forum

Polish osu! Last Man Standing Tournament Week #12

posted
Total Posts
50
show more
Yamu-
Bass jest moim sędzią... hm.. przegrałem XD
TheMatosek
[*]Amai i Piotrekol.. Srsly? ;c chociaż pierwszą rundę przejdę, bo jest jakaś lama :D
zzqWilliam
Tak, nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych. Masz za 30 minut mecz w osu, a komputer "haha, rozjebię się, będzie fajne" ... Bez skina, z rękoma jak młot pneumatyczny, z tabletem świrującym... xD Zabawne.
TheMatosek
Teraz pytanie do twórcy mappoola. Po jaką cholerę dałeś hardy na początek, jeśli połowa graczy nie umie AR7-?... Do zawodów się pewnie nie dostanie, bo nie wykorzystam swoich umiejętności nawet w 10% więc...
Pozdrawiam Marcina, który kazał mi tu napisać xD
JimJoy
wykopali mnie ;_;
Biturbo

JimJoy wrote:

wykopali mnie ;_;
Hah anyway gg ^^ it was fun
Hydra and Astar together...sucks XD :D
Hydra

PoinT_ZerO wrote:

JimJoy wrote:

wykopali mnie ;_;
Hah anyway gg ^^ it was fun
Hydra and Astar together...sucks XD :D
Point_Zero nie ciesz sie bo wygrales na samych spinnerach 8D

PS. Za slabe mapy jak na poziom turnieju.
Acrith

TheMatosek wrote:

Teraz pytanie do twórcy mappoola. Po jaką cholerę dałeś hardy na początek, jeśli połowa graczy nie umie AR7-?... Do zawodów się pewnie nie dostanie, bo nie wykorzystam swoich umiejętności nawet w 10% więc...
Pozdrawiam Marcina, który kazał mi tu napisać xD
w 7p widzę same AR9
w 6p, 5p widzę AR8
w 4p widzę AR9 nawet z AR8

Gdzie ty tu masz na początku hardy z AR7-? o.O



Okej, odpadło w sumie 31 graczy. To całkiem spora ilość, ale mam wrażenie, że dzięki temu krąg uczestników ograniczył się tylko do konkretnej ilości która ma zamiar brać czynny udział w całym evencie. Przejdźmy więc do atrakcji dnia kolejnego, niedzieli - czyli grupy zagrożeniowe!

Cel: Odpadają dwie osoby z trzydziestu.
Objaśnienie: Będzie łącznie sześć grup. Pięć z nich w tym momencie będzie widoczna poniżej oraz w temacie postu i zostały one stworzone z wszystkich graczy którzy zostali zakwalifikowani do grup zagrożeniowych. Z każdej z nich wyłaniamy po JEDNEJ najsłabszej osobie. Z pięciu osób tworzymy ostatnią - szóstą grupę. Dwie osoby z niej odpadają.

----

So - we have eliminated the overall of 31 players. That's quite high number, but - I guess, for now we can expect only those participants, who would like to play in this event. Let's proceed then to tomorrow's event - the endangered groups!

Objective: Two players will be eliminated from thirty.
Explanation: There will be six groups in overall. Five of them will appear below, and in tournament thread - and they're made from all players qualified to endangered groups. We're getting the weakest player from each group, and from them - we make the sixth group. Two players will be eliminated from this group.

» Grupy/Groups:


Groups zA, zB, zC, zD and zE plays from 6p bracket. The final group - zF plays from 5p bracket.

