forum

W co teraz gracie,lub co ostatnio przeszliście

posted
Total Posts
358
Topic Starter
niedz
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
DarkSerge
Na ps2 przechodzę drugi raz Tales of the Abyss i zacząłem ostatnio FFX.
Na kompie tylko multi ...
Piku
TWEWY, Super Smash Bros BRAWL, Rhythm Tengoku Gold

Yeah wiem skąd zerżnąłeś xd
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Ave_Kaja
Ja gram w : Xpand Rally, Disciples II, Manhunt (rlz) Typing of the Dead
Przeszłem : House of the Dead III

Download: Shakira feat. Freshlyground - Waka Waka (This Time For Africa) (cesc) [Hard - feat. Kecco].osu
rika_old
Gothic 3 męczę i jakoś nie chce mi się go włączyć kupiłem oryginalnego, ponieważ jakoś nigdy nie chce mi się czekać, aż coś mi się ściągnie..

W wolnym czasie wchodzę na battleneta W3 i zagram w dote.
Topic Starter
niedz
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
rika_old
zawsze możemy przez garene zagrać jeśli masz piraty.. ale musisz zainstalować najnowszego patch'a
Vic
TWEWY, Contrę 4, emmm... Oba Ouendany, EBA, prawie skończyłem Sonic Rush Adventure i Taiko no Tatsuin DS 2... A teraz gram w Golden Sun, Final Fantasy Tactics Advance 2, NSMB, trochę w Castlevanie, no i chyba tyle. O, i Ninja Gaiden DS też.
Leoexe12
Grał bym na DSie gdybym miał go w całości xD
Ale teraz gram w Lunię, Metal Gear Solid, Blockland z Orange Blockiem i w Osu!
Topic Starter
niedz
ja teraz w Lost Planet Extreme Condition na pc ciupie,mam te gre od roku a doszedłem do 4 misji xD{nie no,w multi grałem cały czas}
dwpck89c3
Przeszedłem ostatnio Osu! Tatakae! Ouendan, Moero Nekketsu Rhytm Damashii Osu! Tatakae! Ouendan 2, i EBA. I w ogóle to witam wszystkich.
twupack
Ja teraz gram na gitarze elektrycznej a ostatnio przeszedłem przez ulicę...

Tak na serio, to w komputerze, :twisted: poza osu!, gram obecnie w Risen (całkiem niezła gierka twórców Gothica) no i oczywiście w Scarlet Devil Mansion (ta gra jest wkodowana w mój organizm... ze wszystkiego wyrosnę, z tego nigdy!) Ostatnio przeszedłem (lol, kiedy to było...) NFS Shift, Devil May Cry i Warhammer40k DoW.
Kubu

twupack wrote:

to w komputerze
Na komputerze*


Ja obecnie koksze w:
osu!
Devil May Cry 3
Gunz
Touhou (ale w to rzadko :3)
Chromadrome 2

No i na psiaku2 masowo odblokowuję postacie w naruciakach xD
twupack

kuburaczek wrote:

twupack wrote:

to w komputerze
Na komputerze*
Zamierzony błąd. Kto oglądał "Piątek" wie ockm ;)

kuburaczek wrote:

No i na psiaku2 masowo odblokowuję postacie w naruciakach xD
A w co, może Ultimate Ninja 4? Dobra nawalanka, ale jeśli chodzi o PeSowskie mordobicia z anime, to polecam "Bleach Great Battlers 2" - walka z trzema kumplami - bezcenna... no i przede wszystkim wyróżnia się spośród gier na Playa, bo nie jest łatwa :twisted:
Cefienna

dwpck89c3 wrote:

I w ogóle to witam wszystkich.
Hej. :]


Dopiero co skończyłam FFVII: Crisis Core. Zaraz po tym zaczęłam Shin Megami Tensei: Persona. Prosta w porównaniu do innych gier z serii Megaten, ale wciąga, no i ten zachowany old-school jest cudowny.

Do dokończenia zostało mi jeszcze Digital Devil Saga i Silent Hill 3. Ale to sobie spokojnie czeka.
Ryohan
osu!
Lineage 2
czasami jakies Diablo 2, Baldur's Gate lub inne RPG :P
Blackiris
Na chwilę obecną gram w :
Clive Barker's Jericho
osu!
Final Fantasy Tactics Advance 2

no i jeżeli visual novel liczą się jako gry, to czytam:
Wanko to Kurasou
Lef
Eeee... Po formacie nie mam nic oprócz:

osu!
Touhou 12.3 i 10.5.
Frets on Fire.
Stepmania.
Vistowe Chess Titans ( ._. ).
Emulatory mojego mózgu (lepiej emulują niż ja myślę w rzeczywistości).

To all.

Ostatnio przeszłem:

Final Fantasy VII (po raz 78236 ale jak zawsze było warto :3 ) ale nie do samego końca bo straciłem savy po formacie :<
Mirrors Edge (2 razy z rzędu - Easy i Hard) ale to na PS3 to nie wiem czy się liczy ._.
Worms Armaggednon na emulatorze (też nie wiem czy się liczy).

Tak sobie teraz pomyślałem że skoro miałem format (niezamierzony~) to straciłem savy z IWannaBeTheGuy (w tym momencie umieram). Kij, ściągnę jeszcze raz i spróbuję wreszcie przejść część z metroida ._. (restartowałem tam ponad ~1,5k razy. Serio. Nie licząc reszty gry...).
Brass the Hedgehog
A ja mam...
WWE Smackdown vs. Raw 2010 na DSa, Nostalgię (kurfa, lepsze niż oczekiwałem), trochę pogrywam w Scribblenauts i Kingdom Hearts 358/2, ew. Chain of Memories.
Przeszedłem w/w KH 358/2, Obydwa osu i EBA na DSa, Poki Platinum i Diamond, Phoenix Wright: Ace Attorney (Na razie tylko 1 :f), NSMB, Jump! Ultimate Stars, itp...
show more
Please sign in to reply.

New reply