forum

pokaż swój pulpit

posted
Total Posts
1,109
show more
Raito_old_old
Timotei
Moja nowa tapeta jest bardzo ładna.
Marcin
Hmm dual screen wallpaper <3
Advantan
DarkStoorM
Fajrant
Sybaria

Dual monitor ftw
Marcin
Dual dualem, ale jak dual to tapeta tez musi być trochę długa bo takie powtórzenie jest brzydkie :c
Ciunek


bonus +pts jak ktoś wie skąd :P
+ trochę syfu w tym dl z c82
Kousagi_Fushigi
Galkan
GIGANTYCZNE IKONY STRIKE BACK

Edit: ładne kwiotki.
Sachikonatsu

Nic specjalnego. Tapeta z Uru. Aha, te programy od Free Notes do Power Presenter związane są z tabletem. c:
Raito_old_old
Advantan
Raito_old_old

Advantan wrote:

I co w związku z tym że mam LoLa na pulpicie?
Advantan
Nic, chciałem pokazać, że wiem co to. :3
Raito_old_old

Advantan wrote:

Nic, chciałem pokazać, że wiem co to. :3
Rozumiem ^^
Jak będę miała czas, to zagram z Tobą, bo Ci obiecywałam (:
Kemdo
Oto Pulpit z Hatsune Miku xD
Piotrekol

SPOILER
/me runz
/me runz
/me runz
Uninika
a oto mój pulpit *-*

Bass

Piotrekol-- wrote:

SPOILER
/me runz
/me runz
/me runz

chyba muszę posprzątać ;_;

Raito_old_old
-IBFMV-
PC:

Ipod:
Advantan
AmaiHachimitsu
Niko

AmaiHachimitsu wrote:

windows 7?
mirror's edge?
laptop?

co się stało D:
AmaiHachimitsu
windows 7? jak widać
mirror's edge? mam oryginał, RA3 też, dawno temu kupiłem ;o
laptop? tak, laptop

co się stało D: nic, matka mnie przekonała, że jednak laptop będzie lepszym rozwiązaniem niż przynoszenie PCta do akademika. No i wybuliła tego tysiaka na jakiegoś samsunga ;_; w zasadzie nie wiem po co mi win7, chciałem ogólnie poznać ten OS ;o
Ryohan
Chuj z Win7, niedługo wychodzi WIn8!!!!!!!!!!!!1111111111111
AmaiHachimitsu
ogólnie mój komp ledwo się nadaje na 7kę, jak go kupiłem w komisie, miał czyjeś tam rzeczy i zainstalowane xp. Nic się nie cięło mimo dysku zajebanego wszystkim czym można było zmulić komputer. Zainstalowałem 7kę, narazie nie mam większych problemów z wydajnością, ale wkrótce się to może zmienić ;_; w zasadzie to mam takie przeczucie
Acrith
Nie pytać się o layout. :O

Raito_old_old
Marcin

Raito wrote:

Jak można mieć taką pustkę... nawet po wyczysczeniu swojego pulpitu nie będe miał takiej pustki...
Niko

Marcin wrote:

Raito wrote:

Jak można mieć taką pustkę... nawet po wyczysczeniu swojego pulpitu nie będe miał takiej pustki...
ja bym raczej zadał pytanie jak można używać systemu który za 2 dni kończy 11 lat

NOWA STRONA KUЯWA!
Advantan
Zaryzykuję stwierdzeniem, że normalnie. Dużo ludzi nadal korzysta z XP.
Raito_old_old

Niko- wrote:

ja bym raczej zadał pytanie jak można używać systemu który za 2 dni kończy 11 lat
Normalnie, jak ma się słabego kompa, to się XP używa. c:

Marcin wrote:

Jak można mieć taką pustkę... nawet po wyczysczeniu swojego pulpitu nie będe miał takiej pustki...
Po formacie można.
Piotrekol

Niko- wrote:

ja bym raczej zadał pytanie jak można używać systemu który za 2 dni kończy 11 lat
wytłumacz to mojemu ojcu który ma lepszego kompa od mojego a używa 32bit winXP :F


^efekt nieczyszczenia pulpitu przez 2 tygodnie + zmiana rozdzielczości przez komórkę +czyste lenistwo.
AmaiHachimitsu
Nowsze OSy jak dla mnie przydają się tylko i wyłącznie jeśli mamy dobrą maszynę i chcemy wykorzystać pełny jej potencjał. Na słabszych maszynach to tylko pożeracz pamięci.

+ niektórzy już mają ogarniętego XPka, bo on jest najpopularniejszy, najdłużej się trzymał (nadal się trzyma, bo vista okazała się gównem, a 7ka nie jest taka stara) i sprawdza się dobrze, bo jest stabilny, po co zmieniać coś co jest dobre i mamy to opanowane?
Ryohan
Dobry to XP był 5 lat temu, jest dziurawy w chuj, wypierdala sie w nim byle co itd. A pozatym w marcu kończy się support XPka, czyli nie ma już aktualek i pomocy technicznej. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić WIn8, oprócz tego metro, które wzbudza kontrowersje to naptrawde zajebisty system
Marcin
win 8 = touchscreen + win7... no thanks przesiedzę na win7. Przydatne jak ktoś kupuje laptopa dotykowego lub ekran dotykowy.
Ryohan
Najpierw się zainteresuj tematem, a potem dawaj takie pochopne komentarze. Win 8 oprócz supportu dla dotyku (tez mi rewolucja) wprowadza szereg usprawnień i zajebistych dodatków :D

Chociażby:
- ulepszone kopiowanie plików
-szybsze włączanie systemu (to co win7 w 10 win 8 w 3 - 4 sekund)
- zero szitowatego aero, wszystko jest jeszcze prostsze i przejrzystsze
- sam ekran startowy może zajebiście się przydać po odpowiednim konfigu
- lepsze wsparcie dla multiekranów
- hyper - v
- support dla montowania vhd i iso
- możliwość robienia softowego raid 1/raid 5
- ładne synchro z aplikacjami społecznościowymi
- wbudowany antywirus
- lepsze narzędzia naprawcze
i można by jeszcze wymieniać, a to wszystko przy praktycznie tych samych wymaganiach.

Ogólnie podobny do 7 poza metro, ale zajebiście zboostowany, jeśli macie okazję żeby sobie jebnąć ten system to nawet nie czekać - premiera w piątek :D
show more
Please sign in to reply.

New reply