forum

Polish osu! Last Man Standing Tournament - Dyskusja

posted
Total Posts
46
show more
zzqWilliam

Acrith wrote:

Jestem głupi i ciągne skończony temat
Właśnie widać...

Edit: Acrith... Naprawdę? Już brak mi słów... Najpierw złośliwy wywód że jest niepoprawnie, potem zmieniasz na ten co zacytowałem, a teraz nagle na kropeczkę? I myślisz że taki fajny jesteś? //Marcin's Edit: Edytowal co ja mu wedytowalem, przestań już
Cristian
Tylko ludzie z Polski mogą się przyłączyć?
Marcin
Sądze że ludzie z obywatelstwem polskim za granicą też mogą :P

Od tych co organizują: każdy może dołączyć
Cristian
Będę uczestniczyć
Bass

Marcin wrote:

Sądze że ludzie z obywatelstwem polskim za granicą też mogą :P

Od tych co organizują: każdy może dołączyć
Dawaj translacje XD
Cristian
pls
Ukami
Translacja postu zakończona (dziękuję użytkownikowi Novarythmic za tłumaczenie). Pozostało teraz jedynie przetłumaczyć cały regulamin. Tak jak poprzednio, jeżeli ktoś będzie chętny do pomocy, proszę pisać pm.
klubek
Ponawiam pytanie, czy mogę zostać maskotką turnieju?

Dodaję sił i szybkości w graniu, wręczam nagrody pocieszenia i oferuję magazyn herbaty. Brać mnie, nic nie kosztuję!
Marcin
On ma herbate, bierz go!
JimJoy
Przyjeżdżaj na pyrkon z tą herbatą, nie musisz być maskotką żeby ją dostarczyć :v
DeletedUser_613592
IMAGE MATERIAL BIK BLAK FRIMDOM DAJW POLECAM PICKUJCIE
Tidek
No i jeszcze żeby było trochę challengu bo powyższe mogą być trochę nudne to dodać jakieś TAG4.
Kiyo_old_1
No i miodzio :3
zzqWilliam
Em... W dniu dzisiejszym miały zostać wylosowane grupy itd. a nadal ich nie ma. Gdzie są? :D
Ukami

zzqWilliam wrote:

Gdzie są? :D
Jest lepsze pytanie: Gdzie jest Acrith? Grupy mam już wylosowane i rozpisane, a że nie jestem głównym organizatorem, nie udostępnię ich bez jego zgody.

Ukami
https://osu.ppy.sh/forum/t/180138 <- Temat
Ogłaszam, że wszelakie map-poole, godziny, grupy, daty i co by tam się jeszcze przydało, zostało dodane do głównego postu turnieju.
Proszę teraz znaleźć siebie i ustalić z innymi osobami czy godzina wam pasuje, inaczej nie ma możliwości składania zażaleń, że akurat wtedy macie obiad czy coś innego.

P.S. Proszę pamiętać, że godziny meczy są podane w czasie UTC+0 czyli godzinę wcześniej niż nasz czas.
Po rozmyśleniu i rozmowie, teraz wszystkie godziny są podane w UTC+1 by nikt nie przyszedł godzinę wcześniej i zastał inny mecz.
AmaiHachimitsu
Tak bardzo mnie wszyscy znaleźli że dostałem pm z ustaloną już datą od acritha.


Weźcie uznajcie mnie za zwycięzcę w tej rundzie bo mi się nie chce targać laptopa do domu ;_;
Tidek
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ukami
Tak kończy się pierwszy tydzień turnieju LMS. Jeszcze dzisiaj do postu głównego zostaną dodane grupy i godziny meczy zagrożeniowych. Wszyscy ich uczestnicy zostaną poinformowani przez pm na stronie, tak jak to było z normalnymi meczami. Ogólnie mam nadzieję, że bawicie się chociaż w połowie tak dobrze jak ja. Do zobaczenia jutro/za tydzień

