forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
twupack
Cześć Kola!!!

Widzę, że ktoś przejął "obowiązki" Andzi xDD
klubek
Cześć nieznajoma..
wiesz może gdzie jest Kola23? :<
Kola
Nie gome ._. Ale wiem Gdzie jest Kola /o/ ... Btw Twupack o co ci chodzi z obowiązkami Andzi ? o.o
Topic Starter
Ryohan
Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
Kubu

Ryohan wrote:

Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
+1 :D
Kola
Odczepcie sie od Koli23 u.u"
CzekoMisiek
Nie porównywajcie nowych do Andzi bo to grzech! : D
Zobaczymy co będzie później, znam osobę która tak mówi ciągle na dworze i w ogóle wszędzie.

przykład.
"Robson jest głodny, macie dla Robsona coś?"
"Robson jest z tego powodu szczęśliwy"
"Aaaaa, kur.... Ktoś zajebał Robsonowi" D:
Kasu-chan_old
Siemka wszystkim!
Jestem Ewa, mam 12 lat, w osu! gram od 2 dni lol :D
Lubie j-pop, grać w Simsy i anime (^_^)
Pandemoniusz
Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Galkan

Pandemoniusz wrote:

Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Nie strasz jej :-D

Hej Ewka o/
twupack
Siemka Ewo, jestem Łukasz. Jestem młody i otwarty na kontakty z fajnymi dziewczynami :)

krzychu0700
Witaj Ewo.
Twupack nie strasz ludzi :P
Kubu
Ohayo Ewa :3
Tidek
Witam, jestem noobem, mam 18 lat, w osu! gram od około miesiąca, ale szybko się uczę, ponieważ mam dobre doświadczenie w stepmanii na kb (3 albo 4 lata gry). Najchętniej grywam songi w gatunkach techno/trance itp oraz piano covery (przesada trochę z ilością tych jap songów :roll: ).

Ogólnie to bardzo często grywam także na PS3 (wyścigi/bijatyki), jestem leniem patentowanym, nie lubię nk/fb i to by było na tyle.

Pozdr.
spartianka
~Hi o.o

Ja sie chciałam tylko przywitać żeby wszyscy wiedzieli, że ktoś taki jak spartianka istnieje Dx
Arashiko_old
Także witam~

Wiola, 15 lat, i gram tu już ze 2 miechy. Interesuję się mangą i anime blablalba..~
Zlew
o/
Kubu
hay Tidek/spartanka/Arashiko :3
Agony_old_1
Hej ;D
Mam na imię Michał i 16 lat ;]
Piszę by coś napisać bo w końcu kiedyś trzeba się zaktywizować na forum .o.
Gram w osu od 4 miechów i nawet nieźle mi idzie x33
Anime & Manga <3

Jeszcze miałem coś dopisać ale wyleciało mi z głowy xD jak coś to edita dam..

(Btw nie, nie jestem jakimś sweetem-pokemonem :P )
Zlew
Tak sobie przeglądam ten temat i patrzam:

Kasu-chan wrote:

Siemka wszystkim!
Jestem Ewa, mam 12 lat, w osu! gram od 2 dni lol :D)
>12 LAT
TAK
NIE JESTEM SAM xD


also od dziś 13
Krytek_old
@ DjUmywalka-chan spóźnione, ale najlepszego.
Witam Vorciu_x3, spartianka, Tidek i Kasu-chan
Hisiek
Hej wszystkim, tak sobie pomyślałem że może wreszcie coś tu u was napiszę, bo w osu! tnę od ponad 3 miesięcy. Mam 18 lat, lubię dobrą książkę, jeszcze bardziej dobrą gierkę. W wolnym czasie (to znaczy kiedy nie siedzę przy kompie) pływam, jeżdżę na rowerze, uczę się grać na gitarze...

No to tyle, chciałem się tylko przywitać:)
Blackiris
@Vorciu_x3 , Hisiek
Powitać w szeregach społeczności osu!
Razem ku lepszemu jutru!
GaDuu
I ja się przywitam!
Na imię mi Kuba, we wrześniu stuknie mi szesnastka. Prawie całe dnie spędzam przed komputerem, oglądając anime, grając w novelki, osu, bądź co innego. W osu gram niecały miesiąc, wychodzi mi jako tako.

