forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Arczii
misiek200m


Następuje zwolnienie blokady. Maszyna losująca rusza i wybiera jedną z możliwości. xD
Fenek Alfa
Amai, jestem dumny z twojej sygnatury.

Galkan
Fapable
Byłam na tym Tuwimie dla dorosłych, cudowny spektakl.
Niko

Fenek Alfa wrote:

Amai, jestem dumny z twojej sygnatury.

HAHAHAHAHAHAH dopiero zauważyłem

so true :D
r0ck
Mógłby ktoś wymienić mi topowych "mouse" graczy?
Mołse + kejbord / Onli mołse.
rEdo
gladiool, silvia, melancholy, chicken, kriers, ykcarrot, gasanww, hoppip
Niko

rEdo wrote:

gladiool, silvia, melancholy, chicken, kriers, ykcarrot, gasanww, hoppip
jak mogłeś o kakusi zapomnieć
jaki on ma teraz nick w ogóle
shizuru-
Kathovamid
Wowco
Wbijam na forum, bo problemy mam,
paczę na dół, a tam polski dział D:
Marcin
lol wut
Haj
Kathovamid
Wracając to tematu, który chciałem poruszyć.

Jest możliwość sprawdzenia każdej zagranej beatmapki?
Naszła mnie ochota poprawienia wszystkich smutno wyglądających, zaniżających ac mapek. Jako że miałem formata i nie pomyślałem o tym by sobie skopiować beatmapki, to teraz smutam, bo wszystkie mapki poszły w piz... gdziekolwiek. Za młodu byłem głupi i wbijałem same C lol

Lul. Polska zjechała po całości Portugalię. Gj
Piotrekol
jest możliwość. oficjalnie tylko przez kupienie supportera http://osu.ppy.sh/p/support .

nieoficjalnie... /me runz
Tidek
lol, sortowanie map przez rank.
AmaiHachimitsu
Znalazłem Fenka na Mistrzach D: Wielbiciel naturalnej urody, hi5 ;3

Marcin
lol fenus
Gotori
ave ja
Arbuz-chan


Niech przyszłe pokolenia pamiętają O:
Ciunek
lol Lenfried, fajna jest tylko małe cycki :<
Fenek Alfa
Mi chodziło o to, że Lenfried ma 40 lat, i w dodatku widać po artefaktach na policzkach że fotoszop.

Ciunek wrote:

lol Lenfried, fajna jest tylko małe cycki :<
Dla ciebie to wada...

Tidek wrote:

lol, sortowanie map przez rank.
Wspomóż w takim razie to: t/107858
DeletedUser_613592
spi

Ciunek wrote:

lol Lenfried, fajna jest tylko małe cycki :<
A,B,C najlepsze. >:


btw. cześć >:
Arbuz-chan
cześć jarzynko c:
Advantan
Jarzyny, Arbuzy ile tych słodyczy tutaj?
DarkStoorM
Arbuz, to sama słodycz.
Advantan

DarkStoorM wrote:

Arbuz, to sama słodycz.
Lizałbym jak cukier. ;A;
spi
Co tu się dzieję? Ruchacie się >:?
Advantan
Nie, stosujemy mało grzeczne tekściki, ażeby to młoda część forum miała przy czym przechodzić swoje pierwsze ręczne zadowalanie się.
spi
A to nudne musi być. ;f
Poruchałbym.
Advantan
Chcieć, a móc. : (
Ryohan


ŚWIĘTA JUŻ WKRÓTCE!!!
spi

Advantan wrote:

Chcieć, a móc. : (
Ja mogę.
Zaraz gdzie moja dziwka?

GOOOTOOOORIIII! Ściągaj majty, będziemy się ruchać.
Gotori

jarzyna wrote:

GOOOTOOOORIIII! Ściągaj majty, będziemy się ruchać.
Tidek
Do HD+HR prosów.

