew
noo ja i lolz nie zagramy w najbliższym czasie

myszki z allegro jeszcze nie doszły
klubek
nice

Engel1996

Engel1996 wrote:

Ja też chyba będe musiała się wypisać, ponieważ już do końca życia nie zobacze neta na oczy w moim kompie ;((
Oki, może dam radę, przeproszę sąsiadów xD

Hahaha Klubek, fajne logo naszej grupy :D
Galkan
Fajne grupy wyszły =D
Zlew
A takie cos pasi?


klubek

DjUmywalka wrote:

A takie cos pasi?


zgapiacz pomysluf o.o

@farto, będziesz zmieniał te mapki w stawce? bo mówiłeś na multi, że niektóre za łatwe.. ja bym proponował tu jakieś stare dobre mapki hmm może coś Gojou Kai, Amane itp. - think about it

a i coś tam czekomisio mówił, że o 20 ne za bardzo więc tak może 21 (grupa c ~ piątek), ale to pewnie się ustali już przed graniem

trenić trenić..
DarkStoorM
A może te: :D
Demetori - Jehovah's YaHVeH [Hard]
COOL&CREATE(BeatMario) - Destined Marionette [7KEY] (lub 14~ _oo)
Topic Starter
fartownik
Grupa D rozegrała swój mecz, wychodzą z niej rEdo i zubatos.
Bass
Gratulacje, a i tak wgl, jak ktoś chce to mogę zrobić packa z mapami które są na tournament :P
Lef

Bass-chan wrote:

Gratulacje, a i tak wgl, jak ktoś chce to mogę zrobić packa z mapami które są na tournament :P
To na co czekasz? Dziwię się że nikt wcześniej na to nie wpadł O.o Bardzo chętnie ściągnąłbym Twoją paczkę bo ściąganie pojedynczo delikatnie mówiąc BOLI :C Good idea, czekam na paczkę :3
Topic Starter
fartownik
Grupy C i F rozegrały swoje mecze. Z grupy C wychodzą spartianka i klubek, a z grupy F SteRRum i szwarcyk.
Kubu
wtf w każdej grupie jedna osoba się nie stawiła D:
Bodzio

kuburaczek wrote:

wtf w każdej grupie jedna osoba się nie stawiła D:
W Grupie E wszyscy się pojawili
Galkan
12 slidebreaków dzieliło mnie od zwycięstwa (nad Andzią), ffs xD

GG Lyon i Andzia o7
wiciu chyba kontuzjowany ;d
Topic Starter
fartownik
Grupy A i B rozegrały swoje mecze. Z grupy A wychodzą SeymourLyon i Andzia, a z grupy B piotrekol i niedzwiedz1124.

Dodałem uproszczony schemat dalszych rozgrywek.
show more
Please sign in to reply.

New reply