EDIT: Wszystko dotyczące jutrzejszych meczy zostało dodane w głównym temacie turnieju.
zzqWilliam
Gdyby nie moje wczorajsze problemy z kompem to byłbym w euforii.
Lowicz
Jej, w końcu jakiś turniej gdzie moje częste noobowstwo nie jest aż tak mocno zauważalne :D W każdym razie zabawa jest świetna tylko czekania troszkę przydużo :/
Ukami
W ten oto sposób pierwszy tydzień LMS dobiega końca. Pomimo sporych problemów związanymi z graczami jakoś daliśmy radę. Na mecze drużyn zagrożonych nie przyszło tyle osób, że na początku nie wiedzieliśmy co do końca zrobić z tymi grupami, jednak nasz dzielny Acrith postanowił nam nie rozpierdalać planów a wręcz ogarnął wszystko i dzięki temu cały turniej wyszedł na prostą. Rozpiskę grup, sędziów, godziny na następny tydzień dodam w poniedziałek (31.03.14) po godzinie 6 lub po 15. Mappool oczywiście we wtorek. Dziękuję wszystkim osobom, które zjawiły się w tym tygodniu na rozgrywki.

P.S. Do wszystkich ludzi którzy myślą, że turniej urwie się i skończy jak ten 3 lata temu, zapewniam was, LMS zakończy się powodzeniem.
Dess1210
Możecie mi wyjaśnić jak to się stało, że przeszłam dalej? xD
Topic Starter
Acrith

Dess1210 wrote:

Możecie mi wyjaśnić jak to się stało, że przeszłam dalej? xD
W twojej grupie wszyscy missnęli przed Tobą. Proste. D:
Ukami
Grupy na drugi tydzień LMS został podane. Mappool będzie we wtorek. Restrykcje odnośnie czasu jak tydzień temu czyli do czwartku.
Uwaga, jeżeli w tym tygodniu nie będzie problemów to z każdej grupy odpada jedna osoba, bez meczy w niedzielę. Jeżeli będzie problem z liczbą uczestników tak jak w pierwszym tygodniu, wtedy grupy zagrożeniowe się pojawią.

EDIT: Mappool na tydzień drugi został podany.
Lowicz
Czy tylko mi się wydaje że teraz w tym mappoolu mapy (przynajmniej częściowo) są łatwiejsze niż w pierwszym? Jakoś trollowy bardziej mnie przeraził trudnością :P
Ukami
UWAGA!

W tym tygodniu w dniach 11.04.2014-13.04.2014 nie będzie normalnych meczy turnieju LMS. Spowodowane jest to UMCS, na który jedzie duża ilość osób.
Jednak w piątek 11.04.2014 pod wieczór odbędą się 3 mecze drużyn zagrożonych w godzinach od 18.
Ukami
W głównym temacie została dodana pierwszy raz punktualnie lista grup. Zapoznajcie się z nią. Jak zawsze, restrykcje odnośnie czasu przyjmuję do czwartku.
zzqWilliam
Jestem z Was dumny!
Ukami

zzqWilliam wrote:

Jestem z Was dumny!
Będziesz jeszcze bardziej. Mappool został dodany, też punktualnie!
zzqWilliam
:O No bez jaj, faktycznie! No to szczerze Wam gratuluję :D Oby tak dalej!
Advantan
Też chcę post, a nie mam nic ciekawego do dodania.

Cholera, dobrze wam idzie, dobra robota. Powodzenia dalej!
Ukami

zzqWilliam wrote:

[...] Oby tak dalej!
Poniedziałek godzina 01:36 a już grupy zostały dodane. Zasady co do restrykcji czasu tak jak co tydzień.
zzqWilliam
Best warm-up ever <3

Dess1210
Taki ciężki utwór na start? Jesteście zbyt pro ; ;
zzqWilliam
Ta gra jest pojebana.
Ukami
Advantan
Iluzja.
Please sign in to reply.

New reply