forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
404_name_not_found
mix, mix9999, mixer, mixer9999 (<-- takie dlatego że mówią na mnie mix i mixer, a 9999 to po prostu fajnie wygląda ^^) kamikaze, monixa i chyba ilovecats i kamikaze9999... ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza, bo mój nick jest jako tako oryginalny (jak dla mnie) :D
Black_Queen_old
Mariola, lat 19. Studentka oligofrenopedagogiki. W osu gram dzięki Hizashi1991. Od tamtej pory jak tylko zobaczyłam co to, nerdzę :P Gram wyłącznie w taiko, albo ctb
404_name_not_found
witamy :)
Topic Starter
Ryohan
Cześć!!

Chciałbym się z wami na nowo przywitać! Jak widać na tym bajerze po lewo mój nick to Ryohan, lecz tak naprawdę na imię mam Cebul (a na pewno nie Jakub). Mam już 21 lat!!!1111 Dwa lata jak stworzyłem ten temat miałem 19 - zadziwiające, wtedy też dostałem moda i wiecie co? Dalej nim jestem MUHAUAHUAHUAHUAH!!!! Ekh, lubię oglądać animu (z reguły jakieś zagadkowopsychologicznodramatycznokomediowokrwawozajebiste), maniaczę w różne gierki (LoL, L2 a to wszystko w oczekiwaniu na Diablo 3). Studiuję na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym wydział informatyczny (nie jestem z tego dumny ;x pewnie i tak będę sprzedawał w warzywniaku), moim marzeniem jest zostać dyktatorem i trzymać za mordę cały kraj żeby było lepiej i zrobić coś żeby nikt o mnie nie zapomniał (np wysadzić coś w spektakularny sposób). Palę, piję i się kategorycznie opierdalam.

A i jeszcze jedno - jestem wyjątkowy więc umawiajcie się ze mną na browar czy cokolwiek póki możecie bo potem będę sławny i będę wami gardził ;x
krzychu0700

Ryohan wrote:

A i jeszcze jedno - jestem wyjątkowy więc umawiajcie się ze mną na browar czy cokolwiek póki możecie bo potem będę sławny i będę wami gardził ;x
xD To kiedy będziesz w Wawie panie "sławny i wyjątkowy"?
Sanic_old
Jestem sanic i szybko biegam
Bass
Cześć Yapa.
klubek

Ryohan wrote:

Cześć!!

Chciałbym się z wami na nowo przywitać! Jak widać na tym bajerze po lewo mój nick to Ryohan, lecz tak naprawdę na imię mam Cebul (a na pewno nie Jakub). Mam już 21 lat!!!1111 Dwa lata jak stworzyłem ten temat miałem 19 - zadziwiające, wtedy też dostałem moda i wiecie co? Dalej nim jestem MUHAUAHUAHUAHUAH!!!! Ekh, lubię oglądać animu (z reguły jakieś zagadkowopsychologicznodramatycznokomediowokrwawozajebiste), maniaczę w różne gierki (LoL, L2 a to wszystko w oczekiwaniu na Diablo 3). Studiuję na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym wydział informatyczny (nie jestem z tego dumny ;x pewnie i tak będę sprzedawał w warzywniaku), moim marzeniem jest zostać dyktatorem i trzymać za mordę cały kraj żeby było lepiej i zrobić coś żeby nikt o mnie nie zapomniał (np wysadzić coś w spektakularny sposób). Palę, piję i się kategorycznie opierdalam.

A i jeszcze jedno - jestem wyjątkowy więc umawiajcie się ze mną na browar czy cokolwiek póki możecie bo potem będę sławny i będę wami gardził ;x
Siemano nowy ziomalu! Ja Cię skądśznamchyba i wydajesz mi się dobry, więc come na piwo albo lepiej i herbatę, zapraszam do wrocka i przyjdź z rodziną - niezapomniane wrażenia po dogodnym spożyciu dużej ilości herbacianego trunku w moim towarzystwie, na pewno nie znajdziesz lepszej oferty. Postudiujemy razem co tylko zechcesz a potem, a potem założymy własny warzywniak i im jeszcze pokażemy (szybko! póki jestem jeszcze studentem!) pokażemy im tak, że tą mordę za którą będziemy trzymać się nigdy nie kłapnie dziobem i nie pofruwa frywolnie w dalekie strony tego zasranego rządu. Zresztą co tylko my, come ludzie się napić gdzieś 8-) SANIC GOTTA GO FAST

