forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
raziK_old
"Ktoś to przeczytał? Uhh... szkoda mi was. Straciliście tyle swojego cennego życia :3"

Stary to najlepsza lektura jaka przeczytalem !
Harkoz
Było piękne listopadowe popołudnie, śnieg sypał na dworze, a ja spędzałem swój czas medytując na dachu mojego wspaniałego domu. Po 3 godzinach siedzenia w absolutnym bezruchu naszła mnie myśl że muszę iść za potrzebą, zauważyłem jednak że z nieznanych mi powodów nie mogę wstać gdyż moje spodnie przymarzły do powierzchni dachu. Po kolejnej godzinie siedzenia i rozmyślania nad tym co zrobić mój pęcherz był już u granic wytrzymałości. W akcie desperacji zdjąłem spodnie i chciałem zejść z dachu w samych gaciach, jednak po kilku godzinach siedzenia w jednej pozycji moje nogi nie były w pełni sprawne przez co miałem okazję przekonać się jak brutalna może być ziemska grawitacja. Poczułem jak mózg obija mi się o czaszkę, potem była już tylko ciemność.. Obudziła mnie moja starsza siostra która stała nademną i śmiała się na widok idioty leżącego w samych gaciach na środku podwórka. Jej śmiech brzmiał "Har har har" i tak sobie pomyślałem że jak dodam koz to będzie z tego świetny nick.

A tak na poważnie to szukałem nicku dla maga w jakimś tam mmo i tak mi przyszło do głowy.
WujekLucek
Harkoz, jak sobie wyobrażam Twoja historię przychodzi mi do głowy scenka jak z jakiejś komedii.
SatoshiHoujou
Straszna fanka Higurashi ze mnie była. Najbardziej lubiłam Satoshiego. Więc w maju wpadlam na pomysł, żeby zrobić sobie konto na osu. I tak przybył mój nick :3
Kikutek_old
Historia mego nicku jest tak porywająca i trzymająca w napięciu że wam zasilacz padnie >_< A więc, nie wiem czy jeszcze leci, ale leciała kiedyś na Programie 1(xD) wieczorynka o takich zwierzaczkach, główny bohater nazywał się chyba Bali...Mniejsza xD i ten główny bohater miał takiego pluszaczka który się nazywał Kiku, chyba tak to było, albo coś pokręciłam x.x" No i wymyśliłam nick Kiku-chan. Pewnego dnia któraś z koleżanek powiedziała że mój nick się jej kojarzy ze słowem "kikutek" i tak już zostało o3o
haigawdy

Wikipedia wrote:

kikut - część kończyny lub palca, do najbliższego stawu, pozostała po amputacji, albo wskutek wrodzonego braku; również reszta narządu wewnętrznego pozostałego po wycięciu
bleh
Kikutek_old

Alduric wrote:

Wikipedia wrote:

kikut - część kończyny lub palca, do najbliższego stawu, pozostała po amputacji, albo wskutek wrodzonego braku; również reszta narządu wewnętrznego pozostałego po wycięciu
bleh
Tego nie brałam pod uwagę O.o
AVATAR917
Moja historia jest krótka i niektórym znana, nick mam z filmu Jamesa Camerona AVATAR-a. Film super i tyle w temacie, kto ma pytanie piszcie w czacie(temacie).(ale rym;p)
emane
Emane -> krotko night elf druid, czyli World of Warcraft, przylgneło to do mnie na TS'ie, nick ten sam wymyśliłam, po prostu miał pasować do postaci. Przywiązałam się, a co się później okazało, gdy przeniosłam się na global, napisałam cos na \trade, odpisał mi jakiś Estończyk mówiąc że w jego języku emane oznacza kobiete, także taki mały zbieg okoliczności.
madlittlebunny
mad - > jestem szalona, little - > nie znaczy, że jestem niska... po prostu KOCHAM słodkie, malusie rzeczy, bunny - > ubóstwiam króliczki~

