forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
nicomcse
Prolog
Hmm... od czego by tu zacząć...
Może jak sami zauważyliście* mój nick składa się z 2 części. Nie są one w żaden sposób oddzielone i są całkowicie ze sobą niezwiązane. Każdą postaram się wyjaśnić osobno. Nie ponoszę odpowiedzialności za objawy znudzenia, euforii i opętania powstałe w skutek czytania tego tekstu.

Akt I
Część pierwsza mojego pseudonimu internetowego to "nico". Jest ona zaczerpnięta z 3 miejsc: GTA4 (Niko Bellic), Youtube (artysta Nico Di Mattia) oraz Nico Nico Douga którego czasem podziwiam za "fantastyczną" wyobraznię. Samo "Nico" jest bardzo popularne jako pseudonim więc trzeba było coś wymyślić... coś oryginalnego... coś związanego z moją osobą...

Akt II
"mcse"? Mało kto wie co to oznacza. Jest to skrót od Małomiękkich** oznaczający Microsoft Certified Systems Engineer. Nie mam tego certyfikatu więc to zostawmy. Kiedyś w czeluściach internetu znalazłem inne rozwinięcie tego skrótu które idealnie pasowało do mojej aktualnej sytuacji*** - maniakalnego gracza gier systemowych! Oto rozwinięcie: MCSE - Minesweeper Consultant and Solitaire Expert.

Epilog
Nadszedł czas połączyć nasze puzzle (jeżeli można tak nazwać układankę z 2 części). Myślnik? Nie. Kropka? Tym bardziej... Napisane łącznie? Hmm... czemu nie. Zobaczymy czy się przyjmie...
I tak zostało... już od kilku lat istnieję pod tym nickiem i nie mam zamiaru go zmieniać.


* A może nie...
** Microsoft jakby ktoś nie zrozumiał
*** P90, 16MB RAM, W95... niezły zabytek.

Ktoś to przeczytał? Uhh... szkoda mi was. Straciliście tyle swojego cennego życia :3
raziK_old
"Ktoś to przeczytał? Uhh... szkoda mi was. Straciliście tyle swojego cennego życia :3"

Stary to najlepsza lektura jaka przeczytalem !
Harkoz
Było piękne listopadowe popołudnie, śnieg sypał na dworze, a ja spędzałem swój czas medytując na dachu mojego wspaniałego domu. Po 3 godzinach siedzenia w absolutnym bezruchu naszła mnie myśl że muszę iść za potrzebą, zauważyłem jednak że z nieznanych mi powodów nie mogę wstać gdyż moje spodnie przymarzły do powierzchni dachu. Po kolejnej godzinie siedzenia i rozmyślania nad tym co zrobić mój pęcherz był już u granic wytrzymałości. W akcie desperacji zdjąłem spodnie i chciałem zejść z dachu w samych gaciach, jednak po kilku godzinach siedzenia w jednej pozycji moje nogi nie były w pełni sprawne przez co miałem okazję przekonać się jak brutalna może być ziemska grawitacja. Poczułem jak mózg obija mi się o czaszkę, potem była już tylko ciemność.. Obudziła mnie moja starsza siostra która stała nademną i śmiała się na widok idioty leżącego w samych gaciach na środku podwórka. Jej śmiech brzmiał "Har har har" i tak sobie pomyślałem że jak dodam koz to będzie z tego świetny nick.

A tak na poważnie to szukałem nicku dla maga w jakimś tam mmo i tak mi przyszło do głowy.
WujekLucek
Harkoz, jak sobie wyobrażam Twoja historię przychodzi mi do głowy scenka jak z jakiejś komedii.
SatoshiHoujou
Straszna fanka Higurashi ze mnie była. Najbardziej lubiłam Satoshiego. Więc w maju wpadlam na pomysł, żeby zrobić sobie konto na osu. I tak przybył mój nick :3
Kikutek_old
Historia mego nicku jest tak porywająca i trzymająca w napięciu że wam zasilacz padnie >_< A więc, nie wiem czy jeszcze leci, ale leciała kiedyś na Programie 1(xD) wieczorynka o takich zwierzaczkach, główny bohater nazywał się chyba Bali...Mniejsza xD i ten główny bohater miał takiego pluszaczka który się nazywał Kiku, chyba tak to było, albo coś pokręciłam x.x" No i wymyśliłam nick Kiku-chan. Pewnego dnia któraś z koleżanek powiedziała że mój nick się jej kojarzy ze słowem "kikutek" i tak już zostało o3o
haigawdy

Wikipedia wrote:

kikut - część kończyny lub palca, do najbliższego stawu, pozostała po amputacji, albo wskutek wrodzonego braku; również reszta narządu wewnętrznego pozostałego po wycięciu
bleh
Kikutek_old

