forum

W co teraz gracie,lub co ostatnio przeszliście

posted
Total Posts
358
show more
Kubu
A mieliście tą samą wersję?
Jak nie to musicie ściągnąć tego samego pacza D:
Ja akurat pożyczyłem dla kumpla płytkę z której ja instalowałem więc nie było problemu z wersją.
Oczywiście graliśmy przez hamacha bo normalnie nie szło... Ja mam wew. IP więc on hostował ;x Koniec kropka [.]
DarkStoorM
A może by tak w Quake III popykać przez Hamachi, co? :D:D
Topic Starter
niedz

kuburaczek wrote:

A mieliście tą samą wersję?
Jak nie to musicie ściągnąć tego samego pacza D:
Ja akurat pożyczyłem dla kumpla płytkę z której ja instalowałem więc nie było problemu z wersją.
Oczywiście graliśmy przez hamacha bo normalnie nie szło... Ja mam wew. IP więc on hostował ;x Koniec kropka [.]
coś tam ściągaliśmy,ale pewny nie jestem,bo ja coś robiłem na włąsną ręke,i lef robił coś na własną ręke o.o

DarkStoorM wrote:

A może by tak w Quake III popykać przez Hamachi, co? :D:D
po co na hamaku?D:
śmiga pirat przez neta <3
DarkStoorM
Ajj... no tak to już jest, jak się napisze, zanim się pomyśli XD
Swistak
Ja proponuję zagrać przez Hamachi z Captaina Clawa :D!
Kickero
Teraz gram w...
Burnout Paradise
Left 4 Dead (Było 2 w cenie 1 w empiku :D)
Counter-Strike
Devil May Cry 4
Resident Evil 5
Prototype.
Ostatnio przeszedłem chyba Resident Evil 5 i Fallouta 1 i 3.
MitchieMay
Devil May Cry 4
Bleach Blade Battlers 2
Mana Khemia 2 Fall of the Alchemy
Shin Megami Tensei Persona 4
Assassin Creed 2

Znając życie połowy z tych gier nie przejdę (nie wliczając Bleach i DMC4, które po prostu przechodzę od początku), ale dla samej rozrywki mogę sobie trochę popykać :D
Topic Starter
niedz
Teraz Another Day gogogo, nie pożałujesz.
yay,przy zmianie softu na Akaio wywaliło mi save z Twewy ಠ_ಠ

przynajmniej będe miał okazje zostawić scarletite na koniec,bo nie chce mi sie tłuc taboo noise cały czas D:
twupack
Ja obecnie pogrywam w Serious Sama - Pierwsze starcie. Wierzcie mi, już na poziomie trudnym ta gra to totall hardkor ;)
poza tym zasysam touhou Mega game pack więc będę miał przyszłość obfitą w granie xD
Cefienna

niedzwiedz1124 wrote:

przynajmniej będe miał okazje zostawić scarletite na koniec,bo nie chce mi sie tłuc taboo noise cały czas D:
A wiesz, że miałam dokładnie ten sam problem? Najpierw nakupowałam jakichś stickers, a później wchodzę do sklepu, a tam Hollow Leg, z ceną 3 Scarletite. "FFFFF -DS meets ground-"



MitchieMay wrote:

Shin Megami Tensei Persona 4
I LOVE YOU

Aczkolwiek część trzecia o wieeeele bardziej mi się podobała, to i tak całe Shin Megami Tensei = <3
MitchieMay

MitchieMay wrote:

Shin Megami Tensei Persona 4
I LOVE YOU

Aczkolwiek część trzecia o wieeeele bardziej mi się podobała, to i tak całe Shin Megami Tensei = <3[/quote]

Ja lubię obie części tak samo. Każda ma coś w sobie, że chce się grać. Np.w 3 było dużo więcej do "zwiedzania", a w 4 były lepiej wykonane dungeony i walki z przeciwnikami oraz innymi bossami ;)

A wogóle to jakiś czas temu, miałam taką szajbę właśnie na Persone 3, że przez cały czas nosiłam czapkę jak Junpei. x3
Topic Starter
niedz

Cefienna wrote:

A wiesz, że miałam dokładnie ten sam problem? Najpierw nakupowałam jakichś stickers, a później wchodzę do sklepu, a tam Hollow Leg, z ceną 3 Scarletite. "FFFFF -DS meets ground-"
nie no,miałem pod koniec jeszcze z 11 scarletite,ale zamiast wziąść 6 pina,to wziąłem stickery dla beat'a i joshua'y D:
twupack

niedzwiedz1124 wrote:

Cefienna wrote:

A wiesz, że miałam dokładnie ten sam problem? Najpierw nakupowałam jakichś stickers, a później wchodzę do sklepu, a tam Hollow Leg, z ceną 3 Scarletite. "FFFFF -DS meets ground-"
nie no,miałem pod koniec jeszcze z 11 scarletite,ale zamiast wziąść 6 pina,to wziąłem stickery dla beat'a i joshua'y D:
lol, ludzie... zdajecie sobie sprawę, że dla pozostałych, nie wtajemniczonych, wasz dialog brzmi co najmniej dziwnie? xD
no offence, ale przypomniała mi się ta pioseneczka "juhy i bakpak plus itemy, brak ściemy..." <- taki rap alfabetem tibi robiony ;)

i sorki za potffornego offToppa Gurrena z mej strony.
SteRRuM
co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie
co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie
Topic Starter
niedz
co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie
co najmniej dziwnie

co najmniej dziwnie
Galkan
Możecie mi powiedzieć o 'uja chodzi z tym śmiesznym quote'owaniem?
SteRRuM

