1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Polski
show more
posted
I co z tego? To nie znaczy, że możecie sobie wziąć regulamin, zmodyfikować lekko i zostawić. Śmierdzi lenistwem jeśli mam być szczery, wybacz.
posted

Bass wrote:

I co z tego? To nie znaczy, że możecie sobie wziąć regulamin, zmodyfikować lekko i zostawić. Śmierdzi lenistwem jeśli mam być szczery, wybacz.
Trochę prawdy w tym jest, no cóż. Wydawało nam się, że lepiej będzie polegać na jakimś regulaminie po to, aby jakichś rzeczy nie przeoczyć, whatever. Ale przyznaję Ci rację
posted
e) Do turnieju mogą zgłaszać się gracze, którzy zamieszkują tereny Polski.
RIP rikuto.
posted
E, nudne, poza tym nie chce mi się czytać regulaminu :v Ale i tak się zapiszę hehehehe
posted
A tak w ogóle to kiedy odbędą się mecze, zgaduje że taka informacja pomogłaby ludziom zorientować się czy maja czas czy nie :roll:
posted

Marcin wrote:

A tak w ogóle to kiedy odbędą się mecze, zgaduje że taka informacja pomogłaby ludziom zorientować się czy maja czas czy nie :roll:
Najprawdopodobniej we wrzesniu sie rozpoczna i beda mialy miejsce w weekendy. Bo sierpien chcemy raczej ogarnac na zapisy, ale bedziemy dawac znac;) Powiedzmy wstepnie, ze we wrzesniu
posted

RCDesigner wrote:

beda mialy miejsce w weekendy.
RIP nasz LMS.
posted

Ukami wrote:

RCDesigner wrote:

beda mialy miejsce w weekendy.
RIP nasz LMS.
Czemu LMS'a by nie mialo byc?;)
posted
Przyczepienie się o podobny regulamin. Po prostu są takie same rzeczy zabronione, ustalone, jak przy innym turnieju w tę grę. Po co pisać coś od nowa jak można wykorzystać coś co już było. Chyba kogoś coś boli, że nie jest w projekcie, a tam był pewnie super ważny.
posted
Chciałbym przekazać informację, że zapisy do turnieju są już otwarte!:)
Pola obowiązkowe, które trzeba wypełnić:
1. Nick w osu!.
2. Strona do Waszego profilu osu!.
3. Województwo, w którym mieszkacie.
Pola nieobowiązkowe, lecz chętnie widziane za uzupełnione:
1. Godziny dostępności(po to, aby organizatorom było łatwiej ogarniać godziny gry i zawodów. Podawajcie po prostu godziny, w których prawie zawsze jesteście na kompie dostępni, ułatwicie nam robotę)
2. Dodatkowy kontakt poza osu!(jeżeli będzie brak odpowiedzi na stronie osu!, to będzie nam łatwiej skontaktować się z Wami w inny sposób)
3. Ranking światowy w osu!(chcemy wiedzieć, z jakimi graczami mamy do czynienia. Prosimy wpisywać miejsce, które w chwili wypełniania formularza, jest podawane przez osu!. Dzięki temu również mappool będzie nam łatwiej sporządzić:))

Dziękujemy za współpracę i życzymy miłego czekania na rozpoczęcie turnieju.

Wszelkie pytania piszcie tutaj, PW do mnie lub na stronie FB -> Polish Tournament.
posted
To chyba nie jest pierwszy polski turniej, chyba
posted
Zrobicie może listę zapisanych graczy z podziałem na województwa, czy będziecie trzymać wszystkich w niepewności aż do końca zapisów? :)
posted

Skystreaming wrote:

Zrobicie może listę zapisanych graczy z podziałem na województwa, czy będziecie trzymać wszystkich w niepewności aż do końca zapisów? :)
Zrobimy, zrobimy;) Jednakże jak na razie potrzebujemy dużo chętnych, żeby jednak była jakaś rywalizacja w każdym województwie:)
posted
Pewnie trafię na jakiegoś ziomka z rankingiem #1000+ i przegram XD
posted

yasukuu wrote:

Też się tego obawiam XD
posted

yasukuu wrote:

Obojętne, na kogo się trafi, ważne, że będzie zabawa;D
posted
Rozpoczęły się wybieranie mapek do mappool'a I etapu. Ktoś ma jakieś propozycje co do mapek, które byłyby dobre?:)
posted
DJ Łysy - Osrane Gacie obowiązkowo W
Big blek najlepsza mapa
posted
tl;dr Ale chce

Czyli że jak jestem lamusem to mnie ignorujecie i nie startuje, czy że jak jestem prosem to mam darmowe picie i pizze..?
posted

theprawa wrote:

tl;dr Ale chce

Czyli że jak jestem lamusem to mnie ignorujecie i nie startuje, czy że jak jestem prosem to mam darmowe picie i pizze..?
Nie, przede wszystkim chodzi o to, abyśmy wiedzieli, z jakimi graczami mamy do czynienia. Również będziemy mogli dzięki temu we wcześniejszych etapach dać łatwiejsze mapki, aby ludzi z niskim rankiem jednak też się chwilę nacieszyli turniejem, a także dobrą zabawą czy poznawaniem innych polskich graczy;)
show more
Please sign in to reply.