forum

(´・ω・`)

posted
Total Posts
42
Topic Starter
Kyoshinku
(´・ω・`)
Sawa88
Ooo :>
#1 Gento
LZMieczu
ZDYBKA I WEYLAND KRULEWSKA FARMERSKA PARA F TAJKO
Raito-

Sawa88 wrote:

Ooo :>
#1 Gento
nie znasz się, Karuni #1

LZMieczu wrote:

ZDYBKA I WEYLAND KRULEWSKA FARMERSKA PARA F TAJKO
Zdybka owszem, farmer, Weyland w sumie tez, ale on jeszcze coś tam w taiko potrafi, a ona w ogóle.
Sawa88
OOOOO PRZEPRASZAM. O JA ZASŁUGUJE NA PIEKŁO.
#1 KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI KARUNI
#2 Gento


#3 sawa88
Acrith
Jak wejdzie ppv2 dla Taiko, to pewnie Karuni #1, Weyland #2 i Tetriando #3. Tyle ^^
Topic Starter
Kyoshinku
(´・ω・`)
LZMieczu
Ale karuni chociaz napierdala sekwencje (wolne ale napierdala XD)
Raito-

Kyoshinku wrote:

Ja jeszcze pozwolę sobie zacytować Acritha.

Acrith wrote:

Tak, mam prawo tak mówić skoro holduje topkę taiko od 2 lat. A Tobie do jasnej cholery nic do tego.
To, że masz tę topkę to moim zdaniem nic nie oznacza, każdy ma prawo Ci ją odebrać. Może ktoś, kto na to naprawdę zasługuje.
Czyli 1miko1, który nie gra, a szkoda, bo był/jest najlepszy.
Acrith

Kyoshinku wrote:

To, że masz tę topkę to moim zdaniem nic nie oznacza, każdy ma prawo Ci ją odebrać. Może ktoś, kto na to naprawdę zasługuje.
Tak, każdy ma prawo. Ale jeżeli chcecie ją odebrać, musicie farmić. A wtedy nie możecie MNIE winić, że też zacznę farmić, aby się utrzymać. That's the frickin point.

-Raito wrote:

Czyli 1miko1, który nie gra, a szkoda, bo był/jest najlepszy.
I tu się zgodzę. Pewnie dużo nie zapomniał :)
Nattsu_old_1
TO ŻE DARKSTOORM JEST LEPSZY TO MOJA SUBIEKTYWNA OCENA KURDE
Raito-

Acrith wrote:

-Raito wrote:

Czyli 1miko1, który nie gra, a szkoda, bo był/jest najlepszy.
I tu się zgodzę. Pewnie dużo nie zapomniał :)
Nawet jeśli to trochę by pograł i by sobie wszystko przypomniał.
Acrith

-Raito wrote:

Nawet jeśli to trochę by pograł i by sobie wszystko przypomniał.
Tak w ogóle i tak nie wiem co jest z 1miko1'sem. Fajnie byłoby go mieć w TWC#4, bo nie ma trzeciego do drużyny jbc.
Topic Starter
Kyoshinku
(´・ω・`)
CuteCurry
#1 PL standard -> #7 na świecie,
#1 PL ctb -> #19 na świecie,
#1 PL o!m -> #117 na świecie,
#1 PL taiko -> #257 na świecie.
Wstyd.
Topic Starter
Kyoshinku
(´・ω・`)
LZMieczu

Kyoshinku wrote:

No najgorzej z taiko, czas POFARMIĆ : >
Ranking* sie zgadza :3
Sawa88
#1 PL standard -> #7 na świecie,
#1 PL ctb -> #19 na świecie,
#1 PL o!m -> #117 na świecie,
#1 PL taiko -> #257 na świecie.
Wstyd.
WSTYD!!!??? Spi dawaj walcz o #1. Na pewno wszyscy Ci kibicują :>
LZMieczu

Sawa88 wrote:

#1 PL standard -> #7 na świecie,
#1 PL ctb -> #19 na świecie,
#1 PL o!m -> #117 na świecie,
#1 PL taiko -> #257 na świecie.
Wstyd.
WSTYD!!!??? Spi dawaj walcz o #1. Na pewno wszyscy Ci kibicują :>
Ja nie ]:-3
CuteCurry

Sawa88 wrote:

#1 PL standard -> #7 na świecie,
#1 PL ctb -> #19 na świecie,
#1 PL o!m -> #117 na świecie,
#1 PL taiko -> #257 na świecie.
Wstyd.
WSTYD!!!??? Spi dawaj walcz o #1. Na pewno wszyscy Ci kibicują :>
Skończą się chyba wszystkie hardy na osu! zanim nabiję chociażby top #5k.
DeletedUser_613592
z
Sawa88
HUE Adamqs :>

Zresztą jedno głosowanie Dark przegrał to jego fanki zrobiły drugie WTF !? Nigdy nie zrozumiem ludzi tutaj i nawet nie chcę :/
Raito-

spi wrote:

Skończą się chyba wszystkie hardy na osu! zanim nabiję chociażby top #5k.
nie skończą, mi się jeszcze nie skończyło a w top #3k jestem.
Sawa88
Mi też się nie skończyły a jestem w top #20
Tidek
Jesteście kurwa zdrowo pierdolnięci, niech ginie to niszowe polskie społeczeństwo, nie tolerancyjne kuhwy europejskie.

