forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Fenek Alfa

https://www.dropbox.com/s/jx1wgc8s52kss ... %20Osu.osr

>tfw prawa ręka się marnuje bo lewa ręka to gówno
>tfw nigdy nie będę tak dobry żeby mnie ograniczał aim a nie acc
sables
>tfw u can't greentext here
CuteCurry
> tfw i can

a poza tym, to:
who are you quoting?
rEdo
p/3135294/
Polecam i pozdrawiam.
DarkStoorM
Dałem swoje 3 okejki do tego.
Tidek
Fajne
Fenek Alfa
Dałbym okejki ale nie mam
cyfra_old
Jak efektywnie i szybko zdobywać pp?
CuteCurry
Może niezbyt to kulturalne, ale graj top ranki graczy z podobnym rankingiem do Twojego.
DarkStoorM
To może takie coś: osu! Trainer
cyfra_old

spi wrote:

Może niezbyt to kulturalne, ale graj top ranki graczy z podobnym rankingiem do Twojego.
Masz na myśli wbijanie w top 50 utworu? Dla mnie nie realne :D Nie ogarniam tylu modów.
CuteCurry

Freszol wrote:

Masz na myśli wbijanie w top 50 utworu? Dla mnie nie realne :D Nie ogarniam tylu modów.
Nie, nie to miałem na myśli. W jaki sposób miałoby to być niekulturalne?
Miałem na myśli chodzenie po profilach ludzi z podobnych rankiem do Twojego, klikanie zakładki "Top Ranks" i 'przelatywanie' się po ich utworach.
Kiciuk
@up
Też tak robie czasami można skoczyć sporo
cyfra_old
Mam ~300 pp, a w rankings>performance jest min. 2k

Nie działa mi download do tego osu trainera, po za tym wolałbym nie bawić się w jakieś programy; o
Tidek
Chcesz mieć więcej pp? Graj trudniejsze mapy, nie będziesz miał 2k będąc na tak niskim poziomie.
DarkStoorM

Freszol wrote:

Nie działa mi download do tego osu trainera
Działa, działa, z GitHub ściągnij. link (w linku podał .zip, a ma być .7z, dlatego w temacie nie działa)
Chyba, że wolisz kompilować sobie z kodu.
cyfra_old

Tidek wrote:

Chcesz mieć więcej pp? Graj trudniejsze mapy, nie będziesz miał 2k będąc na tak niskim poziomie.
Jak ściągam utwór to robię easy na s z modami hr dt, potem normal bez lub z modami i hard bez modów. Czyli mam nie grać łatwych mapek, tylko same trudne?

btw. można nie dostawać pp za beatmapy? W sensie że trzeba robić od pewnego momentu tylko insany, bo za inne punkty nie wchodzą?
Piotrekol

Freszol wrote:

btw. można nie dostawać pp za beatmapy? W sensie że trzeba robić od pewnego momentu tylko insany, bo za inne punkty nie wchodzą?
pp za mape może i dostaniesz ale jeżeli wynik nie będzie w TWOICH najlepszych(wg. systemu) 100 rekordach to nic z tego ci nie zaliczy do twojego "ogólnego" pp- wiec trzeba grać coraz trudniejsze mapy żeby zdobywać pp.
klubek
COOKIEZI W POLSCE

CuteCurry
Dla zainteresowanych: nogi mi odpadły po 60km z 151km. Za rok próbuje jeszcze raz.
Fenek Alfa
http://ne0.cc/laygenV2/#1K8q9

Układ osu!boarda, potwierdzone info
matimati
AmaiHachimitsu
Komus cos nie wyszlo
Advantan

MATiSONATOR wrote:

Prosze.
sables
^ motywator dla weeaboo.
Chino_old_1

Czo?
EDIT:

/me have lost ability to even
Fenek Alfa
Reiwai Terrorism[Terror] NoMod - 3.55 stars
Koigokoro[Insane] DT - 3.93 stars

Tom, już wiemy że lubisz DT, więc nie forsuj.

EDIT: jeszcze lepszy przykład

Speed[Speed] NoMod - 2.87 stars
Tenshi Teki Kenpou Yonjou[Hard] DT - 3.15 stars

Czekam na DT o większej ilości gwiadzek niż Pluto[Challenge](4.2) i łatwiejsze.
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Nie działa mi download do tego osu trainera
Działa, działa, z GitHub ściągnij. link (w linku podał .zip, a ma być .7z, dlatego w temacie nie działa)
Chyba, że wolisz kompilować sobie z kodu.

Ok spoko, już się w to bawię.



W jedynkę wpisałem swoją nazwę, wywaliło mi sporo mapek, jednak coś trudne są :D Poćwiczy się :)
Dwójka to ocena którą mam minimum osiągnąć by dostać tą liczbę pp?
DarkStoorM
Programik ten skanuje 10 best performance graczy o podobnym ranku do Twojego.
Ta dwójka, to jest rekord innego gracza i pokazuje, że ktoś z HR zrobił SS i dostał 21pp na tej mapie.
Czyli mniej więcej dobrze kombinujesz. Możesz i więcej dostać, jeśli dorzucisz dodatkowy mod.
DeletedUser_613592
PP FARMERZY XDD
Advantan

worst fl player wrote:

PP FARMERZY XDD
Złapmy ich wszystkich!
DeletedUser_613592
rip userpagi
DarkStoorM
Jestem najlepszym farmerem.
cyfra_old
Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
DarkStoorM

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.
Wnaqer
Hanasaku Iroha - Diamond: 4,95 gwiazdek

Lily - Scarlet Rose: 5,19 gwiazdek

Lubię ten nowy system :)
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.

To beznadzieja, równie dobrze można ściągać ze strony szukając w beatmaps>ranked i w sumie wyszedłbym na to samo.
Marcin
TO RÓB TO
BOŻE...
Advantan
Kto mnie wzywa?
Tidek
Jestem gównem na 4k kontynuacja.



Pozdro dla kumatych.
show more
Please sign in to reply.

New reply