Galkan92 wrote:

Możecie mi powiedzieć o co do chuja chodzi z tym śmiesznym quote'owaniem?
Engel1996
Ja teraz gram w grę Fable
Wiem, trochę głupia ta gra ale w nią gram xDD (Brat mi każe Dx )
K o t o m i
A ja teraz gram tylko w Osu! Chce mieć Hard truck'a i koniec kropka. xD :D :D :D :D
kollo_0
teraz mass effect 2 :D . Gra o wiele lepsza od jedynki ^^
CzekoMisiek
He... Fable głupia gierka : O Właśnie dla mnie jedna z lepszych RPG : O Czekać tylko na 2 żeby była na PC :3
Topic Starter
niedz

robertos76 wrote:

Czekać tylko na 2 żeby była na PC :3
szczerze wątpie,popatrz na date wydania na XO D:
rika_old
Aktualnie cisnę w Dragon Age: Origins... Przechodzę drugi raz i wybieram ścieżki, których nie wybrałem w pierwszym podejściu ;oo
Mr Gaddy
Modern Warfare 2/Uncharted 2/Team Fortress 2
Pandemoniusz
Exteel na serwerze US, nick taki sam jak tutaj, ranga major i ciągle rośnie, chociaż muszę zrobić przerwę z powodu problemów technicznych.

Kończę w bólach czwartą część Silent Hill, poza tym DMC 4 i pogrywam od czasu do czasu w szachy :]
Engel1996
ja narazie nie gram w nic ponieważ w moim kompie karta graficzna się zepsuła i teraz mogę tylko pisać posty na tym forum.
K o t o m i

Engel1996 wrote:

ja narazie nie gram w nic ponieważ w moim kompie karta graficzna się zepsuła i teraz mogę tylko pisać posty na tym forum.
hahaha pamiętasz jak twoja mama mówiła, żeby ściągnąć katre graficzną...Hahaha jak mozna ściągnąć karte graficzną jak jest zepsuta? lol :) :)
Engel1996

kotomi285 wrote:

Engel1996 wrote:

ja narazie nie gram w nic ponieważ w moim kompie karta graficzna się zepsuła i teraz mogę tylko pisać posty na tym forum.
hahaha pamiętasz jak twoja mama mówiła, żeby ściągnąć katre graficzną...Hahaha jak mozna ściągnąć karte graficzną jak jest zepsuta? lol :) :)
haha pamiętam
Pandemoniusz
To mi przypomniało pewien list (bodajże do CDA, ale jaj nie dam uciąć) gdzie typek się pyta czy da radę, żeby w następnym numerze na płytce dali akcelerator 3d :lol:

Postanowiłem sobie odświeżyć gierkę Aquanox, sterujemy małym, futurystycznym, zwrotnym okrętem podwodnym i wykonujemy różne zlecenia, dokupujemy uzbrojenie, a czasem wymienimy maszynę na coraz lepsze modele.
Cefienna
Shin Megami Tensei: Nocturne i FFVIII. Czasaaaaami Dissidia, główny plot skończony, zostało samo trenowanie co niektórych.

A niedługo zacznę No More Heroes. c:
twupack
http://www.xfire.com/profile/twupack

będzie trochę prościej i zaoszczędzę stukania klawy na przyszłość ;)
CzekoMisiek
Galkan
Ładny rozwał, Robert.

Osu! 196 hours
Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer 23 hours
CzekoMisiek

Galkan92 wrote:

Ładny rozwał, Robert.

Osu! 196 hours
Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer 23 hours
Gdybym wcześniej używał Xfire i nie zapominał go włączać to by sie więcej naliczyło xD
Elvan_old
Ja mam lepszy rozwał w osu! xD
http://www.xfire.com/profile/elvanish/
SteRRuM
ja mam bardzo mało http://www.xfire.com/profile/sterum D: ale od ponad pół roku nie używam xD
Topic Starter
niedz
i tak ssiecie
Osu! 1 330 hours
Galkan

niedzwiedz1124 wrote:

i tak ssiecie
Osu! 1 330 hours
Lyon ma 1,5k+.
Brass the Hedgehog
Co ma mój DS?
- Super Robot Taisen OG Saga: Endless Frontier
- Super Robot Taisen OG Saga: Mugen no Frontier EXCEED (jeszcze po jap. lol)
- Pokemon Heart Gold (jap. Więcej iventów ma. <3)
- Pokemon Platinum (NIEMIECKIE.)
- Mario Party DS
- Picross 3D
Tak atm.
No i honourable mentions:
- Pokemon Emerald (szukam Bagona z Hydro Pumpem i Flamethrowerem, naturą Modest i pr0 IV. kthxbai)
- Tony Hawk's Underground 2 (lol masteruję się z hindusami)
- osu! (oh lol) a raczej Taiko (większy oh lol)
- TPPC (GoldenBreloom 2499 <33333333)
Galkan
Powróciłem ostatnio do NHL 2001 (klasyk!) Rozważam też zainstalowanie 2005. Ktoś byłby chętny zagrać po hamaku?
show more
Please sign in to reply.

New reply