Alduric wrote:

Wikipedia wrote:

kikut - część kończyny lub palca, do najbliższego stawu, pozostała po amputacji, albo wskutek wrodzonego braku; również reszta narządu wewnętrznego pozostałego po wycięciu
bleh
Tego nie brałam pod uwagę O.o
AVATAR917
Moja historia jest krótka i niektórym znana, nick mam z filmu Jamesa Camerona AVATAR-a. Film super i tyle w temacie, kto ma pytanie piszcie w czacie(temacie).(ale rym;p)
emane
Emane -> krotko night elf druid, czyli World of Warcraft, przylgneło to do mnie na TS'ie, nick ten sam wymyśliłam, po prostu miał pasować do postaci. Przywiązałam się, a co się później okazało, gdy przeniosłam się na global, napisałam cos na \trade, odpisał mi jakiś Estończyk mówiąc że w jego języku emane oznacza kobiete, także taki mały zbieg okoliczności.
madlittlebunny
mad - > jestem szalona, little - > nie znaczy, że jestem niska... po prostu KOCHAM słodkie, malusie rzeczy, bunny - > ubóstwiam króliczki~

Ale jest to jeden z garstki moich nicków. Najczęściej używam Tusia.
Timotei
Mój nick kojarzy się chyba z bardzo znaną sceną z Lucky Star'a. Macie racje. Właśnie te scenę pokazała mi moja koleżanka i od niej wziął się mój nick. Dodatkowo reklama tego szamponu podkręciła to wszystko.
Yasumi-nee
Yasumi - wakacje. :D Pomysł na nick wpadł mi podczas przeglądanie mojej książki do japońskiego. :oops:
Chociaż ostatnio zaczęłam używać nick'u Taemi od Taemin'a z SHINee. : 3
Hydra
http://www.youtube.com/watch?v=GpvD4rLM2Rg - własnie od tego filmiku ^^
404_name_not_found

madlittlebunny wrote:

mad - > jestem szalona, little - > nie znaczy, że jestem niska... po prostu KOCHAM słodkie, malusie rzeczy, bunny - > ubóstwiam króliczki~

Ale jest to jeden z garstki moich nicków. Najczęściej używam Tusia.
kojaży mi sie z 'My Little Pony'

A jeśli chodzi o mój nick to nie było go wgl w planach. Kumpela zapodała mi raz osu, ale jak chciałam zrobić sobie nick to wszystkie jakie chciałam użuć były zajęte.. no i taka zdemotywowana zaczęłam rozmyślać i po paru minutach doszłam do wniosku że wstawie sobie nick znanego nam dobrze erroru ^^ tyle że przerobiony, zamiast '404 picture not found' to 404_name_not_found.
Koniec~~
AmaiHachimitsu
Mój nick? dałbym screena skąd wziął się mój nick, ale zdjęcie odbytu by nie było smaczne. W Luźnym tłumaczeniu AmaiHachimitsu => słodki miód D:
Pandemoniusz

AmaiHachimitsu wrote:

Mój nick? dałbym screena skąd wziął się mój nick, ale zdjęcie odbytu by nie było smaczne. W Luźnym tłumaczeniu AmaiHachimitsu => słodki miód D:
Ale że jak? Miód z doopy? O_O
xceremonialsx
emm... mój nick wziął się z najnowszej płyty florence + the machine 'ceremonials'. jeszcze jej nie przesłuchałem, ale ma ładną okładkę :}.
Afazeria
Cadwalader po walijsku znaczy "przywódca bitwy". Ukradłam imię mojej postaci z rpg xD
rafalon
Rafalon, w wieku 12 lat próbowałem sobie wymyślić średniowieczny nick, a żem głupi był myślałem że jak dodam "on" na końcu mojego imienia będę pro koksu, i tak zostało.
Piotrekol

rafalon wrote:

