forum

TWC#4 - Main topic i nie tylko. [Group Stage: 7-9 sty, 2014]

posted
Total Posts
79
Topic Starter
Acrith


~ /人◕ ‿‿ ◕人\ ~


Witajcie. TWC#4 nadchodzi wielkimi krokami, dlatego zakładam ten temat dla waszych dyskusji, dla opinii oraz śledzenia całego eventu. Również znajdziecie tu informacje na temat składów, meczy oraz terminarz z najważniejszymi datami.

◾Rejestracja drużyn: W połowie stycznia 2014r, aż do jego końca.
◾Faza grupowa i eliminacje - Luty, 2014r.
◾Finały: Początek marca, 2014r.

Co do składu na TWC:

Kapitan: Acrith
Gracz1: DarkStoorM
Gracz2: Minkodon
Gracz3: LZMieczu
Gracz4: Sylwia132
Gracz5: IsonamiPL

Skład na TWC został wybrany w zupełnie inny sposób. Ze względu na osobiste problemy, stwierdziłem - że nie dam rady was sprawdzić na multiplayerze. Aczkolwiek nic nie stanęło mi na przeszkodzie, aby śledzić wasz recent performance, abym mógł rozważyć plusy niektórych osób i minusy z opinii innych graczy, również z mojej opinii. Nie zdziwię się, jeśli wywoła to kontrowersje, ależ już tłumaczę poniżej:

~ /人◕ ‿‿ ◕人\ ~


Zapisani: (Tylko czwórka z tej listy przejdzie do drużyny.)
Karuni31 - Stwierdziłem, że Mieczu lepiej sobie radzi od Ciebie. Ma większy bpm cap, oboje umiecie HR. Więc lepszy zwyciężył.
Minkodon - HR umiesz, HD umiesz, progressujesz, wróciłeś do gry. Wszystko jest okej.
Sylwia132 - HD umiesz, a potrzebuję HD playerów. Masz dobre topki, w półtorej tygodnia wrócisz do formy. Liczę na Ciebie.
Weyland - Farming nie oznacza skilling. Zresztą, nie widzę Cię nigdzie wysoko w krajowych topkach (którymi też się częściowo sugerowałem) więc to oznacza, że aktywnie nie grałeś.
Parkz Wypadłeś odrobinę gorzej od Miecza. HR okej, HD już mniej. Dużo osób było równo obok Ciebie i ciężko było wybrać.
LZMieczu - Potrzebuję twojego HR ogara. I twojego bpm capa.
Nejtiri - Tu miałem największy znak zapytania wczorajszego wieczoru. Z jednej strony deklaracja, że możesz grać non-stop, z drugiej strony - nie widzę progressu. Z drugiej strony miałem Isonamiego i Deśś. Nie było ani wyliczanki, ani nic szczególnego. Nie miałem co wyliczać w zasadzie. Każdy ma minusy i plusy, miałem wystarczająco ciężki wybór ale postawiłem na Isonamiego. Przykro mi.
DaraX - Problemy z komputerem zbyt ryzykowne. Ale nie licząc ich - to i tak troszeczkę Ci zabrakło. Następnym razem. :)
Emosiu-senpai - Niewiele lepiej od pewnej ilości osób zapisanych.
-Jamu- Mod picki wypadły Ci bardzo słabo. Przepraszam.
IsonamiPL - Masz parę dobrych topek. Darki ma Cię na oku. Więc, troszeczkę ryzykuję i biorę Cię do składu. Tylko błagam, przez półtorej tygodnia liczę, że się przyłożysz.
Modren - Wypadłeś najsłabiej.
Group Stage za półtorej tygodnia. Niech każdy się przyłoży.

rEdo
nie żeby coś, ale... TWC zaczyna się w lutym, to są jeszcze dobre 4 miesiące XD"
Topic Starter
Acrith
Wiem, że się zaczyna w lutym. Ale zbierać graczy mogę odpowiednio wcześniej, również przygotowanie paru statystyk, inne ustrojstwa. Za miesiąc ruszę pewnie z selekcją lub coś w ten deseń. Nie mam zamiaru się spieszyć.
WhyHaveITried
mnie zaknebluj bo sie nie nadaje D:
Topic Starter
Acrith
Zakneblowany i dodany.
AmaiHachimitsu
Imo timing jest w miare ok, bo jest czas by jeszcze podszkolic sie, bo akurat nie licze na wielu protaikowcow z naszego kraju.
Kanashimi_old
Samozwańczy kapitan? Ok.
AmaiHachimitsu
Farto jest samozwanczym kapitanem na OWC, ktos ma cos przeciwko? Przecie nie bedziemy robic blazenady i glosowac na kapitana. Niewazne czy Acrith jest #1 czy #3, jest w PL w czolowce wiec ma jak najbardziej prawo byc kapitanem, zreszta chyba nim byl w zeszlych edycjach wiec ma doswiadczenie.


Srsly, tez nie lubie wielu aspektow Acritha ale to co piszesz to juz zwykle przypierdalanie sie.
BerserQ
Wszystko git. Powodzenia w lutym.
lemm
awoo
Topic Starter
Acrith

Minkodon wrote:

Zapisuj Minikondona. Worst Taiko Playera PL... :cry:
Done.

Kanashimi wrote:

Samozwańczy kapitan? Ok.

AmaiHachimitsu wrote:

Farto jest samozwanczym kapitanem na OWC, ktos ma cos przeciwko? Przecie nie bedziemy robic blazenady i glosowac na kapitana. Niewazne czy Acrith jest #1 czy #3, jest w PL w czolowce wiec ma jak najbardziej prawo byc kapitanem, zreszta chyba nim byl w zeszlych edycjach wiec ma doswiadczenie.
To moje czwarte TWC i po raz czwarty będę kapitanem. Trzy edycje nie mieliście nic przeciwko, ale i tak wiem z czego wynika przypierdalanie się pewnych osób. Anyways, czekam na dalsze zgłoszenia.
sylwia132
:( <niepewnie podnosi rękę> I tak nie umiem grać :D
Topic Starter
Acrith

sylwia132 wrote:

:( <niepewnie podnosi rękę> I tak nie umiem grać :D
Dopisana ^,-
Advantan
Jejku jejku, tyle randomów, a jednak coś będą grać. GL!
sylwia132
Przepraszam za bycie randomem. Mam tylko nadzieję, że to zachęci prosów do zapisów o/
Weyland
Funny [Object]
Ja jeszcze przez jakiś okres czasu sobię "popaczę" więc mnie to nie ma ;)
Topic Starter
Acrith

Weyland wrote:

Zapisywać mnie, ale już, jestem lepszy od was wszystkich razem wziętych
Dopisany. ^^
Lucid Astray
Acrith sam wystarczy żeby wszystkich rozwalić.
Sky4n

Lucid Astray wrote:

Acrith sam wystarczy żeby wszystkich rozwalić.
No to jest akurat racja :D
show more
Please sign in to reply.

New reply