Galkan, farto - nie banujcie proszę ;<
Advantan
Kto jest za banowaniem farmerów i Tidka ręka pod budkę, bo za minutkę zamykamy budkę.
Ciunek
Gówno i płacz, oba tematy. Farmienie PP jest zbędne, jak ktoś jest dobry to PP to i tak odzwierciedli jako tako, nawet bez farmy. E-peen się nie przydaje do niczego.

PS Nattsu, 6k ssie, 4k górą.
SPOILER
Żartowałem, to dwie różne gry, a poza tym i tak nie gram.
rEdo
^ solo rulzzz

każdy i tak wie, że performance rating nie odzwierciedla wiele, i że faworyzuje grę z modami (no bo przecież dorzucenie hiddena to taki wyczyn!). pp jest dalekie od ideału, a ppv2 to w ogóle parodia, która faworyzuje tych, którzy mają DUŻO topek, a niekoniecznie dobrych.

owszem, jak ktoś gra dobrze, to wybije się wysoko w obu z tych rankingów, niestety łatwo ten system oszukiwać grając łatwiejsze mapy (tzn. Hardy zamiast Insane) z HDDT, a dlaczego? bo w kalkulacji pp liczy się Star Rating, czyli poziom trudności mapy ustalany na podstawie ilości elementów w danym okresie czasu, a większość Hardów ma najczęściej 4.80-5.00, kiedy co niektóre trudniejsze Insane'y mają 5.00, a mogą mieć nawet coś w okolicach 4.90, bo SR musi mieć ten swój spieprzony algorytm. zatem granie Hardów z większą ilością modów daje więcej pp niż przejście naprawdę trudnego Insane'a z jednym modem.

sprawiedliwe? nie sądzę, ale na to nikt nic nie poradzi. ale dlaczego o tym mówię? żeby potwierdzić to, co napisałem wyżej - że performance rating nie odzwierciedla wiele. to są tylko numerki, które nie pokazują prawdziwych umiejętności.

co do tej całej dramy kto zasługuje na koronę polskiego taiko, to można to rozumieć na dwa różne sposoby - pod względem ilości pp na koncie i podsumowania aktualnych umiejętności. wyżej dałem wam krótki opis czemu pp jest słabym systemem rankingu, a kto lepiej czyta patterny (bo to na tym opiera się gra w taiko) to już wasza subiektywna ocena. wnioski wyciągnijcie sami.

skoro już piszę, to taki apel do dziewczyn: poluzujcie zwieracze, dajcie każdemu grać jak chce. jeśli chcecie kogoś pohejcić, to róbcie to w swoim zaciszu, niekonieczne wszyscy chcą to czytać.
AmaiHachimitsu
Zamknijcie ten temat, w ogóle od kiedy randomy tworzą tematy do dyskusji. ;/ A tak naprawdę to tylko miejsce zbiorowego hejtu. Farmienie - gówno kogo obchodzi kto, jak, kiedy i ile farmi, przynajmniej w naszym małym polskim światku wiemy, kto jest lepszy. (co nie zmienia faktu, że tak po prostu nie pozwolę gówniakom się wyprzedzać D: )
Tidek
TP ranking, dziękuje dobranoc.
Yurisia

Tidek wrote:

Jesteście kurwa zdrowo pierdolnięci, niech ginie to niszowe polskie społeczeństwo, nie tolerancyjne kuhwy europejskie.
DAT. A tak właściwie, to po co się kłócicie o tego najlepszego prosa w Taiko? Przecież ta gra to i tak syf, lmao.
Sawa88
Syf, a i tak każdy się udziela.
Advantan
Każdy kto żyje w tym syfie, no poza Yurisią, która zagląda tu żeby poprawiać ludzi. ^~^
Yapa_old_1
I tak nie zaruchasz
Galkan
Jeśli ten temat nie wróci do w miarę normalnej dyskusji do końca tej strony, to również pójdzie do zamknięcia. Chcieliście coś obgadać bez wyników ankiety, to się tym do cholery zajmijcie. Głupawe posty kierować do randomu.
show more
Please sign in to reply.

New reply