forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
crafciak31
crafciak - guess what, od Minecrafta. Zagrywałem się w niego w wieku 10-11 lat, to i wymyśliłem odpowiednią ksywkę. Numerki randomowe, jakoś tak pasowały.
fizzysoda
było crinkledsoda, ale pomarszczona soda brzmiało głupio, ale cóż, w wieku 13 lat się zbytnio nie myślało
więc jest gazowana
wszystkie moje nazwy gdziekolwiek są związane w jakimś stopniu z jedzeniem
Ichijou
e no bylo imie kox w anime w nisekoi Ichijou i ładne było i ustawiłem
Laurenozomi
jakos tak
M1si3k
chuy wie z metina pewnie
Sheenaz
Sheenaz - imię syrenki z sagi Wiedźmin, lekko zmodyfikowane. (Sh'eenaz)
Bardzo mi się spodobało, więc postanowiłam użyć. XD
Mi_Zui
Teraz normalnie wsm Mi_Zui nwm skąd się wzieło, ale poprzedni nick (kukus157) wziąłem od kaszy kuskus lmao
XDgierman
Nie wiem jak to zrobiłem, ale mój nick (XDgierman) pojawił się z nikąd.
Wcześniej korzystałem z imienia i 3 liter nazwiska, ale teraz przerabiam między XDgierman a Lukaslim.

XDgierman - 1 człon XD, bo lubię się pośmiać, 2 człon Gier, bo gram w dużo gier (:P), i 3 człon Man, bo jestem facetem.

Lukaslim - 1 człon Lukas, bo lubię to imię, 2 człon Lim, ...sam już nie wiem.
SyrenieMleko
Ja nawet nie wiem jak na niego wpadłam xD
Michimix
Michimix



Michal - Mich
Remix - mix
Michmix + i Michimix

XD

(Chcialem robic remixy lecz sie nie udalo bo niewiedzialem jak a potem zaczalem nagrywac na yt i zostal ten nick potem uzywalem ten nick w grach ) xD (wiem bez sensu)
nonameMCYT333
Z mojej starej nazwy na YouTube

Bo moja stara nazwa na YT to noname Minecraft.

Skróciłem Minecraft do MC i YouTube do YT i oto co wyszło: "nonameMCYT"

Jednak...

...zostało zajęte

a więc w głowie mi nie pozostało nic innego niż dodać trzy 3.


I oto wyszło: "nonameMCYT333"


Długie, ale i tak skrócone xD
GetAll684
Ehh... Szkoda bo zakładałem nazwę randomowo... Teraz żałuje tego kupię supportera za niedługo może...
ekorolkarz
Jeżeli chodzi o mój nick to odkąd zacząłem grać w overwatch od blizzarda, zawsze lubiełem grać postacią która nazywała się McCree. Natoniast dodatek Bee wiąże się z popularnym memem w community overwatch. Dlatego właśnie McBee
Quartal
Zabrali mi nick
MICEK
Mój nick jest od Nazwiska więc trochę boring historia
smoczyy
Smok077

No cóż, nie znam genezy "Smoka", choć ostatnio lubię popatrzeć na rysunki z nimi w roli głównej :)
Ale "077" to numer służbowy mojego ojca, który pracuje w policji. Sam nick w ogóle powstał 7-8 lat temu, kiedy zakładałem konto w World of Tanks.
EzMaks
Maks jest Ez
Ideacentre
Mam komputer- gotowiec od lenovo. Nazywa się Ideacentre 510.
99EVENTSATNIGHT
Chciałem podstawić nick do pewnej japońskiej imprezy muzykantów BOFU (Nie wiem czy znacie ale jak nie polecam EBIMAYO - GOODBOUNCE) której czasami słucham (a na pewno gdy byłem trochę młodzy) + Pasja Informatyczna (clickteam i gdevelop mają eventy)

That's it have a great day
TrueShotYT
Trueshot barrage to nazwa umiejętności Ezreala w League of Legends. Nie gram nim dużo, ale nazwa mi się spodobała.
Saktuhou
Wszędzie mam Saktuhou
Please sign in to reply.

New reply