forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
sables
>tfw u can't greentext here
CuteCurry
> tfw i can

a poza tym, to:
who are you quoting?
rEdo
p/3135294/
Polecam i pozdrawiam.
DarkStoorM
Dałem swoje 3 okejki do tego.
Tidek
Fajne
Fenek Alfa
Dałbym okejki ale nie mam
cyfra_old
Jak efektywnie i szybko zdobywać pp?
CuteCurry
Może niezbyt to kulturalne, ale graj top ranki graczy z podobnym rankingiem do Twojego.
DarkStoorM
To może takie coś: osu! Trainer
cyfra_old

spi wrote:

Może niezbyt to kulturalne, ale graj top ranki graczy z podobnym rankingiem do Twojego.
Masz na myśli wbijanie w top 50 utworu? Dla mnie nie realne :D Nie ogarniam tylu modów.
CuteCurry

Freszol wrote:

Masz na myśli wbijanie w top 50 utworu? Dla mnie nie realne :D Nie ogarniam tylu modów.
Nie, nie to miałem na myśli. W jaki sposób miałoby to być niekulturalne?
Miałem na myśli chodzenie po profilach ludzi z podobnych rankiem do Twojego, klikanie zakładki "Top Ranks" i 'przelatywanie' się po ich utworach.
Kiciuk
@up
Też tak robie czasami można skoczyć sporo
cyfra_old
Mam ~300 pp, a w rankings>performance jest min. 2k

Nie działa mi download do tego osu trainera, po za tym wolałbym nie bawić się w jakieś programy; o
Tidek
Chcesz mieć więcej pp? Graj trudniejsze mapy, nie będziesz miał 2k będąc na tak niskim poziomie.
DarkStoorM

Freszol wrote:

Nie działa mi download do tego osu trainera
Działa, działa, z GitHub ściągnij. link (w linku podał .zip, a ma być .7z, dlatego w temacie nie działa)
Chyba, że wolisz kompilować sobie z kodu.
cyfra_old

Tidek wrote:

Chcesz mieć więcej pp? Graj trudniejsze mapy, nie będziesz miał 2k będąc na tak niskim poziomie.
Jak ściągam utwór to robię easy na s z modami hr dt, potem normal bez lub z modami i hard bez modów. Czyli mam nie grać łatwych mapek, tylko same trudne?

btw. można nie dostawać pp za beatmapy? W sensie że trzeba robić od pewnego momentu tylko insany, bo za inne punkty nie wchodzą?
Piotrekol

Freszol wrote:

btw. można nie dostawać pp za beatmapy? W sensie że trzeba robić od pewnego momentu tylko insany, bo za inne punkty nie wchodzą?
pp za mape może i dostaniesz ale jeżeli wynik nie będzie w TWOICH najlepszych(wg. systemu) 100 rekordach to nic z tego ci nie zaliczy do twojego "ogólnego" pp- wiec trzeba grać coraz trudniejsze mapy żeby zdobywać pp.
klubek
COOKIEZI W POLSCE

CuteCurry
Dla zainteresowanych: nogi mi odpadły po 60km z 151km. Za rok próbuje jeszcze raz.
Fenek Alfa
http://ne0.cc/laygenV2/#1K8q9

Układ osu!boarda, potwierdzone info
matimati
AmaiHachimitsu
Komus cos nie wyszlo
Advantan

MATiSONATOR wrote:

Prosze.
sables
^ motywator dla weeaboo.
Chino_old_1

Czo?
EDIT:

/me have lost ability to even
Fenek Alfa
Reiwai Terrorism[Terror] NoMod - 3.55 stars
Koigokoro[Insane] DT - 3.93 stars

Tom, już wiemy że lubisz DT, więc nie forsuj.

EDIT: jeszcze lepszy przykład

Speed[Speed] NoMod - 2.87 stars
Tenshi Teki Kenpou Yonjou[Hard] DT - 3.15 stars

Czekam na DT o większej ilości gwiadzek niż Pluto[Challenge](4.2) i łatwiejsze.
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Nie działa mi download do tego osu trainera
Działa, działa, z GitHub ściągnij. link (w linku podał .zip, a ma być .7z, dlatego w temacie nie działa)
Chyba, że wolisz kompilować sobie z kodu.

Ok spoko, już się w to bawię.



W jedynkę wpisałem swoją nazwę, wywaliło mi sporo mapek, jednak coś trudne są :D Poćwiczy się :)
Dwójka to ocena którą mam minimum osiągnąć by dostać tą liczbę pp?
DarkStoorM
Programik ten skanuje 10 best performance graczy o podobnym ranku do Twojego.
Ta dwójka, to jest rekord innego gracza i pokazuje, że ktoś z HR zrobił SS i dostał 21pp na tej mapie.
Czyli mniej więcej dobrze kombinujesz. Możesz i więcej dostać, jeśli dorzucisz dodatkowy mod.
DeletedUser_613592
PP FARMERZY XDD
Advantan

worst fl player wrote:

PP FARMERZY XDD
Złapmy ich wszystkich!
DeletedUser_613592
rip userpagi
DarkStoorM
Jestem najlepszym farmerem.
cyfra_old
Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
DarkStoorM

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.
Wnaqer
Hanasaku Iroha - Diamond: 4,95 gwiazdek

Lily - Scarlet Rose: 5,19 gwiazdek

Lubię ten nowy system :)
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.

To beznadzieja, równie dobrze można ściągać ze strony szukając w beatmaps>ranked i w sumie wyszedłbym na to samo.
Marcin
TO RÓB TO
BOŻE...
Advantan
Kto mnie wzywa?
Tidek
Jestem gównem na 4k kontynuacja.



Pozdro dla kumatych.
Ciunek
Nice SDG.
Ktoś tu jeszcze gra w stepmanię ;_;
show more
Please sign in to reply.

New reply