forum

Unofficial Polish Tournament #1 [1/4 FINAŁU]

posted
Total Posts
174
show more
Piotrekol

Paciorex wrote:

hehe, powodzenia, nie mam żadnej z tych mapek xD
a co za problem sciągnąć?
spartianka
Nick: spartianka
Kontakt: gg 11394911
Godziny, w których możesz grać: 19-23
~~
rEdo
Nick: rEdo
Kontakt (gg, msn, skype etc.): gg: 7463530; msn: redo.kun@gmail.com; xfire: redokun
Godziny, w których możesz grać: przeważnie 18-22
Quedro
Nick: Quedro
Kontakt (gg, msn, skype etc.): GG: 13334195 , Skype: qu3dro , xFire: quedro09 , Steam: quedro09.
Godziny, w których możesz grać: W tygodniu od 17:00 - 22:00(max) , w weekendy przeważnie cały dzień :)
kollo_0
Nick: kollo_0
Kontakt: GG-16164718 , E-mail- kollo_0@wp.pl (xfire itp. tak jak nick profilowy)
Godziny, w których możesz grać: najlepiej między 18.00-22.30
zubatos
Nick:zubatos
Kontakt gg:13375523 e-mail :piter1434@wp.pl
Godziny, w których możesz grać:17:00-20:00
kollo_1
Nick: Kollo_1 gg:8213880 Email:Rjkabuto@gmail.com godziny w jakich mogę grac : Zalezy od dnia ale mniej wiecej od 17 do 21.
Engel1996
Nick: Engel1996
Kontakt : GG: 10765320, xFire mam ale nie używam tego a tak to reszty nie mam :( ale na GG siedzę codziennie (mam w komórce xD)
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
K o t o m i
Nick: Kotomi285
Kontakt (gg, msn, skype etc.) gg: 24178150
Godziny, w których możesz grać: od 15 do 19 a w weekendy od 8 do 21 lub 22
Topic Starter
fartownik

Engel1996 wrote:

Nick: Engel1996
Godziny, w których możesz grać: Nie wiem, to zależy kiedy będę miała internet (Sąsiedzi mi wyłączają :( )
(Ze ściągnięciem mapek też będę miała kłopoty, jak widzą, że ściągam z pełnym łączem to od razu mi odłączają :( :( )
Ustaw sobie limit ściągania w przeglądarce na powiedzmy 15kb/s i ściągaj kilka mapek dziennie bez video. Mapy masz wypisane w temacie.

btw. 19 osób, go go moar :o
Ryohan
Dobra wpisz tez mnie

Ryohan
skype: jakub.pasterski
każdego dnia wieczorami
Lef
Nick: SeymourLyon

Kontakt: EmEsEn - seymourlyon1@o2.pl (Proszę nie spamić. Tylko miź ma do tego prawo)

Godziny blahblahblah: i tu właśnie jest pewien problem. Otóż kij wie kiedy jestem a kiedy mnie nie ma. Teraz chodzę spać o 23.00-3.00 a wstaję o 9.00-13.00 ale~ Za parę dni znów mogę chodzić spać i wstawać o dziwnych porach. Więc jeśli nie stawię się na tórniej czy cuź to kickajcie mnie żeby nie było komplykacji :C

Lubię wodę. Po goleniu.
klubek
oh,

nick: klubek
kontakt:
- xfire: klubek
- skype: klubek_zagan
godziny grania: weekendy obojętna godzina, nonweekendowe dnie 19-24 (ne zafsze)

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
niedz

klubek wrote:

motyla noga, czemu w sierpniu tego nie było... >.<
idź pytaj sie basi-czan D:
also,fawto
gdzie jest Boozehound :<
Boozehound to podstawa D;
Temee
Nick:SkazanyNaZajebistosc
konakt: gg:1518255
godziny: 13-02
matusiek3
Nick : matusiek3
Kontakt : GG : 6876612 Skype : matusiek3.
Godziny w których mogę grac : 16-20 a w weekend praktycznie zawsze
Lunah_old
I'm polish!!
Topic Starter
fartownik

Lunah wrote:

I'm polish!!
If all the empty slots are not fulfilled until 02.10, I might open the sign ups for #polish's foreign friends. Anyways, as it seems, we don't complain for the frequency yet.
Galkan
Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
szwarcyk
Nick: szwarcyk
Kontakt (gg, msn, skype etc.):gg: 8237076 xfire:szwarcyk
Godziny, w których możesz grać: po 15 ;]
twupack