btw, witam i herbata dla nowych i nowo-starego :)
Tikami_old
Marta woląca swój nick, rocznik '96, osoba od urodzenia mające zapędy humanistyczne... witam się z Wami niepewnie, mając jednak nadzieję, że nic ani nikt mnie za to nie zje. ^^" Gracz ze mnie świeżo upieczony (gram dopiero od niedzieli 11 grudnia!), wciągnęli mnie znajomi z podwórka (jeden ma nick syrilinge~) — łatwo się uzależniłam i przyznam, że osu! jest jedną z lepszych zabaw na nudne wieczory. <3
DOBRY DZIEŃ~!
Acrith
Witaj Tikami!.. Mam nadzieję, że się nie zrazisz do ludzi na #polish'u i świetnie spędzisz czas. W ogóle witam wszystkich nowych :3
twupack
Standardowo, witam nowych z ostatnich paru stron ^^
Hydra
Witam Tikami-chan ^^
rsx78re
Witam :)
Jestem Robert, mam 19 lat, mieszkam w Pruszczu Gdańskim, w osu (wersję na kompa) gram od kilku dni, ogólnie to już wcześniej na NDS grałem (tylko teraz DS-a nie mam :( ). Lubię anime, muzykę japońską, robić coś z niczego (wzmacniacz ze śmieci), oprogramowaniem opensource (miałem Linuksa, ale chęci grania w osu były silniejsze od niego a przez wine nie chciało się włączyć). Po za osu lubię Trainz 2006, serie Hard Truck, czasem też gram w co innego. No i montowanie filmów- to co lubię i na co mam najmniej czasu.
DiAtemi
Witam!
Jestem Daria, mam 20 lat i mieszkam w Nowym Tomyślu, ale ogólnie rzecz biorąc ze względu na studia więcej czasu spędzam w Poznaniu:) Studiuję filologię japońską, Japonią interesuję się od jakichś 6 lat. Interesuję się także Koreą oraz muzyką(k-pop,j-pop,j-rock), instrumentami muzycznymi( jest tyle instrumentów na których chciałabym nauczyć się grać,ale ze względu na brak czasu jest to na razie niemożliwe T^T). Lubię dobre anime,mangę oraz dramy. W Osu zaczęłam grać dzisiaj (no w sumie patrząc na godzinę to wczoraj xD) Mam nadzieję że spędzę z wami miło czas:)
koki_old_1
.
Gotori

evol wrote:

Czesc mam na imię Indiana Jones, w osu gram od 2007 ale ze wzgledu na wyprawy dość rzadko. Wesolych świąt ^^

ja nazywam się Chuck Norris, gram w osu od 2006 roku i nie lubię jak ktoś wymyśla o mnie żarty.
Siemanko.
AmaiHachimitsu
W Poznaniu to na UAM czy WSJO czy jak to tam było? ;D Siema
DiAtemi

AmaiHachimitsu wrote:

W Poznaniu to na UAM czy WSJO czy jak to tam było? ;D Siema
WSJO xD
shadoxsas
OK... wiec więc pasuje się w końcu przywitać.
Witam wszystkich graczy, jestem Arek ( pseudo Arian, nick shadoxsas ) mam 17 lat a w czerwcu 18. Jestem irytującym typem, na pozór spokojny, lecz strzeżcie się przed moim gniewem ( w sumie przez monitor nic nie zrobię, ale przezorny zawsze ubezpieczony ). Mieszkam w tzw. dolinie lotniczej na podkarpaciu, niedaleko Mielca. Kibic tamtejszej drużyny ręcznych. Co tu dużo mówić. Gram w na kompie, oglądam anime, czytam mangi, oraz pożeram książki. W osu gram bodajże od 3 miechów ale nie jestem jeszcze specem xD.
Astar
.
WubWoofWolf
długo się nie widzieliśmy CatOnKeyboard ._.
koki_old_1
.
Astar
.
twupack
Siema evol, może będziesz w przyszłości lepszy ode mnie... kto da więcej, znajdzie się ktoś "żywy" spoza 10k? xD

