forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
fartownik
Czyli spierdolił D:
Bass
Niezupełnie, spędziliśmy z nim około 2 h w galerii gadając XD
AmaiHachimitsu
Galkan to kiedy piwo?
CuteCurry
Jarzyna też jest z Sosnowca.
AmaiHachimitsu
Tidek też jest blisko.





















I co : D
Tidek
Kiedy idziemy na wódkę?
Galkan
Do czasu jak wszystko zdam, to nie będę mieć już kasy, więc nieprędko =D Ale jakoś można się zorganizować w przyszłości, czemu nie.
(dzisiaj poszły kolejne 3 dychy, bo urodziny jednego zioma były)
Dess1210
To może zrobimy taki większy meet w Katowicach jak już wszyscy będą po sesji, a licealiści/gimbazjaliści będą mieć mniejszy natłok nauki?
Tidek
Katowice będą najlepsze dla większości, Pepsior pewnie zgarnie jeszcze kilka osób.
CuteCurry
Jarzyna, słyszysz, umówiłem Cię na piwko, koniec anonkowania w piwnicy, baw się dobrze na gównianym południu. w
spi
Uaaa... ziew... idę spać.
Dess1210
Tak w ogóle... co sądzicie o PPv2? Moim zdaniem to jest takie... eeee... CO KURWA?
AmaiHachimitsu
ppv2 jest dokładnie takie jak się spodziewałem.
ZawiszaCzarny
kto od rockalone2k ??
Naafam
ppv2 dało mi do zrozumienia, jak bardzo randomowym i zwykłym graczem jestem ._. a kiedyś miałam nadzieję, że jednak dobrze gram
AmaiHachimitsu
ppv2 dalo mi do zrozumienia, jak bardzo peppy nie zna się na swojej grze.
Acrith
CO SIĘ STAŁO Z MOIMI PP?! CZEMU JESTEM ÓSMY?! CO TO ZA RANDOMY W TOPCE?! LOL!? D:

*bulwers*

Serio, ppv2 jest jeszcze bardziej zepsute niż podstawowa wersja pp. Nawet nie wiem CO się liczy w ppv2? o.O
Cydros
ppv2, prawie taki sam rank jak Necro1, czuje się taki dobry ♥
Raito-


XDDD
Bass

Acrith wrote:

CO SIĘ STAŁO Z MOIMI PP?! CZEMU JESTEM ÓSMY?! CO TO ZA RANDOMY W TOPCE?! LOL!? D:

*bulwers*

Serio, ppv2 jest jeszcze bardziej zepsute niż podstawowa wersja pp. Nawet nie wiem CO się liczy w ppv2? o.O
Gówno, teraz musisz rozpierdolić mu wszystkie plany W
r0ck
Ha wiedziałem :D
Pisałem już o tym jak to ppv2 było w fazie testów i było ogólnodostępne - wtedy można było spaść w ogólnym rankingu wbijając lepszy wynik na pojedynczej mapie.
Np. Wbijacie na jakiejś mapie #40 z DT i 99% acc = rośniecie w ogólnym rankingu o 50 miejsc. Następnie na tej samej mapie wbijacie #20 z DTHD i 97% acc = spadacie w ogólnym rankingu o 100 miejsc "bo zrobiliście gorsze acc niż średnia na tej mapie", hue hue hue, gl.

Jeszcze nie zdążyłem zagrać żeby było mnie widać, ale już widzę na moim profilu, że acc mi spadło o jakieś 0,40%, gj pepi.
//A jednak jestem i bez grania, dziwne bo nie mogę siebie wyszukać i jestem chyba jedynie w krajowym rankingu.
Acrith

Bass wrote:

Acrith wrote:

CO SIĘ STAŁO Z MOIMI PP?! CZEMU JESTEM ÓSMY?! CO TO ZA RANDOMY W TOPCE?! LOL!? D:

*bulwers*

Serio, ppv2 jest jeszcze bardziej zepsute niż podstawowa wersja pp. Nawet nie wiem CO się liczy w ppv2? o.O
Gówno, teraz musisz rozpierdolić mu wszystkie plany W
W ^^

Kiyo_old_1
A ja nawet pograć nie mogę, bo dźwięk i mapki są tak szybkie że Big Black przy tym jest tak łatwe jak Tutorial. ; x
Dess1210

Acrith wrote:

W ^^


Peppy nas oszukuje... nie może być numer jeden x2 >.>
CuteCurry


Żeby nie było. Ja tylko jestem o to regularnie proszony.
Marcin

spi wrote:



Żeby nie było. Ja tylko jestem o to regularnie proszony.
pls, to bylo o opg, nie o #polish.
Kiciuk
lol ale peppy zrypał :/
ACC z 98% do 54% mi w ctb skoczyło.
rEdo
To i tak wygrywa wszystko.

