forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
WubWoofWolf
długo się nie widzieliśmy CatOnKeyboard ._.
koki_old_1
.
Astar
.
twupack
Siema evol, może będziesz w przyszłości lepszy ode mnie... kto da więcej, znajdzie się ktoś "żywy" spoza 10k? xD

I used to be in top 3k, like u, then I press x and it was exit :p

Teraz seryjnie... witam nowych i nawróconych!
Topic Starter
Ryohan
Cat ile ty się razy będziesz z nami witał xD
Astar
.
Astar
.
Czaro26
Witam,
Nazywam się Czarek, mam 16 lat, mieszkam w Płocku. W Osu! gram od 2010 roku, na forum nie bywałem ^^. Lubię anime, mangi, muzykę(metal, j-rock, j-metal), uwielbiam gry muzyczne (typu Guitar Hero 3, Rock Band) i interesuję się Japonią. Uczę się grać na gitarze (już jakieś 9 miechów..). Hmm.. to tyle :D
Astar
.
Mirabelka_old
Witam was OsumanJacy. A poklikać lubię sobie w to całe OSU! ale coś mi nie idzie.
Mam na imię Paulina i tyle : )
Niech rytm piosenki będzie z wami
Fermi13
Yo ! Mam na imię Marek. Gram w osu od hmmm 1 stycznia 2012 i wciągnęło mnie to, do tej pory grałem tylko w F.E.A.R Combat i czasem jeszcze gram, ale chyba wyrosłem z gier i dla rozrywki pykam w Osu! Jestem jeszcze słabiak, ale z czasem mam nadzieje, że ogarnę...jestem fanem Rapu i nie cierpię szkoły ;] a tu pare słów o mnie :

Sprzedaje marchewki w Polo. Jestem wykształconym wyrabiaczem zakręconych frytek. Dorabiam na dawaniu korepetycji z lepienia pierogów. Nie będę się chwalić, więc powiem krótko. Mam figurę greckiego boga, ciało atlety, wygrałem 10 konkursów kulturystycznych, w 2011 roku zostałem wybrany najlepszym zwodnikiem sprzątania psiej kupy z chodnika. Moje mięśnie przeszkadzają mi w życiu codziennym, nie kontroluje swojej siły, pewnego razu ugryzła mnie pszczoła i od tego czasu polubiłem bzykanie. Moje hobby to poszukiwanie świętych grali, pustoszenie krypt faraonów, nauka i granie w szachy jednym palcem na czas. Jestem bardzo skromnym człowiekiem, zamierzam studiować na Harwardzie, mam średnią 5.9, jeżdżę konno na psie, umiem liczyć do 10.
Pozdrawiam :)
Mekitokika-chan
Hejka, mam na imię Kinga. W osu gram od około grudnia :D Kocham anime, mangę, muzykę i wiele, wiele innych ;P
Hmm... nie wiem co jeszcze powiedzieć
Miłego klikania ^^
Jakucchi
Siema jestem Jakuś, możecie mnie zwać swoim senpaiem bo ja tak lubię. Lubię anime mangę nie pisanie przecinków książki yaoi yuri nie lubię hentaiców bo są do kitu lubię siebie moją necian i wielu innych ale ogólnie nie znam Was tutaj wszystkich zebranych, o ludu, i raczej Was nie poznam, bo trudno mi z mą ochotą poznania kogokolwiek. Lubię także Namikawę Daisuke oraz Tsudę Kenjirou, wielbię ponad wszystko Gintamę i Gin-sana oraz Szinpacziego oraz Sadaharu i wszystkich tam, jestem Reborntardem (dla niewtajemniczonych katekyo hitman reborn-tard), Nabaritardem oraz Natsume Yuujinchou-tardem. Dostaję krwotoku z nosa na widok małych ślicznych i słodkich shot, czyli krótko mówiąc jestem shotaconem. Lubię ironię i często jej używam. Cześć.
nekoyan
lubię siebie moją necian i wielu innych
TEŻ CIĘ LUBIĘ NECIAN <3333333333333 <lof lof>
Hentaiców nie lubisz? łeeee
Też lubie szoty ano i futy, wez sobie znajdziemy jakiegos uhdkasfhfefasifas
Jakucchi
wtf... kogo se znajćmy????
nekoyan
Jakąś szote :c
Karmelka
Dzień Dobry ;3
Nazywam się Karmelka, normalnie mam na imię Marta. ;33
Gotori
Witaj, ja jestem Piotrek, ale mam na imię Gotori o/
Miczo_i_Tizek
Witam jestem Miczo, a w nicku mam Miczo_i_Tizek bo brat [Tizek] też gra u mnie, bo na jego kompie się tnie. Swoją przygodę zaczynałem od EBAy na dsa potem Ouendan 1 i 2 potem przeżuciem się na kompa i teraz męcze się z kręceniem na kompie [jestem leworęczny, a prawą ręką nie udaje mi się kręcić no chyba że na easy] To tyle Witam wszystkich!
ciastek_old
jestem ciastek.
Gotori