Ale jest to jeden z garstki moich nicków. Najczęściej używam Tusia.
Timotei
Mój nick kojarzy się chyba z bardzo znaną sceną z Lucky Star'a. Macie racje. Właśnie te scenę pokazała mi moja koleżanka i od niej wziął się mój nick. Dodatkowo reklama tego szamponu podkręciła to wszystko.
Yasumi-nee
Yasumi - wakacje. :D Pomysł na nick wpadł mi podczas przeglądanie mojej książki do japońskiego. :oops:
Chociaż ostatnio zaczęłam używać nick'u Taemi od Taemin'a z SHINee. : 3
Hydra
http://www.youtube.com/watch?v=GpvD4rLM2Rg - własnie od tego filmiku ^^
404_name_not_found

madlittlebunny wrote:

mad - > jestem szalona, little - > nie znaczy, że jestem niska... po prostu KOCHAM słodkie, malusie rzeczy, bunny - > ubóstwiam króliczki~

Ale jest to jeden z garstki moich nicków. Najczęściej używam Tusia.
kojaży mi sie z 'My Little Pony'

A jeśli chodzi o mój nick to nie było go wgl w planach. Kumpela zapodała mi raz osu, ale jak chciałam zrobić sobie nick to wszystkie jakie chciałam użuć były zajęte.. no i taka zdemotywowana zaczęłam rozmyślać i po paru minutach doszłam do wniosku że wstawie sobie nick znanego nam dobrze erroru ^^ tyle że przerobiony, zamiast '404 picture not found' to 404_name_not_found.
Koniec~~
AmaiHachimitsu
Mój nick? dałbym screena skąd wziął się mój nick, ale zdjęcie odbytu by nie było smaczne. W Luźnym tłumaczeniu AmaiHachimitsu => słodki miód D:
Pandemoniusz

AmaiHachimitsu wrote:

Mój nick? dałbym screena skąd wziął się mój nick, ale zdjęcie odbytu by nie było smaczne. W Luźnym tłumaczeniu AmaiHachimitsu => słodki miód D:
Ale że jak? Miód z doopy? O_O
xceremonialsx
emm... mój nick wziął się z najnowszej płyty florence + the machine 'ceremonials'. jeszcze jej nie przesłuchałem, ale ma ładną okładkę :}.
Afazeria
Cadwalader po walijsku znaczy "przywódca bitwy". Ukradłam imię mojej postaci z rpg xD
rafalon
Rafalon, w wieku 12 lat próbowałem sobie wymyślić średniowieczny nick, a żem głupi był myślałem że jak dodam "on" na końcu mojego imienia będę pro koksu, i tak zostało.
Piotrekol

rafalon wrote:

Rafalon, w wieku 12 lat próbowałem sobie wymyślić średniowieczny nick, a żem głupi był myślałem że jak dodam "on" na końcu mojego imienia będę pro koksu, i tak zostało.
D: Piotrekol
/me runs
CzekoMisiek
A teraz historia nicku, CzekoMisiek. :D
Jeszcze w Podstawówce, była zajawka na serial który puszczali na Comedy Central "Hoży Doktorzy".
Kto oglądał to wie że główni bohaterowie mówili na siebie "Waniliowy Miś" i "Czekoladowy Miś", ja oczywiście przyjąłem sobie ksywę Czekoladowego Misia, później cała klasa wymyślała sobie jakieś smaki i wychodziły "Jabuszkowy Miś" (Tak, specjalnie napisane zostało z błędem, bo tak właśnie wymyśliliśmy to). Z czasem Czekoladowy Miś, przerodził się w CzekoMisia aż na końcu przekształcił się w CzekoMisiek.
Ciunek
Ja wielkiej historii nie mam. Milion lat temu (w 1szej klasie podstawówki) ludzie skrócili/przerobili mi nazwisko i wyszło Ciunek. Używam wszędzie do dziś.
Gento_old
Moje wzieło sie tak szczerze znikąd, ponieważ ogromnym fartem wymyśliłam go gdy rejestrowałam sie na pierwszą strone internetową w mim życiu xD. Pewno to była 4 klasa podstawówki CX
shizuaki_old
Pewnego późnej nocy nie mogłem spać coś mnie zadręczało. W pewnym momencie zobaczyłem białą świecącą kulkę lewitującą w powietrzu była niczym płatek śniegu. Jednak po kilku sekundach ukazała się postać która powiedziała :
- Od dziś będziesz nazywał się "Shizuaki".
-Oczywiście..-Odpowiedziałem.