Group zA

  1. Desire
  2. Hatrix
  3. Franox
  4. XaooN
  5. [-KotSucker-]
  6. polakzpolak2
Czas meczu/Time of match: Sunday, 18:00 UTC+1
Sędzia/Referee: Ukami


Group zB

  1. wojciooo
  2. SolidScream
  3. Mizato
  4. kimito22
  5. Hinaa-chan
  6. Arti222
Czas meczu/Time of match: Sunday, 18:00 UTC+1
Sędzia/Referee: Bass


Group zC

  1. F10
  2. Kiyochan
  3. [ROCK] Bunny
  4. Pryyk
  5. Stanwald
  6. Nishi
Czas meczu/Time of match: Sunday, 21:00 UTC+1 (00:00 UTC+4)
Sędzia/Referee: Ukami


Group zD

  1. Kabaczek
  2. TheMatosek
  3. PaybackPL
  4. zzqWilliam
  5. Hachiiko
  6. Dess1210
Czas meczu/Time of match: Sunday, 20:00 UTC+1
Sędzia/Referee: Rikuto


Group zE

  1. Akane
  2. Draq
  3. MrBoom
  4. deadpon3
  5. viionc
  6. Astar
Czas meczu/Time of match: Sunday, 19:00 UTC+1
Sędzia/Referee: Marcin


Group zF

Czas meczu/Time of match: Sunday, 22:00 UTC+1 (01:00 UTC+4)
Sędzia/Referee: Acrith
Acrith


Hej. Jak zauważyliście, nic nie zostało zaktualizowane. Spowodowane to było podejmowaniem wielu decyzji dot. grup zagrożeniowych i w finalnym rozrachunku ciężko przedstawić wszystko w liście grup. Oto do czego doprowadziła ta runda:

---

Hey. As you see, nothing got updated. It was caused by dealing with many problems, and... overall, we had to make some decision about the endangered group - and in the final result: it's quite hard to write everything just in the groups sheet. Let's see what happened:

- Objective has changed. We won't eliminate just two players. We eliminate four of tchem.
- Three players has qualified to the final battle of endangered groups: Hatrix, kimito22 and Kabaczek. They advance to the next round.
- Eight players has not attend: Arti222, TheMatosek, MrBoom, DraQ, Akane, Astar, F10 and Kiyochan.

In case of that we know what happened with F10, Kiyochan, Akane and Astar, we allow them to advance to the next round. It's the first, and the last time that happened. We still don't know what's going on with Arti222, TheMatosek, MrBoom, and DraQ, as well as we saw them training for the tournament, we'll give them second chance either. If someone won't attend on Week #2 round, they can replace players who didn't come on time.

And that's it. Hope next week will go more smoothly than this one.
deadpon3
Fajny mappool w drugim tygodniu xD

Szkoda że to żart na prima aprilis ;-;
AmaiHachimitsu
Myślałem, że z każdą rundą będą trudniejsze mapy.

Trochę niedoceniacie naszych graczy ^^
JimJoy
to tak na wypadek gdyby znowu była sytuacja 'ej, mieliście grać mappack na 7 ale gracie na 5, gl;hf' bez potrzeby przygotowania się ;]
Jakbym nie dotarł na drugą rundę nie krzyczcie, będę na Daikonie. Nie mam pojęcia czy uda mi się tam znaleźć jakieś gniazdko :v
Pryyk
Mappol wydaje sie banalny, jednak kiedy gralem poprzedni missowałem w bardzo łatwych momentach, a czlonkowie z mojej grupy nie mogli fcnąć Harda :<
AmaiHachimitsu
Akurat Twoja grupa była jedną z najsłabszych, nie ma się co dziwić. Ale z reguły dla każdego, kto przeszedł dalej, te mapy nie są w ogóle trudne i wyczuwam kolejne tiebreakery :<
xAssassin
Jak dla mnie nie ma co za szybko zwiększać poziomu trudności, bo głównie chodzi o zabawę, a nie o to, żeby niektórzy odpadali już na początku mapy:P
AmaiHachimitsu
Ale mimo to turniej jest po to, by zwyciężali lepsi. Dawanie banalnych map to jak celowe prowokowanie niespodzianek. Sam prawie odpadłem pomimo 3x fc na mapach z wyższych poziomów i jednej wpadce na mapie idealnej do usypiania niemowląt. :< Nie sądzę też, by Ci nieco słabsi mieli satysfakcję z gry jeśli dostają w pewien sposób fory.
Pryyk
Niektórzy z mojej grupy są całkiem dobzi, np. Tidek, wiekszosc osob gra ponad rok i jest duzo lepsza ode mnie, a od meczu w ktorym bralem udzial nie bylo zadnego triebreakera :3
Acrith
Poziom map będzie wzrastać, spokojnie. Będzie do już w sumie odczuwalne od następnej rundy, tak myślę.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (11.04.2014 - 13.04.2014) nie odbędą się żadne normalne mecze.
Tylko w piątek będą miały miejsce gry grup zagrożeniowych.


