forum

Polish osu! Last Man Standing Tournament Week #12

posted
Total Posts
50
show more
Pryyk
Mappol wydaje sie banalny, jednak kiedy gralem poprzedni missowałem w bardzo łatwych momentach, a czlonkowie z mojej grupy nie mogli fcnąć Harda :<
AmaiHachimitsu
Akurat Twoja grupa była jedną z najsłabszych, nie ma się co dziwić. Ale z reguły dla każdego, kto przeszedł dalej, te mapy nie są w ogóle trudne i wyczuwam kolejne tiebreakery :<
xAssassin
Jak dla mnie nie ma co za szybko zwiększać poziomu trudności, bo głównie chodzi o zabawę, a nie o to, żeby niektórzy odpadali już na początku mapy:P
AmaiHachimitsu
Ale mimo to turniej jest po to, by zwyciężali lepsi. Dawanie banalnych map to jak celowe prowokowanie niespodzianek. Sam prawie odpadłem pomimo 3x fc na mapach z wyższych poziomów i jednej wpadce na mapie idealnej do usypiania niemowląt. :< Nie sądzę też, by Ci nieco słabsi mieli satysfakcję z gry jeśli dostają w pewien sposób fory.
Pryyk
Niektórzy z mojej grupy są całkiem dobzi, np. Tidek, wiekszosc osob gra ponad rok i jest duzo lepsza ode mnie, a od meczu w ktorym bralem udzial nie bylo zadnego triebreakera :3
Acrith
Poziom map będzie wzrastać, spokojnie. Będzie do już w sumie odczuwalne od następnej rundy, tak myślę.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (11.04.2014 - 13.04.2014) nie odbędą się żadne normalne mecze.
Tylko w piątek będą miały miejsce gry grup zagrożeniowych.


---

There won't be any matches in this weekend(11.04.2014 - 13.04.2014).
Only matches of endangered groups will take place at Friday.
deadpon3
hu3
Dess1210
Grupy zagrożeniowe powstają, czy jednak w tym tygodniu już się odpada? ;D
Acrith

Dess1210 wrote:

Grupy zagrożeniowe powstają, czy jednak w tym tygodniu już się odpada? ;D
W tym tygodniu wszystko przebiegło poprawnie. Każdy był obecny i z każdej grupy odpada najgorsza osoba.

---

Results will be soon applied to the tournament thread.
Cristian
Oh my god i forgot about about the tournament... also i woke up friday at 5PM on my country... gg.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (09.05.2014 - 11.05.2014) nie odbędą się żadne mecze.


---

There won't be any matches this weekend(09.05.2014 - 11.05.2014).
Acrith
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (30.05.2014 - 01.06.2014) nie odbędą się żadne mecze z powodu Magnificonu.


---

There won't be any matches this weekend (30.05.2014 - 01.06.2014), cause of the "Magnificon Expo" event.
Stanwald
We need to up this thread :D
Acrith

Stanwald wrote:

We need to up this thread :D
Yeah. But I have sad news.

There won't be any matches this weekend (13.06.2014 - 15.06.2014), cause of many exams in last days of my school, that I need to pass.
-Chizuru-
13-15. Wczoraj był wtorek i mappoola dalej nie ma. Czyżby znowu nie było meczy w tym tyg?
Acrith
Są, są. Byłby godziny wcześniej, ale mój telefon padł i dał mi się wyspać. :<
-Chizuru-
Okej, jak odpadnę to będę żądał rewanżu z powodu opóźnionego wstawienia mappoola przez co nie miałem wystarczająco czasu na przetrenowanie go. Co prawda na dobrą sprawę i tak zazwyczaj go nie dotykam przed lms aczkolwiek każda wymówka jest dobra.
JimJoy
Nie było mappola, odwołajmy mecze :kappa:
-Chizuru-
Też może być.
Acrith
Wszystkie mecze zostały przeniesione na przyszły piątek, godzina 19:00.

--

All matches have been moved to a next friday, 19:00
-Chizuru-
Ale fajnie. A już myślałem, że się będę musiał zmuszać do grania w ten piątek, a tutaj taka niespodziewajka.



Chyba mappool jest za mały. Ale ja się nie znam
Acrith
W weekend: 11-13 lipca, meczy nie będzie z powodu konwentu Animatsuri!

---

There won't be any matches this weekend (11.07-13.07), due to "Animatsuri" event.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony dopiero we wrześniu ze względu na prośby uczestników.


---

LMS tournament will resume in September because of participants request
Stanwald
rip in pepperonis?
:(
-Chizuru-

Ukami wrote:

UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony dopiero we wrześniu ze względu na prośby uczestników.


---

LMS tournament will resume in September because of participants request

Huehue.
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



Turniej LMS zostanie wznowiony 10.10.2014


---

LMS tournament will resume on 10.10.2014
Topic Starter
Ukami
UWAGA!/ATTENTION!



W tym tygodniu (17.10.2014 - 19.10.2014) nie odbędą się żadne mecze.


---

There won't be any matches this weekend (17.10.2014 - 19.10.2014)
Please sign in to reply.

New reply