-nekonyan- wrote:

Hejka, mam na imię Natalia :P Drugie imię to Joanna ale wolę pierwsze, lat 19 :P
@up Potori xD
Miło poznać -pekopyan- :3
Wilcz3k_old
Witam wszystkich, strasznie grobowa tu atmosfera panuje o.o...
Neko Vi
Mi również Gotorcio

editing test by Galkan
DarkStoorM
Nie pamietam, czy tutaj pisałem... ale cześć, jestem Bartek, mam 21 lat, szukam koleżanek i kolegów
Acrith

DarkStoorM wrote:

Nie pamietam, czy tutaj pisałem... ale cześć, jestem Bartek, mam 21 lat, szukam koleżanek i kolegów
Ale żeby mieć kolegę, musisz mnie oswoić... :(
Pandemoniusz

DarkStoorM wrote:

Nie pamietam, czy tutaj pisałem... ale cześć, jestem Bartek, mam 21 lat, szukam koleżanek i kolegów
Witaj senpai, proszę, zaopiekuj się mną.
DarkStoorM

Acrith wrote:

DarkStoorM wrote:

Nie pamietam, czy tutaj pisałem... ale cześć, jestem Bartek, mam 21 lat, szukam koleżanek i kolegów
Ale żeby mieć kolegę, musisz mnie oswoić... :(
Ty się nie martw, kości mam pod dostatkiem :3
(minecraft players will know what I mean)
MLGnom
Damn, a myślałem, że uważasz go za kota i masz ryb pod dostatkiem.
DarkStoorM
Piesek - najlepszy przyjaciel człowieka :3
Acrith
Damn you DarkStoorM... ochłapami chcesz mnie karmić? ;-;
Neko Vi
;x

editing test by Galkan
OverKiller_old
Ściemka. Mówcie mi Over Killer, ew. oVer. Mam 15 lat i pochodzę ze Szczecina. Jestem grafikiem amatorem i interesuję się: kompami (ogólnie), grafiką komputerową. Lubię rysować i wkurzać innych :D
DarkStoorM

Acrith wrote:

Damn you DarkStoorM... ochłapami chcesz mnie karmić? ;-;
Ciesz się, że w ogóle Cię przygarnąłem 8D

@up: Witamy pseudo hakiera :3
lesio14
Hej mam na imię Sebastian mam 17 lat i jestem z Gniezna,ta 14 przy nicku wzieła się z tego,iż lubię tę cyferkę,więc nie myśleć sobie że mam 14 lat wiele razy brano mnie za 14 latka przez tę cyferkę.Miło was poznać: p
Yusuzu
Zwę się Yusuzu lub Yus. Mam 16 lat. Interesuje się grafiką komputerową, osu, rysowaniem i muzyką. Najbardziej jednak uwielbiam oglądać Anime. Pochodzę z zacnej stolicy. Miło mi was poznać ;)


Down@ Nic nie poradzisz na to ,że tyle osób tam mieszka ~~
Katsu_old_1

Yusuzu wrote:

Zwę się Yusuzu lub Yus. Mam 16 lat. Interesuje się grafiką komputerową, osu, rysowaniem i muzyką. Najbardziej jednak uwielbiam oglądać Anime. Pochodzę z zacnej stolicy. Miło mi was poznać ;)
kolejny warszawiak wwwww, nvm. witamy witamy~
Kleerup
Potffur nazywa się Bartek vel Kleerup lub jak kto woli - Koktajlowy. Jaram się grafiką komputerową, fotografią, osu i dziennikarstwem. Potfur osiągnął 12 godzin z Nyan Catem (nyan nyan <3). Potfora można spotkać w Katowicach.

\o
Nati-chan
OhaYo minna !! ^^

Mam na imię Natalia - lat: 18 - pochodzę z bardzo bardzo daleka xD
Gram w OSU od lipca zeszłego roku i powinnam mieć prędzej nick lamcia niż taki jaki mam aktualnie xDD
Interesuję się rysowaniem (tylko przerysowuję, gdyż z pamięci nie potrafię >.<), komputerami (serwis oraz grafika), przede wszystkim anime i mangą nom i nie mogę zapomnieć o OSU xD
Uwielbiam cykać fotografię krajobrazów żeby je upamiętnić (one są takie przepiękne *.*)
Ojj....ale przynudziłam.....zapewne już wszyscy śpicie xD

Miło mi was wszystkich poznać ^^


Kleerup wrote:

Potffur nazywa się Bartek vel Kleerup lub jak kto woli - Koktajlowy. Jaram się grafiką komputerową, fotografią, osu i dziennikarstwem. Potfur osiągnął 12 godzin z Nyan Catem (nyan nyan <3). Potfora można spotkać w Katowicach.

\o
Zapewne osiągnąłeś to przez włączenie stronki a następnie wyciszenie dźwięku w przeglądarce xD
DarkStoorM

Nati-chan wrote:

Interesuję się [...] komputerami (serwis oraz grafika)
Advantan
Siemanko.
show more
Please sign in to reply.

New reply