forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
raziK_old
witam kolejnego gracza z małopolski :3
Scorpionek
.
raziK_old
witamy scorpionka = )
WeboX_old
Hayo, mam na imię Artur mam 15 lat, pochodzę z zadupia zwanego Zawoja i nie wiem co o sobie napisać.
Lubię Dlaczego ja, Trudne Sprawy i inne tego typu "Rzyciowe" seriale. Oprócz osu gram też w cod4. I znowu nie wiem co napisać.

Niech mocz będzie z wami...
Kikutek_old
Eee...Makaron O.o A teraz tak na poważnie. Z tej strony monitora wita was Kiku-chan, na osu znana jako Kikutek, jak ja kocham odmiany mojego nicku o3o Można mi też mówić Natasza *fuck yea xD* i jestem stara, tak, mam 14 lat i mówię że jestem stara T_T Wielbię...Makaron, i...i makaron, to podstawa o3o Inne rzeczy które wielbię, no dobra, nie wielbię, lubię, to yaoi, Japonia, anime&manga, Adobe Photoshop i gry online. Co by tu jeszcze...A! Początkujący mangaka to ja! xD
MLGnom
Świetnie osoby 14 letnie mówią o sobie stare... to ja mając 21 to chyba jestem już zabytkiem. D:

Poza tym... Hello there.
Ciunek
To ja nie wiem jakim starożytnym człowiekiem jestem ja mając 22...

Witaj.
nruu
Dołączam do klubu żywych skamieniałości polskiej sceny osu, no i dołączam do powitania! :>\
klubek

MLGnom wrote:

Świetnie osoby 14 letnie mówią o sobie stare... to ja mając 21 to chyba jestem już zabytkiem. D:

Ciunek wrote:

To ja nie wiem jakim starożytnym człowiekiem jestem ja mając 22...

naruu69 wrote:

Dołączam do klubu żywych skamieniałości polskiej sceny osu
Haha, staruchy! Ha... zaraz, moment... to ja w sumie też antyk jakiś :<

btw, witam również nowych :3
Kikutek_old
Wy przy mnie to dziadki jesteście o3o
niedz
weźcie,stare z was pierniki,a gracie w gry dla dzieci :<
MLGnom
niedz... masz u mnie karne punkty za tego posta ;<
Pandemoniusz

MLGnom wrote:

niedz... masz u mnie karne punkty za tego posta ;<
Wspomnij mu jego słowa, kiedy będzie chciał, dziadku, żebyś mu rower na pierwszy komunizm sprawił.
Timotei
A teraz coś o mnie. Nazywam się Daria i ma 15 lat. Mieszkam w mieście. Jestem raczej niska w porównaniu z resztą mojej rodziny (mam 154cm). Lubie muzykę i komputery. Kocham kolor niebieski. Śmieje się ze wszystkiego i potrafię być upierdliwa (szczególnie gdy mi na czymś zależy).
Kubu
Witamy w naszych skromnych progach Dario :3
*macha*
raziK_old
Witaj dario :3 *macha* ^^
nekoyan
Chyba pora się w końcu odezwać na forum po tych 7 miesiącach grania. Więc cześć, jestem Nana, lub po prostu Angelika.
Mam 15 lat i mieszkam na półwyspie Helskim w pewnym zadupiu, w którym jak ma się coś ciekawego dziać to tylko w wakacje xD
Z tego powodu większość czasu spędzam przed komputerem lub oglądaniu telewizji (w której i tak nic ciekawego nie ma). Jestem dosyć nieśmiała, jednakże na nowe znajomości zawsze jestem otwarta.
Uwielbiam gotować *O* Mam tendencję do wkurzania ludzi i potajemnie wielbię futy xD

No, i to chyba na tyle xD
Timotei
Witaj neko :3
raziK_old
siemka neko rowniez lubie gotowac :3
AVATAR917
Witam jestem tu nowy i szukam kolegów do grania 8-) .
CzekoMisiek

AVATAR917 wrote:

Witam jestem tu nowy i szukam kolegów do grania 8-) .
Oj witaj, znajdziesz wiele kolegów do grania :) Mam nadzieje że będziecie sobie miło expić.
AVATAR917
Dzięki ale wole przyjemne granie od expienia. ;)
madlittlebunny
Erm, cześć! W końcu postanowiłam się wejść na forum i coś napisać... Ale co, no... Nazywam się Patrycja, mam 16 lat, mieszkam na jakieś bezludnej wsi, mimo to bardzo uroczej, zwanej Świnoujście. Jestem szalona i często lubię wyruszać w dalekie podróże z moim jednorożcem w celu opanowania świata~ Kherhm, to chyba na tyle! Jestem strasznie zakłopotana!

