forum

Unofficial Polish Tournament #1 [1/4 FINAŁU]

posted
Total Posts
174
show more
Piotrekol
Nick: Piotrekol
Kontakt (gg, msn, skype etc.): gg: 454900 Skype: nara101 xfire: Piotrekol
Godziny, w których możesz grać: w tygodniu ciężko(szkoła) ale myśle że 20-23 , weekend prawie 24h D: .
//edit
w tygodniu nie ma mowy :?
Andzia
Nick: Andzia

Kontakt:
- gg 8757305
- skype andzia_898
- xfire kroliczek898
- #polish
- PM

Godziny, w których możesz grać: Hmm.. Zawsze kiedy chcę.. haha :D no po szkole* ofc.. A w weekend cały czas :) .

*po 14.30

Do widzenia kiedyś tam ;D.
Galkan
Jeśli ma być tyle luda, to nasz Vent uprzejmie Wam służy :-P
Topic Starter
fartownik

Galkan92 wrote:

Jeśli ma być tyle luda, to nasz Vent uprzejmie Wam służy :-P
zapisz się a nie pierdolisz D:
Galkan

fartownik wrote:

zapisz się a nie pierdolisz D:
Nope. Nie ogarniam Insane'ów ;p A Hardy muszę retryować średnio z 10+ razy żeby przejść, więc wole sobie nie psuć statów na turnieju ;p
SteRRuM
nick - sterrum (??)
gg - 8329940
godziny - 0-24 (z góry mówie że nie będzie mnie 4,5,6 października!)

#1 4. literówka :P
Paciorex
Nick:Paciorex
GG:9093753 (zawsze na Hiddenie :P)
Godziny: 22-00

Hehe, może tak słaby gracz jak ja nie zajmie ostatniego miejsca xD Powodzenia wszystkim, dobrej zabawy :D
CzekoMisiek
Jest przewidziany turniej w Taiko :D?
Topic Starter
fartownik

CzekoMisiek wrote:

Jest przewidziany turniej w Taiko :D?
Może kiedyś. Jak wiadomo w taiko z polaków niewielu gra, napewno mniej niż w osu! standard, więc narazie zostajemy przy tym :)
Bodzio
Nick: bodzio230
Kontakt gg: 13331602; aqq: bodzio230@aqq.eu
Godziny: 14-04
niedz
Nick: niedzwiedz1124
Kontakt (gg, msn, skype etc.): msn: niedzwiedz1124@gmail.com skype: niedzwiedz1124
Godziny, w których możesz grać: pn-pt: 17-23 sobota-niedziela: 12-23

hurr hurr
Kubu
nick:kuburaczek
kontakt: gg-4345159
godziny w...: 14-24 pn-pt; 10-24 week.
Paciorex
hehe, powodzenia, nie mam żadnej z tych mapek xD
Bass
Nick: Bass-chan
Kontakt:
GG: 6620928
MSN/Jabber: bassmastaar@gmail.com
Skype: basofonn
Godziny, w których możesz grać: od 16 do 21 w soboty i niedziele(szkoła kurwa D:)
Piotrekol

Paciorex wrote:

