forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
K o t o m i
Długo zastanawiałam się jaki dać se nick :? ....Oglądnęłam anime Clannad i najbardziej lubiałam Kotomi Ichinose więc mam nick : kotomi285. A "285" to numer mojego domu....
Engel1996
Mój nick powstał wtedy kiedy miałam pierwszy raz neta,gdy się rejestrowałam na takiej jednej stronce myślałam nad moim nickiem.Engel1996.Engel - w szkole czasem tak na mnie mówili ale najczęściej dżela albo dżula a 1996 to data mojego urodzenia.Ten nick powstał jakieś 2 i pół lata temu i mi się już znudził :D
WolfinkuS
Mwah! ^^ A ja mieć taką historię - Lubieć wilki , a Wolfinku to trochę tak nie pasić... no i mówią mi w Szkole - WOLFINKU! a ja dopisałam WolfinkuS ^^
Galkan
Zasadniczo stosuję kilka ksywek, zależnie od gry (albo nastroju)

Galkan - imię postaci ojca mojego kumpla w Lineage 2. (nie miałem pomysłu na nick, więc "ukradłem" xD)
Varion - też dla postaci w L2, ale tym razem sam już wymyśliłem.
RockeT - z tą ksywką głównie gram w ET albo CoD4 (teraz i CoD6). Woohoo... stara jak świat, pierwsza w zasadzie. Wzięła się z tego, że kiedyś z moim sąsiadem, a przyjacielem dobrym graliśmy w Deluxe Ski Jump i szło mi tak dobrze, że ów pan powiedział, że skaczę jak rakieta. Po przetłumaczeniu wyszedł Rocket, a że jakoś tak wyglądało, to tylko powiększyłem "t" i wyszedł "RockeT" :-P
Scheals
Potrzebowałem nicku do ogame. Jakiegoś futurystycznego.
Tadam. Scheals.
Oprócz tego figuruję pod nickami
Kurumi - znajoma Japonka tak na mnie mawia i się przyjęło
Pieczec_Ognia - wymysł wuja.
Brass the Hedgehog
Brass the Hedgehog wzięło się z mojego zwyczajnego nicku i dodania końcówki rodem z Sonica. xD
Inne:
Brassrain - Najczęściej używany, nieco z Gladiatusa, w którym niegdyś koksiłem, i trochę z umysłu ;d
Brass - Skrót w/w nicku.
Slasher *E - Mój nick z Knightsa, nieco underrated, ale olać to xD
Kefka - No, ostatnio. Taka mania wielkości xD
Caritas_old
No to tak...Mój nick powstał od nazwy Caritas, ponieważ tam pracuje xD :) :) :) :)
Aikki
Ja zwykle robię nick Akitaki0, a Aikki to kolejna z jego niezliczonych wariacji ;]
rika_old
Oglądałem Hanbun No Tsuki Ga Noboru Sora, tak więc, że główna bohaterka bardzo mi się spodobała użyłem jej imienia jako mój nick.
Mr Gaddy
Zaczęło się od "Gadaś".
Potem było "gadasiu", później "Gad" a teraz "Mr. Gaddy".
Oh wow
Niko
 
Galkan

niko8rs wrote:

Normalnie nie używam "8rs" ,ale Niko było zajęte więc coś randomowego musiałem wpisać :3
Nie Ty, tylko Twój kot :lol:
OhayoKonata
Oh taa -,-. Długa historia oO". No dobra, zaczynam :?
Od dawna myślałam, żeby zagrać jakąś w rytmiczną grę.
StepMania mi nie wystarczyła, nawet te, no, dywaniki do tańczenia XD.
O Osu! dowiedziałam się 4 dni wcześniej, od koleżanki.
A że długo na internet nie wchodziłam, postanowiłam później założyć sobie tu konto.
A nick?. Ohayo - Dzień dobry [od 11.] i Konata - [Izumcia ;3,lubię ją :3]
Miałam mieć, - DevilRin, ale nieee ;d.
jigit
yhmm... ojciec mówił do mnie 'dżigit'. Nie wiem skąd to wziął, ale sobie przywłaszczyłem. ;>
twupack
aaa, więc tak się to czyta :D uff uratowałeś mój język ^^"
Keita_old
Kumpel mi kiedys wymyslil taki nick jak zaczynalem przygode z mmo (Mu online...) do czego namawiał mnie z dwa tygodnie. Teraz już tego nie używam. Głównie to jest Kei, ewentualnie Keita, ale że żadnego nie mogłem użyć w osu, wiec...
Nozyk_old
Ummm koledzy na mnie mawiali Nóż,Nożyk nie wiem po co i dlaczego ale go przyjąłem w grach
Mustafa_old

kiejcz wrote:

ewentualnie Keita

Oglądało się kiss x sis, co?
Topic Starter
Kubu
A jak Sakura to się oglądało Naruto? D:
Zlew
Mi taki wymyslil kolega w ferie. On mial DjKlozet.
Pazq_old
zgapiłem od kolegi co mnie nauczył grac w l2 XD
Bakor
Bakor



Jednego dnia byłem w budzie i miałem plastykę, nauczycielka zaczęła nas uczyć o baroku, zaplątała się i powiedziała Bakor:P
Pazq_old

Bakor wrote:

Bakor



Jednego dnia byłem w budzie i miałem plastykę, nauczycielka zaczęła nas uczyć o baroku, zaplątała się i powiedziała Bakor:P



buahhahahahahahahhahahahahaha bakor
Pormqual
Nie,to nie była literówka :)

