forum

TWC#4 - Main topic i nie tylko. [Group Stage: 7-9 sty, 2014]

posted
Total Posts
79
show more
Yamu-
Taka sugestia dla Ciebie Akuritu.. Może lepiej byłoby zrobić te eliminacje w weekend ._. Myślę, że większej ilości osób pasować będzie np. 3-5 albo 10-12 ._.
Tylko tak mówię, ale taka propozycja.
Topic Starter
Acrith

-Jamu- wrote:

Taka sugestia dla Ciebie Akuritu.. Może lepiej byłoby zrobić te eliminacje w weekend ._. Myślę, że większej ilości osób pasować będzie np. 3-5 albo 10-12 ._.
Tylko tak mówię, ale taka propozycja.
Z drugiej strony ludzie mogą mieć plany na weekend. Ale okej, w porząsiu. Eliminacje przekładam na 10-12. Również ze względu na to, że... wczoraj mój kot zrzucił jakimś cudem mój komputer z biurka i dysk nie jest w stanie ruszyć. Mechaniczne uszkodzenie. Innymi słowy, układam od nowa map-pool.
Piranha
Panie Acrith Pan mnie zapisze xd ;=;
Yamu-
Z drugiej strony ludzie mogą mieć plany na weekend. Ale okej, w porząsiu. Eliminacje przekładam na 10-12. Również ze względu na to, że... wczoraj mój kot zrzucił jakimś cudem mój komputer z biurka i dysk nie jest w stanie ruszyć. Mechaniczne uszkodzenie. Innymi słowy, układam od nowa map-pool.
Dobry kot >o<
Dess1210
Zgłoś kota na kyuudelka albo na hejted fandom, ze robi wszystko, byleby Polska nie zglosila sie do TWC, lel.

Lacze sie z toba w bolu, Acrith. Uszkodzone dyski zawsze spoko ;-;
Topic Starter
Acrith

Piranha15PL wrote:

Panie Acrith Pan mnie zapisze xd ;=;
Kantany to troszkę za mało?

Wysłałem do wszystkich zapisanych wiadomości. Odświeżam również temat.
Piranha
Ale i tak mnie zapisz ;DDDD Dam sobie rade zapytaj isonamiego ;DDD
DeletedUser_613592
karuni w pierwszym skladzie albo moja armia cie zgnebi jk nikt mnie nie lubi
Topic Starter
Acrith
Pozostało sześć osób. Cztery z nich nie są powiedzmy "zdolne" do gry, jedna ma z deczka wyjebane, jedna offline. Przekładam więc testy na przyszły dzień, dam wam znać kiedy i o której. Mam nadzieję, że się zjawią wszyscy. Wysyłam również PW z linkiem do tego posta dla pozostałych osób. Reszta poczeka tydzień dłużej na wyniki.
LZMieczu
Wat?
Marcin
Zapisy do TWC sie zaczeły, just sayin
Topic Starter
Acrith
Okej, w ciągu 3 dni wpadnę do kogoś na mieście i skończę eliminacje. Dysk serio mnie nienawidzi. Stay tuned, chociażbym miał łapać każdego osobno.
lemm
awoo
Topic Starter
Acrith
Drużyna ogłoszona, hejćcie. ^,-
Dess1210
Hejcę mój komputer, bo zniszczył mi wszystkie plany W xD
Bass
Rozpierdolił* W
LZMieczu
Nie sadze aby wybor mnie do skladu byl dobrym pomyslem, nadal mi wiele brakuje, moje topki nie sa jjakies wybitne, moj hr jest przecietny i nie mam staminy...
DarkStoorM
Mi też wiele brakuje, moje DT są poniżej przeciętnej z zajebiście niskim acc, nie umiem Hiddena, HR fartem zrobię i jakoś gram. Pierdzielisz Mietek jak potłuczony
Topic Starter
Acrith

LZMieczu wrote:

Nie sadze aby wybor mnie do skladu byl dobrym pomyslem, nadal mi wiele brakuje, moje topki nie sa jjakies wybitne, moj hr jest przecietny i nie mam staminy...