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Kubu

twupack wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Ciekawe, co sprawiło, że nie dość że zamknęli okno osu! to jeszcze na forum wbili...? Chyba tak zwany zew krwi... i tak kubu skopie dupy, ale starożytnym Majem nie jestem... ;p w sumie, to o dobrą zabawę (chyba) tu chodzi :D
Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
twupack

kuburaczek wrote:

Niestety pokrzyżowałeś moje zacne plany w momencie, w którym na listę uczestników zawitał nick: "twupack"... a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
Kto mnie wpisał?! Ludzie, ja jestem poza turniejem... za dobry a z buraczkiem się umówiłem o 1 miejsce, więc turniej ustawiony, jak mundial xD


kuburaczek wrote:

a po za tym to ja co innego robię z dupami niż je kopię =p
klubek
wszyscy będą po prostu grać,
a kubuś będzie napierdalał, ot cały sekret!
Paciorex
Przepraszam was Panie i Panowie, ale niestety nie będę mógł jednak wziąć udziału w tym prze zajebistym turnieju...;/
Proszę o wypisanie mnie z niego :(
Powodzenia wszystkim pobijcie buraka! :D
Engel1996
Ja też chyba będe musiała się wypisać, ponieważ już do końca życia nie zobacze neta na oczy w moim kompie ;((
Ryohan
Krótko i boleśnie widzę planujesz żyć D:
Topic Starter
fartownik
Zamiast się wypisywać to się wpisujcie ;o Zapisy powinny kończyć się już za 2 dni, więc jak macie jakichś friendów, którzy się jeszcze nie zapisali to namawiajcie ich.
twupack

fartownik wrote:

Zamiast się wypisywać to się wpisujcie ;o Zapisy powinny kończyć się już za 2 dni, więc jak macie jakichś friendów, którzy się jeszcze nie zapisali to namawiajcie ich.
(Idzie zrobić Shaggonkowi wjazd na chatę... wróci kiedyś)
Topic Starter
fartownik
rozpisałem "nagrody" lulz
Niko
yyyy
Bodzio

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
SteRRuM

bodzio230 wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
będzie wpierdol
matusiek3

SteRRuM wrote:

bodzio230 wrote:

Przeszkadza ci to?
będzie wpierdol
:d
Galkan

bodzio230 wrote:

Galkan92 wrote:

Aż mnie dziwi, że się zgłosili ludzie, którzy wcześniej nigdzie się nie wypowiadali :D
Przeszkadza ci to?
Wpierdol?

Nom, nie cierpię zombie playerów o których nikt nigdy nie słyszał i którzy nie udzielają się w community, a nagle na specjalne okazje wyskakują jak chuj z dupy <.<
Ale to inny temat~~
Bodzio
Nom, nie cierpię zombie playerów o których nikt nigdy nie słyszał i którzy nie udzielają się w community, a nagle na specjalne okazje wyskakują jak chuj z dupy <.<
Ale to inny temat~~
Nie kurwa będę jak debil napierdalał na forum albo na kanale #polish siedział i pierdolił jakieś głupoty.
To samo kurwa z tym głosowaniem śmiesznym na opa czy coś w tym rodzaju głosy użytkowników których pierwszy raz na oczy widzieliście i mieli mało postów nie były liczone chociaż jedyny wymóg to mieć konto dłużej niż 3 miesiące. Robicie kurwa co wam się podoba.
SteRRuM

Galkan92 wrote:

bodzio230 wrote:

Przeszkadza ci to?
Wpierdol?
mówiłem? :3
MLGnom
Nawet dobrze, że takie osoby nie odzywają się... bo ta wypowiedź była "pełna" kultury, powagi i spokoju.
No more offtopic please!
matusiek3
moze można zrobić zrutkę na nagrody?
Ryohan
Po co? Gramy dla fame'u.
Galkan nie zacietrzewiaj się tak, jeśli takie osoby milczą to widocznie robią nam wielką przysługę nie zaniżając poziomu dyskusji toczących się na czacie i forum, BĄDŹ po prostu chcą tylko grać. I dlatego w obu tych przypadkach byliście eliminowani z glosowania, bo niepotrzebni wcale są ludzie którzy pojawiają się na chwilę, zaważą na głosowaniu i gówno ich to obchodzi. Przepraszam zasady były odrobinę nie przemyślane.
show more
Please sign in to reply.

New reply