Rafalon, w wieku 12 lat próbowałem sobie wymyślić średniowieczny nick, a żem głupi był myślałem że jak dodam "on" na końcu mojego imienia będę pro koksu, i tak zostało.
D: Piotrekol
/me runs
CzekoMisiek
A teraz historia nicku, CzekoMisiek. :D
Jeszcze w Podstawówce, była zajawka na serial który puszczali na Comedy Central "Hoży Doktorzy".
Kto oglądał to wie że główni bohaterowie mówili na siebie "Waniliowy Miś" i "Czekoladowy Miś", ja oczywiście przyjąłem sobie ksywę Czekoladowego Misia, później cała klasa wymyślała sobie jakieś smaki i wychodziły "Jabuszkowy Miś" (Tak, specjalnie napisane zostało z błędem, bo tak właśnie wymyśliliśmy to). Z czasem Czekoladowy Miś, przerodził się w CzekoMisia aż na końcu przekształcił się w CzekoMisiek.
Ciunek
Ja wielkiej historii nie mam. Milion lat temu (w 1szej klasie podstawówki) ludzie skrócili/przerobili mi nazwisko i wyszło Ciunek. Używam wszędzie do dziś.
Gento_old
Moje wzieło sie tak szczerze znikąd, ponieważ ogromnym fartem wymyśliłam go gdy rejestrowałam sie na pierwszą strone internetową w mim życiu xD. Pewno to była 4 klasa podstawówki CX
shizuaki_old
Pewnego późnej nocy nie mogłem spać coś mnie zadręczało. W pewnym momencie zobaczyłem białą świecącą kulkę lewitującą w powietrzu była niczym płatek śniegu. Jednak po kilku sekundach ukazała się postać która powiedziała :
- Od dziś będziesz nazywał się "Shizuaki".
-Oczywiście..-Odpowiedziałem.

Tej niesamowitej nocy wiedziałem ,że w każdej grze będę się tak zwał.


^ . ^ <Joke>
rsx78re
Historia nicku jest prosta: "Było wesoło, był alkohol, no i tak wyszło" :D
Na poważnie jest to mocno okrojona wersja mojego konta na youtube które miałem dawno temu (i niestety go nie ma już bo usunęli)- RobertSonicX78(RE) (RE daję jak nick za krótki)
koki_old_1
.
rsx78re

evol wrote:

rsx78re wrote:

Historia nicku jest prosta: "Było wesoło, był alkohol, no i tak wyszło" :D
Na poważnie jest to mocno okrojona wersja mojego konta na youtube które miałem dawno temu (i niestety go nie ma już bo usunęli)- RobertSonicX78(RE) (RE daję jak nick za krótki)
o boze sonick ale biegasz to szybko?

synu jestem z ciebie dumny.
Kiedyś biegłem szybko, dziś to szybko biegam jedynie na dworzec ;D
Astar
.
Ai_Chan_old
A mój nick powstał od ai = miłość, na wielu innych grach mam taki sam, bądź podobny : >
DarkStoorM
Moja historia jest dosyć dziwna, długa i nudna, to troszkę skrócę xD

Jeszcze w podstawówce, kiedy grało się w Hirołsów III uwielbiałem grać lochami. Tam był taki hero Darkstorn bodajże, nie pamiętam dokładnie. I tak powstał Darkstorm :( (spodobał mi się ten nejm :3)

Później grało się w Diablo II <3... Ten sam nick oczywiście. Później zresetował się komp podczas wychodzenia z gry i zepsuł się save :[
I ja głupi zamiast usunąć postać, to zrobiłem nową dodając kolejne o, hah...
I do dnia dzisiejszego wszędzie używam jednego nicku 8-)

To już chyba 9 lat :!:
Shaburase
Moja historia jest przebanalna :D
potrzebowałem zrobić konto na youtube , lecz nick który baardzo pragnąłem był już zajęty , tak więc mam na imię Dominik, i od tego wykminiłem jakoś dominopongo ;D
Shayia
Niahahahaha, historia mojego nicku jest beznadziejna.
Wszystko zaczęło się na nk, fikcji. Miałam dość imienia " Hina ", więc postanowiłam zmienić.
Bardzo lubiłam wtedy imię Shina i Shatya [ Wymyślone przeze mnie ] . XD
Więc nie mogłam wybrać któregoś z nich, połączyłam je i wyszło Shayia. . ;3
Maquinas_old
Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
Pandemoniusz

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
Ja wszystko zrozumiałem ;]

Witamy :3
Hydra
EribiumKusse Witamy Witamy :3
Ryohan
EribiumKusse witaj :D Pisz kiedy tylko chcesz, czeski w miarę z nami spokrewniony język xD
Katsu_old_1

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
kurwa, "že pišu česky, ja neznám polský" tylko to zrozumiałam. ;_;
Wilcz3k_old

Katsu-nyan wrote:

ErbiumKusse wrote:

Moj nick jako jmeno jednoho hercá, secret otkud.Ale ja jako Erbium už 5 roký v internetu :D
Ale promínte, že pišu česky, ja neznám polský, a temy pro češi nikde nemá :<
kurwa, "že pišu česky, ja neznám polský" tylko to zrozumiałam. ;_;

To kiepsciusienko xD. Czas się czeskiego nauczyć o.o...

Moj nick pochodzi stąd, że azaliż gdyż... ładnie brzmi ;P.
Neko Vi
been there, saw that.
show more
Please sign in to reply.

New reply