hehe, powodzenia, nie mam żadnej z tych mapek xD
a co za problem sciągnąć?
spartianka
Nick: spartianka
Kontakt: gg 11394911
Godziny, w których możesz grać: 19-23
~~
rEdo
Nick: rEdo
Kontakt (gg, msn, skype etc.): gg: 7463530; msn: redo.kun@gmail.com; xfire: redokun
Godziny, w których możesz grać: przeważnie 18-22
Quedro
Nick: Quedro
Kontakt (gg, msn, skype etc.): GG: 13334195 , Skype: qu3dro , xFire: quedro09 , Steam: quedro09.
Godziny, w których możesz grać: W tygodniu od 17:00 - 22:00(max) , w weekendy przeważnie cały dzień :)
kollo_0
Nick: kollo_0
Kontakt: GG-16164718 , E-mail- kollo_0@wp.pl (xfire itp. tak jak nick profilowy)
Godziny, w których możesz grać: najlepiej między 18.00-22.30
zubatos
Nick:zubatos
Kontakt gg:13375523 e-mail :piter1434@wp.pl
Godziny, w których możesz grać:17:00-20:00
kollo_1
Nick: Kollo_1 gg:8213880 Email:Rjkabuto@gmail.com godziny w jakich mogę grac : Zalezy od dnia ale mniej wiecej od 17 do 21.
Engel1996
Nick: Engel1996
Kontakt : GG: 10765320, xFire mam ale nie używam tego a tak to reszty nie mam :( ale na GG siedzę codziennie (mam w komórce xD)
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
K o t o m i
Nick: Kotomi285
Kontakt (gg, msn, skype etc.) gg: 24178150
Godziny, w których możesz grać: od 15 do 19 a w weekendy od 8 do 21 lub 22
Topic Starter
fartownik

Engel1996 wrote:

Nick: Engel1996
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
Ustaw sobie limit ściągania w przeglądarce na powiedzmy 15kb/s i ściągaj kilka mapek dziennie bez video. Mapy masz wypisane w temacie.

btw. 19 osób, go go moar :o
Ryohan
Dobra wpisz tez mnie

Ryohan
skype: jakub.pasterski
każdego dnia wieczorami
Lef
Nick: SeymourLyon

Kontakt: EmEsEn - seymourlyon1@o2.pl (Proszę nie spamić. Tylko miź ma do tego prawo)

Godziny blahblahblah: i tu właśnie jest pewien problem. Otóż kij wie kiedy jestem a kiedy mnie nie ma. Teraz chodzę spać o 23.00-3.00 a wstaję o 9.00-13.00 ale~ Za parę dni znów mogę chodzić spać i wstawać o dziwnych porach. Więc jeśli nie stawię się na tórniej czy cuź to kickajcie mnie żeby nie było komplykacji :C

Lubię wodę. Po goleniu.
klubek
oh,

nick: klubek
kontakt:
- xfire: klubek
- skype: klubek_zagan
godziny grania: weekendy obojętna godzina, nonweekendowe dnie 19-24 (ne zafsze)

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
niedz

klubek wrote:

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
idź pytaj sie basi-czan D:
also,fawto
gdzie jest Boozehound :<
Boozehound to podstawa D;
Temee
Nick:SkazanyNaZajebistosc
konakt: gg:1518255
godziny: 13-02
matusiek3
Nick : matusiek3
Kontakt : GG : 6876612 Skype : matusiek3.
Godziny w których mogę grac : 16-20 a w weekend praktycznie zawsze
Lunah_old
I'm polish!!
Topic Starter
fartownik

Lunah wrote:

I'm polish!!
If all the empty slots are not fulfilled until 02.10, I might open the sign ups for #polish's foreign friends. Anyways, as it seems, we don't complain for the frequency yet.
Galkan
Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
szwarcyk
Nick: szwarcyk
Kontakt (gg, msn, skype etc.):gg: 8237076 xfire:szwarcyk
Godziny, w których możesz grać: po 15 ;]
twupack

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Kubu

twupack wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
twupack

kuburaczek wrote:

Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
Kto mnie wpisał?! Ludzie, ja jestem poza turniejem... za dobry a z buraczkiem się umówiłem o 1 miejsce, więc turniej ustawiony, jak mundial xD


kuburaczek wrote:

a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
klubek
wszyscy będą po prostu grać,
a kubuś będzie napierdalał, ot cały sekret!
Paciorex
Przepraszam was Panie i Panowie, ale niestety nie będę mógł jednak wziąć udziału w tym prze zajebistym turnieju...;/
Proszę o wypisanie mnie z niego :(
Powodzenia wszystkim pobijcie buraka! :D
Engel1996
Ja też chyba będe musiała się wypisać, ponieważ już do końca życia nie zobacze neta na oczy w moim kompie ;((
show more
Please sign in to reply.

New reply