Myślę, że na przywitanie tyle wystarczy.
Cya
Zlew
Witam Hisiek i GaDuu
Fapfrit
D:
K o t o m i
hi all :) :) :)
twupack
Zmiana ksywy = nowy start... chociaż nie zawsze.

elo! 8-)
sakarjii
Yo Minna! ( pozwolicie, że posłuże się troszkę Nipponszczyzna ?? :3 )
Watashi-wa Sakarji des~~ Pochodzę z Łodzi. Do osy wtargnołem przez mojego Senpai :] Jestem najzwyklejszym Otaku ( dzień bez anime dniem straconym :D ) Lubie tysz szczelanki ;3
MLGnom

sakarjii wrote:

Yo Minna! ( pozwolicie, że posłuże się troszkę Nipponszczyzna ?? :3 )
Watashi-wa Sakarji des~~ Pochodzę z Łodzi. Do osy wtargnołem przez mojego Senpai :] Jestem najzwyklejszym Otaku ( dzień bez anime dniem straconym :D ) Lubie tysz szczelanki ;3
Raczej Weebooszczyzną.
I wgraj sobie jakiś dodatek do przeglądarki co będzie ci sprawdzał ortografie, bo kilka błędów już poraziło mnie w oczy. D:

A tak poza tym to witaj w naszych skromnych progach. :3
sakarjii
Gomene ~.~ Zawsze miałem problemy z ortografią :D
Topic Starter
Ryohan
WŁAŚNIE KURWA! YO! JESTEM TU MODEM ~~~!
Pandemoniusz
RYO TU KURWA RZONDZI!
twupack
Ai Ai przyjołem to do AI

xD
Koyocik
yO ludziska, maj nejm is Sebastian, ich wohne in Chorzów. Jak pewnie większość tutaj jestem pospolitym otaku, odwiedzam konwenty, a w wolnym czasie karam w Osu! Nie ogarniam jeszcze hardów na poziomie insan, nie lubie też flaszlajta. Uczę się w technikum na kierunku informatycznym, może skończę drugą klasę w tym roku.

Bo najlepsze wyjście - to wyjście na piwo 8-)
Tachichan_old
Ohayo. Jestem Tachi. Hm... Uwielbiam gry wymagające umiejętności gracza a nie jego "set'u". Czyli gry typu "OSU!", "Hatsune Miku: Project Diva", "Monster Hunter", I oczywiście "Touhou" (IMO to najlepsza gra na świecie). Mam 16 lat, we wrześniu będzie 17. Tak, jestem z spod znaku Panny, ale jakoś mi to wisi. Zazwyczaj gram w OSU, jak dziewczyna jest zajęta nauką czy czymś innym lub gdy mi się nudzi jak siedzę w domu. Jestem typem człowieka "perfekcjonisty", czyli mam bzika na punkcie bycia najlepszym. Mieszkam w Kielcach, chodzę do Zespołu Szkół Informatycznych (Technikum nr 7). Często jeżdżę po konwentach mangowych, czyli jestem Mangozjebem. xD Ulubiona piosenka - Think Of You (przeróbka Bad Apple!). See'ya.
Kubu

Tachichan wrote:

Ohayo. Jestem Tachi. Hm... Uwielbiam gry wymagające umiejętności gracza a nie jego "set'u". Czyli gry typu "OSU!", "Hatsune Miku: Project Diva", "Monster Hunter", I oczywiście "Touhou" (IMO to najlepsza gra na świecie). Mam 16 lat, we wrześniu będzie 17. Tak, jestem z spod znaku Panny, ale jakoś mi to wisi. Zazwyczaj gram w OSU, jak dziewczyna jest zajęta nauką czy czymś innym lub gdy mi się nudzi jak siedzę w domu. Jestem typem człowieka "perfekcjonisty", czyli mam bzika na punkcie bycia najlepszym. Mieszkam w Kielcach, chodzę do Zespołu Szkół Informatycznych (Technikum nr 7). Często jeżdżę po konwentach mangowych, czyli jestem Mangozjebem. xD Ulubiona piosenka - Think Of You (przeróbka Bad Apple!). See'ya.
sup
MLGnom
Coraz więcej nam się tutaj "techników informatyków" pojawia. :3
Krytek_old
Jest zapotrzebowanie, to i ludzie się szkolą ^^ Choć patrząc na moją klase, poszli i tylko grają sobie w CS xD
Galkan

MLGnom wrote:

Coraz więcej nam się tutaj "techników informatyków" pojawia. :3
I mało który z nich (albo i żaden) pójdzie na grafikę i będzie robił takie skiny jak Ty ;p
show more
Please sign in to reply.

New reply