Uwielbiam zimę, wszystko co słodkie, króliki, wodę, jedzenie, rysować.

O, a propo rysowania - ZAJMUJĘ SIĘ TWORZENIEM MANGI Z MOJĄ NAJDROŻSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ!

khem, khem, tak tylko wspomniałam. :3


W OSU! gram od kilku tygodni... bodajże.

btw, o co chodzi z tymi rangami jak: Rhythm Rookie itd?
Bass
Są to rangi, które zmieniają się w zależności od liczby napisanych postów.
madlittlebunny
Właśnie zauważyłam. XD''
lovelessxD
Witam wszystkich!
Mam na imię Magda i też mieszkam na zadupiu :D
mimo ze gram juz trochę nadal nie moge sie połapac w niektórych rzeczach...
Od razu uprzedze was, zeby nie było, ze jestem hm.. "ciemna" jeśli chodzi o różne tego typu gierki :P
Topic Starter
Ryohan
Witamy wszystkich świeżaków :D Mam nadzieję, że zostaniecie tu jak najdłużej, no i bawcie się dobrze :D
BTW: Każdy kiedyś nie ogarniał tej gry :D
Bass

Ryohan wrote:

Witamy wszystkich świeżaków :D Mam nadzieję, że zostaniecie tu jak najdłużej, no i bawcie się dobrze :D
BTW: Każdy kiedyś nie ogarniał tej gry :D
swiezak
Hydra
Yaa minna ^^ Hydraulik desu. Hajimemashite.
Grywam w ET i oczywiście osu!
Fan Japonii a co za tym idzie anime i manga :)
Katsu_old_1

Hydraulikkk wrote:

Yaa minna ^^ Hydraulik desu. Hajimemashite.
Grywam w ET i oczywiście osu!
Fan Japonii a co za tym idzie anime i manga :)
chcesz mi naprawić rury w domu, hydrauliku?
Pandemoniusz
Następnym razem tańcz ostrożniej, to nie zepsujesz.
Katsu_old_1
milcz, pandemoniuszu. nie jesteś godzien mej uwagi. >.>'
a tak serio, to nie wiem czemu, ale hydraulicy kojarzą mi się z grubymi, w połowie łysymi facetami, którzy pochylają się pod kranem i widać im pół dupy ew. białe gacie w serduszka. o.o
Pandemoniusz
No ok, to nie odzywam się do Ciebie.
Hydra
Dobrze, że nie jestem i nie będę hydraulikiem, wiec nie musisz kojarzyć mnie z "hydraulicy kojarzą mi się z grubymi, w połowie łysymi facetami, którzy pochylają się pod kranem i widać im pół dupy ew. białe gacie w serduszka. o.o" - Katsu-nyan :)
pyokopyon
Więc, jestem tu nowy i witam wszystkich serdecznie ^^''

Co tu o sobie powiedzieć... Lubię klimaty anime i zakochałem się w osu! od pierwszego zagranego OPka <3'. Myślę, że zostanę tu z wami na jakiś czas, jeśli nie dłużej ^^ Sayo!
Katsu_old_1

pyokopyon wrote:

Więc, jestem tu nowy i witam wszystkich serdecznie ^^''

Co tu o sobie powiedzieć... Lubię klimaty anime i zakochałem się w osu! od pierwszego zagranego OPka <3'. Myślę, że zostanę tu z wami na jakiś czas, jeśli nie dłużej ^^ Sayo!
kojarzysz mi się z nicku z kyonko, pyonko-kyonko, niewazne.
cześć, cześć.~ :3
Hydra
Witam Pana pyokopyon
lordkoxs
Siemka! :D Jestem Wypas na imię mam Rafał ale już prawie zapominam ;P Gram w osu! z miesiąc i jestem cieniasem i mam nadzieje że z czasem ogarnę! no i osu! rządzi ! I jestem z W-wa grubym nołlajfem i mam 16 lat :3
krzychu0700
Witaj pyokopyon.
Siema Wypas grubasie, dziwi mnie to że napisałeś ten post poprawnie i połapałeś się w forum :P
+ fajny Avek. Pozdro ;)
Mr Gaddy
Witamy lordkoxs'a :3
show more
Please sign in to reply.

New reply