forum

How would You modify my skin?

posted
Total Posts
4
Topic Starter
puddingDragon
So this is my skin:

http://youtu.be/8kPy2YRPO-s // in case yt bbcode won't work

i'm kinda proud of him (even if big part of it is copy-pasted from other skins) i put a lot of effort to make it, made many objects by myself and now i'd like to ask You all what would you change / upgrade in it to make it better :)

What i want to achieve is maximal visibility however grumpy cat have to stay :P

If you have any skin.dat sugestions please add a line that manage this so i won't have to search about it on forum :P
- Marco -
Correct yt code is

[youtube]8kPy2YRPO-s[/youtube]
[ Nana ]
Apparently the person that created this topic is a fellow countryman, so I'm going to express my opinions in our native language so he can understand them better. Sorry for the inconvenience.

Jak dla mnie wygląda dość przejrzyście. Hit100 są widoczne, ale nie rzucają się w oczy aż tak, by przeszkodzić w grze, hit0 są wystarczająco duże i podłe dla oczu, więc nie ma się do czego przyczepić. Za to combo w lewym dolnym rogu jest aż nadto widoczne, więc może przeszkodzić od czasu do czasu (zwłaszcza gdy hitcircle pojawiają się w tamtej okolicy), ale to tylko moje zdanie.
To samo mogę powiedzieć o samych hitcircle - overlaye wystarczają, by uwidocznić kółka, choć samych hitcircle zbytnio nie widać - ale to wina kolorów, które nie są zbyt jaskrawe, co z kolei albo leży w skin.ini, albo w tym, że plik hitcircle ma w sobie więcej szarego niż białego. Żeby uwidocznić je bardziej, zmieniłbym kolory na bardziej jaskrawe - chociaż to opcjonalne. Sam używam kolorystyki przypominającej tęczę, na której zadziwiająco dobrze się gra (odcina się mocno od czarnego tła):
kolory
Combo1: 255,0,0
Combo2: 255,174,0
Combo3: 255,255,0
Combo4: 0,255,36
Combo5: 0,255,255
Combo6: 230,0,255
Approachcircle są wystarczająco widoczne, to samo mogę powiedzieć o scorebarze, ale kursor nie współgra za dobrze z widocznością. Radziłbym rozjaśnić/wymienić na jaśniejszy, bo na razie jedyny widoczny punkt tego czarnego kółka to środek - co z jednej strony mogłoby dobrze wpłynąć na accuracy, a z drugiej może potwornie przeszkodzić.

Tak czy inaczej - to wszystko moje własne zdanie, więc nie musisz się stosować do żadnej z rad, które podałem. Po prostu ładna, funkcjonalna skórka, i trzymaj tak dalej. :P
Topic Starter
puddingDragon
Dzięki za odpowiedź :)

Ogólnie zmiana kursora na coś takiego:


dała naprawdę ciekawy rezultat :)


co do kolorów to są to dokładnie kolory CMY, w których miałem również biały aczkolwiek był za mało widoczny
ogólnie staram się nei używać 2 kolorów do tego samego celu więc jakikolwiek odcień czerwonego jako circle color zupełnie odpada bo to kolor paska życia oraz "faila"

Co do licznika combo faktycznie zastanawiałem się już wcześniej jak usunąć rozbłysk w tle ale nic takiego nie znalazłemwięc dałem sobie spokój.

Mam jeszcze kilka bardzo niemoich zagnieżdżeń które muszę zrobić i sądzę, że do końca miesiąca skórka ujrzy światło dzienne :)
Please sign in to reply.

New reply