Ile wam zajęło czasu do przystosowania się z AR 9 -> AR 10? Uczycie się mapy przed FC czy już od razu jesteście w stanie zobaczyć gdzie są double/triple tapy i streamy?

Właśnie uznałem że to będzie dla mnie najlepsza kombinacja modów, tylko AR 10 mi w tym bardzo przeszkadza (na AR 8-9 z OD10 nie mam problemów).
Wbiłem sobie 2 topki z HD+HR ale musiałem się uczyć mapy z 1,5h-2h na no failu bo kompletnie nie widziałem gdzie się pojawiają triple i streamy. (co i tak mi się nie udało zapamiętać wszystkich i dochodziło często do "spamowania" na pałę (tons of 100s) i fartownych FC).
fartownik

Tidek wrote:

Do HD+HR prosów.

Ile wam zajęło czasu do przystosowania się z AR 9 -> AR 10? Uczycie się mapy przed FC czy już od razu jesteście w stanie zobaczyć gdzie są double/triple tapy i streamy?

Właśnie uznałem że to będzie dla mnie najlepsza kombinacja modów, tylko AR 10 mi w tym bardzo przeszkadza (na AR 8-9 z OD10 nie mam problemów).
Wbiłem sobie 2 topki z HD+HR ale musiałem się uczyć mapy z 1,5h-2h na no failu bo kompletnie nie widziałem gdzie się pojawiają triple i streamy. (co i tak mi się nie udało zapamiętać wszystkich i dochodziło często do "spamowania" na pałę (tons of 100s) i fartownych FC).
Dla mnie największym problemem w HR jest wysokie OD (9 lub wyższe). Jeśli masz problemy z AR radziłbym poćwiczyć najpierw na AR wyższym niż 10 (AR 10.3, czyli AR9+DT), przynajmniej ja tak zrobiłem i z AR10 żadnych problemów nie mam. Mapę HHR mogę fcnąć nawet za 1 podejściem jeśli nie ma schowanych notek/dziwnych patternów, chociaż oczywiście zdarzyło się grać mapy po 50-100 razy. Więc po prostu ćwicz jak najwięcej, w końcu się przyzwyczaisz.
AmaiHachimitsu
Niektóre mapy mają common rhythm i można je 1st try zrobić, inne trzeba parę razy zagrać by dobre acc zrobić. Ja ogólnie nie miałem żadnego nauczyciela i nie wiedziałem o rzeczach typu AR czy OD, a zacząłem grać hr w miarę szybko. Nie miałem wyboru jak po prostu zapamiętywać mapę, tak było z pierwszymi. Ogólnie nie polecam tego sposobu, bo kończy się potem z playcountem 10k/miesiąc. Zrób tak jak farto radzi, pograj troche na wyższych AR. Nawet na relaxie jakies DT HR mozna probować, a nawet po prostu oglądać auto tylko się mocno skoncentrować na pojawiających się kółkach.
Tidek
Spróbuje poćwiczyć z DT na AR 9, ale pewnie będę musiał sam sobie edytować mapy i zmieniać AR bo chyba nie istnieją w miarę łatwe mapy na AR9 które dało by się na DT zaliczyć (do 210bpm), jedynie mi basara do głowy przychodzi ale tam to distance snap mnie zabije.
AmaiHachimitsu
No Fail on i jazda, czytanie ar to nie wszystko, celowac tez trzeba
Tidek
Nie mogę uwierzyć ale sposób z AR9 + DT naprawdę działa, zmieniłem jedną mapę na AR9 która na DT jest poziomem trudności jak większość insane, po pierwszej próbie 75%, po 10 próbach 90% i postanowiłem zagrać jakiegoś lajtowego insane na HR i o dziwo AR10 stało się dla mnie bardziej czytelne : D Oczywiście nie aż tak by 95%+ robić ale no faila nie potrzebowałem. Wracam dalej ćwiczyć : )
spi
Co to jest AR9/10? :(
show more
Please sign in to reply.

New reply