forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Ukami
Pozdrawiam z próbnego egzaminu humanistycznego. Nie wiedziałem, że forum tak dobrze działa na telefonie.
Acrith
A ja z lekcji nt. sieci komputerowych. Takie tam nudne wykłady o routingu.
ShaggoN
A ja z budki z ksero xD SIEMA
Dess1210
A ja... z domu ^^"
rEdo
Cydros
Kreatywne w chuj xd
klubek
DeletedUser_613592
z
Tidek
http://osu.ppy.sh/news/70079897578

Lubie to, świetny song.
AmaiHachimitsu
Dopiero teraz to zauważyłem, Peppy ma nasrane w garach t/169960/start=75


Czyli teraz nie zobaczymy [0108] czy [RLC] i innych.

Czemu?

Bo "zwykli niedoświadczeni gracze nie wiedzą jak trudne są te mapy"

Tak na serio kurwa? Naprawdę jakim trzeba być ułomem by nie zauważyć, że mapa ma większy score, większy diff, więcej obiektów?? No i chyba wystarczy raz odpalić mapę by zobaczyć, że to jest [Insane] albo trudniejszy. No i, ja pierdole, za pierwszym razem jak zauważyłem diffy typu "Saten" obok Insane'ow no to z góry się domyślałem, że będzie wpierdol. I inni raczej też.

I w ogóle to kto zwraca na to uwagę skoro nazwy diffów gówno mówią o poziomie trudności tak czy siak????

MLGnom
Amai czasami się zastanawiam czy ty nie masz większych problemów w życiu.
Takie rzeczy to już norma w osu! a ty wyskakujesz z nimi jak by to jakaś nowość była. :D
AmaiHachimitsu
No właśnie straciłem cierpliwość do Peppiego już podczas OWC i każdy kolejny absurdalny pomysł tylko to potęguje.


Diffy typu SkyStar, RLC, 0108 weszły już niejako w tradycję a ten debil bez normalnego powodu chce je usunąć.

Może usuńmy wszystkie mapy z 2009 roku i wcześniej, bo nie pasują do obecnych standardów i zwykli gracze będą konfjuzd?
spi
Galkan
Up:


AmaiHachimitsu wrote:

No właśnie straciłem cierpliwość do Peppiego już podczas OWC i każdy kolejny absurdalny pomysł tylko to potęguje.


Diffy typu SkyStar, RLC, 0108 weszły już niejako w tradycję a ten debil bez normalnego powodu chce je usunąć.

Może usuńmy wszystkie mapy z 2009 roku i wcześniej, bo nie pasują do obecnych standardów i zwykli gracze będą konfjuzd?
To będą teraz RLC's Maniacal czy coś w ten deseń, także ni to mnie grzeje ni ziębi. A MCP mi dalej nie działa, lel.
Tidek
Wyjebane, bo dalej można wpisać swój nick/styl/gówno w nazwę diffa, czyli "Skystar" lub "Skystar's Insane" nie robi dla mnie zbytnio różnicy.

Ale jak nie pozwolą zmienić mi nazwy z Marathon na Collab to zajebia.
rEdo
fartownik uczy się łaciny

Marcin

Galkan wrote:

Up:



Galkan wrote:

(...) A MCP mi dalej nie działa, lel.
Te funkcje na dole topicu mi działają :<
DarkStoorM
Nowy apdejt =
Galkan
http://geoguessr.com

Macie, bawcie się ^^

Mój najlepszy wynik to jak na razie 11918 punktów, najdokładniejsza odległość 119 km ;-D
WujekGrzyb
lol


No to ładnie
CuteCurry
O, wujekgrzyb, trafiłeś na moje rodzinne miasto.
WujekGrzyb
Dlatego zrobiłem więcej screenów :] pod latarnią :]

BerserQ
Pienkne c:
yumekaa
Cześć, jaki rodzaj płyty głównej polecacie ze średniej półki cenowej? (planuje złożyć komputer wygodny do pracy oraz do gier i kompletnie nie wiem od czego zacząć, nie musi być to super maszyna z 8 rdzeniowym procesorem, 4 spokojnie by wystarczyły)
zzqWilliam
Asrock H61M-DGS, 6 GB ram, i3 3220 3,3 GHz, GTX660 i proszę, grasz we wszystko :)

I nie zapomnij o odpowiednim zasilaczu, polecam firmy OCZ 500/600 W.
yumekaa

zzqWilliam wrote:

Asrock H61M-DGS, 6 GB ram, i3 3220 3,3 GHz, GTX660 i proszę, grasz we wszystko :)

I nie zapomnij o odpowiednim zasilaczu, polecam firmy OCZ 500/600 W.
Zasilacz jasna sprawa^^ Czy ktos z Was ma chlodzenie ciecza? Czy to jest opłacalne?
zzqWilliam
A po co wydziwiać. Wystarczy w zupełności chłodzenie dołączone do procesora.
yumekaa

zzqWilliam wrote:

A po co wydziwiać. Wystarczy w zupełności chłodzenie dołączone do procesora.
Może i masz rację ale po prostu ciekawi mnie taka opcja chłodzenia, ale pewnie jest dość kosztowna.
r0ck
Hmm zobaczyłem coś ciekawego, słyszał ktoś z was o "hexis"? Wygląda kompletnie jak podróba osu!, pomijając to, że w gameplayu wygląda jak osu! z innym skinem, to nawet niektóre mapki są zerżnięte.

Co sądzicie?
Marcin
I tak już pewnie upadło, od dawna to robili.
Bass

yumekaa wrote:

zzqWilliam wrote:

A po co wydziwiać. Wystarczy w zupełności chłodzenie dołączone do procesora.
Może i masz rację ale po prostu ciekawi mnie taka opcja chłodzenia, ale pewnie jest dość kosztowna.
Od razu ciekłym azotem :D
yumekaa

Bass wrote:

Od razu ciekłym azotem :D

no bez przesady, jeszcze poszperam, poszukam... :)
Pandemoniusz

Marcin wrote:

I tak już pewnie upadło, od dawna to robili.
Heh, mają nawet swoje polishowe forum.

http://hexis.dienay.net/forum/viewforum.php?f=22

I Bass tam jest internetowym posterunkowym x]
r0ck

Pandemoniusz wrote:

I Bass tam jest internetowym posterunkowym x]
ZDRAJCA :C

Myślę, że jakby miało się to rozwinąć to pepi chyba mógłby się przyczepić.
zzqWilliam
Aż zobaczę co to jest. Może przynajmniej to będzie mi działało na moim n610c xD

Edit: I nie działa :P
DarkStoorM
DeletedUser_613592
hexis brzmi jak "jestesmy anty fanami pepjego pewnie nas zbanowal zrobimy kopie tylko z szescianami"

darkstoorm dzienx <3
MLGnom

worst fl player wrote:

hexis brzmi jak "jestesmy anty fanami pepjego pewnie nas zbanowal zrobimy kopie tylko z szescianami"
Tak aktualnie jest. Twórcom Hexisa wiele rzeczy się nie podobało w osu! to zrobili właśnie to.
Cydros
DarkStoorM
To niszczy mózg xD
Galkan


lol
show more
Please sign in to reply.

New reply