---

There won't be any matches in this weekend(11.04.2014 - 13.04.2014).
Only matches of endangered groups will take place at Friday.
deadpon3
hu3
Dess1210
Grupy zagrożeniowe powstają, czy jednak w tym tygodniu już się odpada? ;D
Acrith

Dess1210 wrote:

Grupy zagrożeniowe powstają, czy jednak w tym tygodniu już się odpada? ;D
W tym tygodniu wszystko przebiegło poprawnie. Każdy był obecny i z każdej grupy odpada najgorsza osoba.

---

Results will be soon applied to the tournament thread.
Cristian
Oh my god i forgot about about the tournament... also i woke up friday at 5PM on my country... gg.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (09.05.2014 - 11.05.2014) nie odbędą się żadne mecze.


---

There won't be any matches this weekend(09.05.2014 - 11.05.2014).
Acrith
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (30.05.2014 - 01.06.2014) nie odbędą się żadne mecze z powodu Magnificonu.


---

There won't be any matches this weekend (30.05.2014 - 01.06.2014), cause of the "Magnificon Expo" event.
Stanwald
We need to up this thread :D
Acrith

Stanwald wrote:

We need to up this thread :D
Yeah. But I have sad news.

There won't be any matches this weekend (13.06.2014 - 15.06.2014), cause of many exams in last days of my school, that I need to pass.
-Chizuru-
13-15. Wczoraj był wtorek i mappoola dalej nie ma. Czyżby znowu nie było meczy w tym tyg?
Acrith
Są, są. Byłby godziny wcześniej, ale mój telefon padł i dał mi się wyspać. :<
-Chizuru-
Okej, jak odpadnę to będę żądał rewanżu z powodu opóźnionego wstawienia mappoola przez co nie miałem wystarczająco czasu na przetrenowanie go. Co prawda na dobrą sprawę i tak zazwyczaj go nie dotykam przed lms aczkolwiek każda wymówka jest dobra.
JimJoy
Nie było mappola, odwołajmy mecze :kappa:
-Chizuru-
Też może być.
Acrith
Wszystkie mecze zostały przeniesione na przyszły piątek, godzina 19:00.

--

All matches have been moved to a next friday, 19:00
-Chizuru-
Ale fajnie. A już myślałem, że się będę musiał zmuszać do grania w ten piątek, a tutaj taka niespodziewajka.



Chyba mappool jest za mały. Ale ja się nie znam
Acrith
W weekend: 11-13 lipca, meczy nie będzie z powodu konwentu Animatsuri!

---

There won't be any matches this weekend (11.07-13.07), due to "Animatsuri" event.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony dopiero we wrześniu ze względu na prośby uczestników.


---

LMS tournament will resume in September because of participants request
Stanwald
rip in pepperonis?
:(
-Chizuru-

Ukami wrote:

UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony dopiero we wrześniu ze względu na prośby uczestników.


---

LMS tournament will resume in September because of participants request

Huehue.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony 10.10.2014


---

LMS tournament will resume on 10.10.2014
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (17.10.2014 - 19.10.2014) nie odbędą się żadne mecze.


---

There won't be any matches this weekend (17.10.2014 - 19.10.2014)
Please sign in to reply.

New reply