AmaiHachimitsu
IMO CtB acc jest zwyczajnie zbugowane, nie przejmować się tym...
zzqWilliam

Kiyochan wrote:

A ja nawet pograć nie mogę, bo dźwięk i mapki są tak szybkie że Big Black przy tym jest tak łatwe jak Tutorial. ; x
Miałem tak i to było przez kartę dźwiękową. Cztery opcje: 1. Reinstalacja sterowników do niej, 2. Reinstalacja systemu, 3. Zmiana karty dźwiękowej, 4. Nie graj w osu! :P

Nabijanie 13k ranku i nagle 57k, kocham to. Btw. "Świnka peppy" hehe
Kiyo_old_1

zzqWilliam wrote:

Miałem tak i to było przez kartę dźwiękową. Cztery opcje: 1. Reinstalacja sterowników do niej, 2. Reinstalacja systemu, 3. Zmiana karty dźwiękowej, 4. Nie graj w osu! :P

Nabijanie 13k ranku i nagle 57k, kocham to. Btw. "Świnka peppy" hehe
Faktycznie. Ogarnąłem to jak nie mogłem nic na YT obejrzeć. Tylko muszę reinstalować sterowniki po każdym wyłączeniu kompa. Dlatego go usypiam. :D
zzqWilliam
Bywa, ja od jakichś 5 lat usypiam kompa :P. Polecam, kto lubi się pośmiać (i kogo to wogle śmieszy :P ale jak na razie komu to pokazywałem to każdy się śmiał)
DarkStoorM
Ten performance difficulty, to jest ten malutki paseczek? xD


AmaiHachimitsu
Pierwszy przykład z brzegu http://osu.ppy.sh/b/161499?m=0

[Easy] trudniejsze od [Expert]


Polecam serdecznie, AMAJHACZIMITSU
Ciunek

zzqWilliam wrote:

Bywa, ja od jakichś 5 lat usypiam kompa :P. Polecam, kto lubi się pośmiać (i kogo to wogle śmieszy :P ale jak na razie komu to pokazywałem to każdy się śmiał)
Nie rozumiem.
zzqWilliam

Ciunek wrote:

zzqWilliam wrote:

Bywa, ja od jakichś 5 lat usypiam kompa :P. Polecam, kto lubi się pośmiać (i kogo to wogle śmieszy :P ale jak na razie komu to pokazywałem to każdy się śmiał)
Nie rozumiem.
Ech... Tak myślałem. Chodzi o to że w jednym odcinku była ta scena, gdzie ten mały mówi "śpię", a w drugim było że jeden się pyta "jaki znacie rym do gorzelni" i ktoś mu odpowiedział tak "Kuter" tamten się pyta "co?", a ten co powiedział kuter "W gorzelni robią wódkę, kuter łowi śledziki". Sam tego do końca nie ogarniam co ma śledź do wódki, ale jak to oglądałem to pomyślałem że fajnie by brzmiało "Co Ty tu robisz?" "Kuter" xD
Marcin

AmaiHachimitsu wrote:

Pierwszy przykład z brzegu http://osu.ppy.sh/b/161499?m=0

[Easy] trudniejsze od [Expert]


Polecam serdecznie, AMAJHACZIMITSU
MOZE, DLATEGO, ZE ALGORYTM, JEST ZEPSUTY? learn2read thanks.
Tidek
Marcin chodź na wódkę.
AmaiHachimitsu
MOZE, DLATEGO, ZE ALGORYTM, JEST ZEPSUTY? learn2read thanks.
Powtórka z rozrywki, już tak raz było Peppy się wycofał pod naciskiem \:D/

Jak coś nie działa to się tego nie wrzuca, EZ
Ciunek

zzqWilliam wrote:

Sam tego do końca nie ogarniam co ma śledź do wódki
Domyślam się, że nie piłeś nigdy, a jak piłeś, to bez zagrychy w postaci śledzia :<
show more
Please sign in to reply.

New reply