forum

Tabletin üstündeki küçük çizgiler.

posted
Total Posts
8
Topic Starter
kyogura01
Hocam benim bu tablet üstünde ince çizikler falan var ama oynanışa pek etki etmiyor tableti alalı 1 gün oldu bide anlamadım. Normal birşeymi, benmi çok büyütüyorum acaba ? Ayrıca ekstra soru olarak 1 kalem ucu yani çok bastırılmadan oyun oynanıyorsa ortalama ne kadar dayanır?
Aeshma
Hangi tableti kullanıyorsun?
Topic Starter
kyogura01

Aeshma wrote:

CTL-472
Aeshma

kyogura01 wrote:

Aeshma wrote:

CTL-472
Kendim de kullanıyorum CTL 472'yi. Tabletin üstünde derimsi bir tabaka var (deri değil ama anladın sen) o yer belli zamanla aşınıyor ve tertemiz oluyor. (kayganlaşıyor)

Eğer o çizgileri parmağınla tabletin üstünden silebiliyorsan bir sıkıntı yok, fakat silemiyorsan kalemini çok bastırıyor olabilirsin.

Eğer yapabiliyorsan Tablet Cover hazırlayarak tabletinin üstüne koy. Yapamıyorsan kağıt da kullanabilirsin ama kağıt yırtılabiliyor önermiyorum.

https://osu.ppy.sh/community/forums/topics/1175387?n=1 Kurohime'nin yazdığı Tablet Cover tutorialını kullanabilirsin.

İyi oyunlar.
Topic Starter
kyogura01

Aeshma wrote:

kyogura01 wrote:

Aeshma wrote:

CTL-472
Kendim de kullanıyorum CTL 472'yi. Tabletin üstünde derimsi bir tabaka var (deri değil ama anladın sen) o yer belli zamanla aşınıyor ve tertemiz oluyor. (kayganlaşıyor)

Eğer o çizgileri parmağınla tabletin üstünden silebiliyorsan bir sıkıntı yok, fakat silemiyorsan kalemini çok bastırıyor olabilirsin.

Eğer yapabiliyorsan Tablet Cover hazırlayarak tabletinin üstüne koy. Yapamıyorsan kağıt da kullanabilirsin ama kağıt yırtılabiliyor önermiyorum. Sizdede böyle küçük çizgiler oluyormu ?

https://osu.ppy.sh/community/forums/topics/1175387?n=1 Kurohime'nin yazdığı Tablet Cover tutorialını kullanabilirsin.

İyi oyunlar.
Çizikler gözle belirgin olmuyor yani dışardan bakınca ama flash tutunca çok dipten o zaman anlaşılıyor çizgiler yani oynanışa etkisi yok sırf o yüzden şuanda havada tutarak oynuyorum kalemle.
Burak
normal ve önemi yok. iyi forumlar
RokeT-

Aeshma wrote:

kyogura01 wrote:

Aeshma wrote:

CTL-472

Eğer yapabiliyorsan Tablet Cover hazırlayarak tabletinin üstüne koy. Yapamıyorsan kağıt da kullanabilirsin ama kağıt yırtılabiliyor önermiyorum.

İyi oyunlar.
abi gmtlik when
Kurohime Akira
Sadece o bölgede parlama oluyor ve biraz daha kayganlaşıyor o da aşırı değil, eğer aşınmasın istiyorsan tablet cover alabilirsin ama genellikle çizim yapmiyorsan sadece osu için kullanacaksan pek bir önemi yok, hatta çizim için de önemsiz olabilir ama o kayganlık çizim yaparken sorun oluyor mu emin değilim. Şahsen ben de coversiz kullanmaktayım.
Please sign in to reply.

New reply