Gdy zacząłem grać byłem ledwo co po przeczytaniu ·Bramy Domu Umarłych· Stevena Eriksona (cała seria wymiata)
Imię jednej z postaci.
krzychu0700
A mój nick powstał u kolegi jak tworzyliśmy mój profil na xklocu;p (potem i tak go usunąłem i założyłem nowy u siebie ale mniejsza). Myśleliśmy nad nickiem i wymyśliliśmy krzychu007 (kolega wymyślił) ale że jego starszy miał 007 w nazwie to zmieniliśmy na 0700 i tak już zostało :D Mam to prawie wszędzie jeszcze jest Kempowicz i inne w tym stylu ale ten jest u mnie najczęściej używany :)
kremius
Mój nick wziął się z przypadku... myślałem nad czymś i nagle mi wpadło do głowy.... i tak nazywam wszystkie swoje profile na wszystkim.... może oprócz chomikuj.pl gdzie działam pod paroma przydomkami
Keita_old
@Mustafa
Raczej czytało:)
ale tak to główny powód :D
Pally_old
Pally - malo skomplikowany (angielskie literaki nie chce mi sie zmieniac, wie bez zmiekczen) nick, wzial sie z niesamowitej i wszystkim znanej gry, wykazujacej sie niezwykle rozwinieta grafika, ktora niektorzy porownuja do grafiki na ventrilo lub painta - Tibia.
No wiec gralem sobie na brazylijskich servach i wszyscy tam paladynami biegali nie? Wiec jako prawdopodobnie jedyny na servie zrobilem se druida i jeblem nick "Pally xD", zeby nie tracic czasu na wymyslanie nicku w innych grach wpisywalem owy nick ale juz bez "xD" poniewaz to w stylu neokidow itp, zeby miec cos takiego w nicku.
matusiek3

Pally wrote:

Pally - malo skomplikowany (angielskie literaki nie chce mi sie zmieniac, wie bez zmiekczen) nick, wzial sie z niesamowitej i wszystkim znanej gry, wykazujacej sie niezwykle rozwinieta grafika, ktora niektorzy porownuja do grafiki na ventrilo lub painta - Tibia.
No wiec gralem sobie na brazylijskich servach i wszyscy tam paladynami biegali nie? Wiec jako prawdopodobnie jedyny na servie zrobilem se druida i jeblem nick "Pally xD", zeby nie tracic czasu na wymyslanie nicku w innych grach wpisywalem owy nick ale juz bez "xD" poniewaz to w stylu neokidow itp, zeby miec cos takiego w nicku.
tatuuuus wrocil :D
larthas
Ja kiedyś zobaczyłem nick na jednym forum, pozmieniałem, pousuwałem i pododawałem literki i wyszło larthas :P I nie, mój nick nie ma powiązania z Warcraftem, przez przypadek tak wyszło :D
klubek
A ja lubię herbatę.
Stąd klubek.
Tetriando
Mój jest z gry Gothic - pierwsza część, Jak się chce wejść do magów wody to trzeba podać hasło - tetriandoch, to ja uciąłem ch i jestem Tetriando xDD
Paciorex
Mój nick powstał na zasadzie: "Brat wymyśl coś! :P"....Miałem wpisać inny nick, ale na maila nie dochodziło, a to było bodajże dziesięciu minutowy i zanim doszła wiadomość usnął mi się mail :( A potem już nick był zajęty, bo przecież przed chwilą go wpisałem xD A w końcu braciszek przyszedł z pomocą i powstał owy "Paciorex" (jak by ktoś nie wiedział mam na imię Paweł, więc operacja stworzenia mojego nicku była baaaaardzo trudna...:P)....i tak już się przyjęło i zostało :)
1miko1
Nazywam się Mikołaj, i wydaje mi się, że jeżeli wyjawiłem wam ten fakt tajemny, wszystko staje się jasne. No a jedynki, bo jestem skromny i zajebisty :P
Karti_old
skrót mojego imienia - Arli, dodać "k", literę "l" wymienić na "t" i powstaje Karti :D
Nick wymyślony ho ho ;p dawno temu... ostatnio spotkałam nawet jakąś kopię ;D
fartownik
dla niekumatych:

fart - szczęście + wartownik = fartownik
raziK_old
:)
Gotori
Mój nick to poprzestawiane niektóre litery mojego imienia ( Piotrek ) i dodane G na początek :)

Pierwszy raz użyłem go grając w OGame (5 lat temu).
Syriusz15
Mając 15 lat czytałem sobie "Harry'ego Pottera I Zakon Feniksa". Kto czytał Tę Część wie co się stało. Do tej pory uważam, że Syriusz Black to Jedna z Najciekawszych Postaci Książkowych Jakie znam. Tak powstał "Syriusz". 15 dorzuciłem ze względu, że miałem wtedy 15 lat, a poza tym 15 to obok 7 moja ulubiona liczba. No i urodziłem się 15 ;p Gdy można dodać sobie do nicka numerek to jestem "Syriusz15", gdy nie można to tylko Syriusz ;)

No i dodatkową zaletą tego nicku jest motyw z tym, że mnóstwo osób, które widzą 15 w nicku automatycznie stwierdzają, że mam 15 lat, więc potem są komentarze, że jak na 15 latka to jestem całkiem inteligentny xD
Keita_old
Na pewno nie czytając HP O_O
weź się za dobre fantasy typu Wiedźmin/Disc World/Serie Anne Rice i nie praw tu herezji :)
show more
Please sign in to reply.

New reply