forum

Opóźnienia kursora w osu!

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Mjentas
Otóź mam taki problem jak w temacie, tylko gdy gram w oknie lub w wersji osu eksperymentalnej/bety.
Wygląda to tak, że gdy ruszam myszką kursor jakby opóźnia się(nie umiem tego lepiej wytłumaczyć).
Miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać?Myśę że może być tak, niby mam fullscreen ale to tak naprawde jakieś rozszerzone okno, ponieważ pokazuje mi komunikaty ze skype itp czego w standardowej wersji na fullscreenie nie miałem.
Dzięki :)
_lesu
W opcjach masz tam chyba uzyj odczytu bezposredniego wlacz to i zobacz czy ci to cos da.
Topic Starter
Mjentas
Mam zaznaczone.
Edit:Sam rozwiązałem problem, przypadkowo wyłączyłem compability mode czy coś takiego i podzialało
Freezek
Cześć wszystkim mam pytanie otóż od kilku dni gram w osu i gdy naciskam klawisze na klawiaturze to mi opóźnienie wzrasta i nie da sie grać, wiecie może jak to naprawić?
Kuba on osu

Freezek wrote:

Cześć wszystkim mam pytanie otóż od kilku dni gram w osu i gdy naciskam klawisze na klawiaturze to mi opóźnienie wzrasta i nie da sie grać, wiecie może jak to naprawić?
Po pierwsze nie wiem niestety jak ci pomóc.
Po drugie to stwórz nowy wpis na forum z twoim problemem wtedy na pewno ktoś ci pomoże.
aneqq0
hej
od jakiegos czasu mam taki problem ze jak trzeba w osu przytrzymac przycisk to jak klikam to dopiero po chwili to działa, przy klikaniu jest normalnie tylko przy przytrzymywaniu mam problem, wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje??
Please sign in to reply.

New reply