Tej niesamowitej nocy wiedziałem ,że w każdej grze będę się tak zwał.


^ . ^ <Joke>
rsx78re
Historia nicku jest prosta: "Było wesoło, był alkohol, no i tak wyszło" :D
Na poważnie jest to mocno okrojona wersja mojego konta na youtube które miałem dawno temu (i niestety go nie ma już bo usunęli)- RobertSonicX78(RE) (RE daję jak nick za krótki)
koki_old_1
.
rsx78re

evol wrote:

rsx78re wrote:

Historia nicku jest prosta: "Było wesoło, był alkohol, no i tak wyszło" :D
Na poważnie jest to mocno okrojona wersja mojego konta na youtube które miałem dawno temu (i niestety go nie ma już bo usunęli)- RobertSonicX78(RE) (RE daję jak nick za krótki)
o boze sonick ale biegasz to szybko?

synu jestem z ciebie dumny.
Kiedyś biegłem szybko, dziś to szybko biegam jedynie na dworzec ;D
Astar
.
Ai_Chan_old
A mój nick powstał od ai = miłość, na wielu innych grach mam taki sam, bądź podobny : >
DarkStoorM
Moja historia jest dosyć dziwna, długa i nudna, to troszkę skrócę xD

Jeszcze w podstawówce, kiedy grało się w Hirołsów III uwielbiałem grać lochami. Tam był taki hero Darkstorn bodajże, nie pamiętam dokładnie. I tak powstał Darkstorm :( (spodobał mi się ten nejm :3)

Później grało się w Diablo II <3... Ten sam nick oczywiście. Później zresetował się komp podczas wychodzenia z gry i zepsuł się save :[
I ja głupi zamiast usunąć postać, to zrobiłem nową dodając kolejne o, hah...
I do dnia dzisiejszego wszędzie używam jednego nicku 8-)

To już chyba 9 lat :!:
Shaburase
Moja historia jest przebanalna :D
potrzebowałem zrobić konto na youtube , lecz nick który baardzo pragnąłem był już zajęty , tak więc mam na imię Dominik, i od tego wykminiłem jakoś dominopongo ;D
Shayia
Niahahahaha, historia mojego nicku jest beznadziejna.
Wszystko zaczęło się na nk, fikcji. Miałam dość imienia " Hina ", więc postanowiłam zmienić.
Bardzo lubiłam wtedy imię Shina i Shatya [ Wymyślone przeze mnie ] . XD
Więc nie mogłam wybrać któregoś z nich, połączyłam je i wyszło Shayia. . ;3
Maquinas_old
Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
Pandemoniusz

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
Ja wszystko zrozumiałem ;]

Witamy :3
Hydra
EribiumKusse Witamy Witamy :3
Ryohan
EribiumKusse witaj :D Pisz kiedy tylko chcesz, czeski w miarę z nami spokrewniony język xD
Katsu_old_1

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
kurwa, "že pišu česky, ja neznám polský" tylko to zrozumiałam. ;_;
Wilcz3k_old

Katsu-nyan wrote:

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
kurwa, "že pišu česky, ja neznám polský" tylko to zrozumiałam. ;_;

To kiepsciusienko xD. Czas się czeskiego nauczyć o.o...

Moj nick pochodzi stąd, że azaliż gdyż... ładnie brzmi ;P.
Neko Vi
been there, saw that.
Wilcz3k_old
Nekosuchar brzmiałoby genialnie xD.
show more
Please sign in to reply.

New reply