Jeżeli Twój HR jest przeciętny, to u innych jest beznadziejny (nie licząc Darkiego).

DarkStoorM wrote:

Mi też wiele brakuje, moje DT są poniżej przeciętnej z zajebiście niskim acc, nie umiem Hiddena, HR fartem zrobię i jakoś gram. Pierdzielisz Mietek jak potłuczony
Jeżeli Twoje DT jest mierne to moje jest beznadziejne :D. Poza tym wiem, że nie umiesz HD i z tego powodu pomyślałem o kimś, kto będzie mógł grać zamiast Ciebie (Minkodon lub Sylwia). Co do HR to się nawet nie wypowiem, bo widzę, że wszyscy dostają syndrom pewnego gracza, który uważa, że lami (bez urazy).

Jeśli ktoś jeszcze będzie narzekać na swój poziom grania to oszaleję.
LZMieczu

Acrith wrote:

LZMieczu wrote:

Nie sadze aby wybor mnie do skladu byl dobrym pomyslem, nadal mi wiele brakuje, moje topki nie sa jjakies wybitne, moj hr jest przecietny i nie mam staminy...

Jeżeli Twój HR jest przeciętny, to u innych jest beznadziejny (nie licząc Darkiego).

Jeśli ktoś jeszcze będzie narzekać na swój poziom grania to oszaleję.
Niby co w moim HR jest takiego swietniego? >_>
Dess1210
Od Acritha: Ogarniasz HR w przeciwieństwie do większości osób.

Ode mnie: Mieczałke jesteś po prostu dobry i już! xD
LZMieczu

Dess1210 wrote:

Ode mnie: Mieczałke jesteś po prostu dobry i już! xD
Nie.
Topic Starter
Acrith
Po prostu się ogarnijcie, damn. Jak dzieci, wybór został już dokonany. ^^
Modren
A Jednak... Coś tak czułem. Boję się co do o!mwc, ponieważ jakiś czas po eliminacjach zagrałem sobie te beatmapki tak jak na eliminacjach i one nie są jednak takie trudne i poszły mi znacznie lepiej, czyli innymi słowy stres mnie zjadł. Boje się, że będzie tak samo na o!mwc. Moje umiejętności są znacznie niższe, gdy dzieje się coś ważnego np. te eliminacje, czy w przyszłości turniej o!mwc. Macie może jakieś porady na zmniejszenie stresu i tej paniki w takowym działaniu?
Topic Starter
Acrith

Modren wrote:

A Jednak... Coś tak czułem. Boję się co do o!mwc, ponieważ jakiś czas po eliminacjach zagrałem sobie te beatmapki tak jak na eliminacjach i one nie są jednak takie trudne i poszły mi znacznie lepiej, czyli innymi słowy stres mnie zjadł. Boje się, że będzie tak samo na o!mwc. Moje umiejętności są znacznie niższe, gdy dzieje się coś ważnego np. te eliminacje, czy w przyszłości turniej o!mwc. Macie może jakieś porady na zmniejszenie stresu i tej paniki w takowym działaniu?
Miałem to samo przez wszystkie trzy poprzednie Taiko World Cupy. Dużo nie można zrobić, wdech, wyłączenie wszystkiego co Cię rozprasza, skupienie się tylko na grze (mimo walącego serca), porządna rozgrzewka, dobry trening, odrobina pewności siebie i już jesteś bliżej u celu.
Modren

Acrith wrote:

Miałem to samo przez wszystkie trzy poprzednie Taiko World Cupy. Dużo nie można zrobić, wdech, wyłączenie wszystkiego co Cię rozprasza, skupienie się tylko na grze (mimo walącego serca), porządna rozgrzewka, dobry trening, odrobina pewności siebie i już jesteś bliżej u celu.
Wielkie dzięki za twoje rady. Na pewno będę z nich korzystał. :)
Please sign in to reply.

New reply