I used to be in top 3k, like u, then I press x and it was exit :p

Teraz seryjnie... witam nowych i nawróconych!
Topic Starter
Ryohan
Cat ile ty się razy będziesz z nami witał xD
Astar
.
Astar
.
Czaro26
Witam,
Nazywam się Czarek, mam 16 lat, mieszkam w Płocku. W Osu! gram od 2010 roku, na forum nie bywałem ^^. Lubię anime, mangi, muzykę(metal, j-rock, j-metal), uwielbiam gry muzyczne (typu Guitar Hero 3, Rock Band) i interesuję się Japonią. Uczę się grać na gitarze (już jakieś 9 miechów..). Hmm.. to tyle :D
Astar
.
Mirabelka_old
Witam was OsumanJacy. A poklikać lubię sobie w to całe OSU! ale coś mi nie idzie.
Mam na imię Paulina i tyle : )
Niech rytm piosenki będzie z wami
Fermi13
Yo ! Mam na imię Marek. Gram w osu od hmmm 1 stycznia 2012 i wciągnęło mnie to, do tej pory grałem tylko w F.E.A.R Combat i czasem jeszcze gram, ale chyba wyrosłem z gier i dla rozrywki pykam w Osu! Jestem jeszcze słabiak, ale z czasem mam nadzieje, że ogarnę...jestem fanem Rapu i nie cierpię szkoły ;] a tu pare słów o mnie :

Sprzedaje marchewki w Polo. Jestem wykształconym wyrabiaczem zakręconych frytek. Dorabiam na dawaniu korepetycji z lepienia pierogów. Nie będę się chwalić, więc powiem krótko. Mam figurę greckiego boga, ciało atlety, wygrałem 10 konkursów kulturystycznych, w 2011 roku zostałem wybrany najlepszym zwodnikiem sprzątania psiej kupy z chodnika. Moje mięśnie przeszkadzają mi w życiu codziennym, nie kontroluje swojej siły, pewnego razu ugryzła mnie pszczoła i od tego czasu polubiłem bzykanie. Moje hobby to poszukiwanie świętych grali, pustoszenie krypt faraonów, nauka i granie w szachy jednym palcem na czas. Jestem bardzo skromnym człowiekiem, zamierzam studiować na Harwardzie, mam średnią 5.9, jeżdżę konno na psie, umiem liczyć do 10.
Pozdrawiam :)
Mekitokika-chan
Hejka, mam na imię Kinga. W osu gram od około grudnia :D Kocham anime, mangę, muzykę i wiele, wiele innych ;P
Hmm... nie wiem co jeszcze powiedzieć
Miłego klikania ^^
Jakucchi
Siema jestem Jakuś, możecie mnie zwać swoim senpaiem bo ja tak lubię. Lubię anime mangę nie pisanie przecinków książki yaoi yuri nie lubię hentaiców bo są do kitu lubię siebie moją necian i wielu innych ale ogólnie nie znam Was tutaj wszystkich zebranych, o ludu, i raczej Was nie poznam, bo trudno mi z mą ochotą poznania kogokolwiek. Lubię także Namikawę Daisuke oraz Tsudę Kenjirou, wielbię ponad wszystko Gintamę i Gin-sana oraz Szinpacziego oraz Sadaharu i wszystkich tam, jestem Reborntardem (dla niewtajemniczonych katekyo hitman reborn-tard), Nabaritardem oraz Natsume Yuujinchou-tardem. Dostaję krwotoku z nosa na widok małych ślicznych i słodkich shot, czyli krótko mówiąc jestem shotaconem. Lubię ironię i często jej używam. Cześć.
nekoyan
lubię siebie moją necian i wielu innych
TEŻ CIĘ LUBIĘ NECIAN <3333333333333 <lof lof>
Hentaiców nie lubisz? łeeee
Też lubie szoty ano i futy, wez sobie znajdziemy jakiegos uhdkasfhfefasifas
Jakucchi
wtf... kogo se znajćmy????
nekoyan
Jakąś szote :c
Karmelka
Dzień Dobry ;3
Nazywam się Karmelka, normalnie mam na imię Marta. ;33
Gotori
Witaj, ja jestem Piotrek, ale mam na imię Gotori o/
Miczo_i_Tizek
Witam jestem Miczo, a w nicku mam Miczo_i_Tizek bo brat [Tizek] też gra u mnie, bo na jego kompie się tnie. Swoją przygodę zaczynałem od EBAy na dsa potem Ouendan 1 i 2 potem przeżuciem się na kompa i teraz męcze się z kręceniem na kompie [jestem leworęczny, a prawą ręką nie udaje mi się kręcić no chyba że na easy] To tyle Witam wszystkich!
ciastek_old
jestem ciastek.
show more
Please sign in to reply.

New reply