forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
fartownik

YesImEnvy wrote:

Witam, jestem Envy i jestem alkoholikiem :F (Normalnie to Mateusz i mam 17 lat :F)
Pochodzę z miasta black metalu w którym podpala się kościoły :F
Jak nie mamy co robić to idziemy z Ulrichem do lasu i nagrywamy black metalowy teledysk w którym zamiast perkusji napierdalamy kijami po kłodach :F
Po godzinach gram w cs (jak mam dobry ping, bo dzieci neo u nas przeciążają sieć :F) a gdy jestem najebany to mi lepiej idzie bo widzę ludzi przez sufit :F
W osu gram od... nie wiem. Wiem tyle, że jestem coraz lepszy :F. Więm jeszcze, że nadużywam emotikonu " :F " :F
Lubię też wąchać księżyc przez słomkę od wódki :F

To tyle o mnie :D
nie wiem kim jesteś ale już mnie wkurwiasz ;d

siema
larthas
^Szczerość przede wszystkim :D

Witaj, witaj.
twupack
fartownik ujął to w piękny sposób... brakuje mu tylko oddychać przez pierdy :p
Szafirek_old
O-ha-yo!
Mówią na mnie Ami, mam 17 lat, a dango rulez :3
to tyle
Katsu_old_1
Dooobra, żeby nie było to się przywitam. .3.
Ahoj, cześć, czołem Katsu jestem. Nie będę się opisywać, bo nie lubię i nie umiem. o.o

:) :D ;) :o :( >:( :shock: :? 8-) :P :x :lol: :oops: :cry: :evil: :?: :!: :roll: :twisted: :idea: :arrow: :| Już lubię te emotki. ♥
Novalogic
eee
cześć :o
no :x
dampex_old
Siema. Mam na imię Bartek i mam 14 lat lubię oglądać anime i czytać mangę ^^. Lamię w osu, przed komputerem spędzam połowę mojego życia. Jestem no lifem :D
krzychu0700
No że tak powiem. Witaj :)

+ fajny AV
Keita_old
Witaj.
Również podoba mi się avek, też lubię Yoko :)
Maryushi3
Cześć wszystkim!

Dobra. Pora zacząć moją serię postów na polskim forum.

Jestem Mariusz mam 15 lat. W osu gram od prawie roku. Umiem grać na każdym instrumencie muzycznym. Nie jestem pro, 1337 hax0r ani żaden PoKEEEmoNNek. Uwielbiam gry muzyczne i detektywistyczne. Oglądam parę anime na raz. Umiem ułożyć kostki Rubika 2x2x2, 1x3x3, 3x3x3, 4x4x4, bo większych nie mam.

Coś jeszcze? Chyba nie. No to zmykam do następnego tematu.
Krytek_old
Nyaa wszystkim :P
Albo jak kto woli Siemka, Cześć, Siemanko, et.

Jestem Krzysiek, w osu gram od ponad miesiąca czyli wciąż się ucze tej gdy, pro raczej nie będę chociaż kto wie ? :)
Lubie anime, nekomimi, neko, kemomimi, pc'ty telefony samochodzy tuning ogólnie też.
Mam 17 lat i ucze sie w technikum jestem w 2 klasie technik - informatyk, jesli ktoś chce coś o mnie wiedzieć to pisać, nie zabije za to :)
Topic Starter
Ryohan
Witaj kolejny techniku informatyku xP
Krytek_old
No jakos tak sie złożyło :P
krzychu0700
Witaj w naszych szeregach Krzysztofie.
Kola
Yay /o/
Kola juz jest dłużej z wami ale nie widziała tematu u.u
Jak widzicie Kola to gapa xD A opisywać sie też nie umiem to sie tylko przywitam :3 HEJ OSU :D
Keita_old
KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

........
.....
...






Witaj! :p
Krytek_old
SPOILER

Keita wrote:

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

........
.....
...






Witaj! :p

Bez jaj, prawie zasypiałem , no masakra, obudziłeś mnie na infie ^^ I Hey Kola xD
krzychu0700
siema Kola :)
twupack
Cześć Kola!!!

Widzę, że ktoś przejął "obowiązki" Andzi xDD
klubek
Cześć nieznajoma..
wiesz może gdzie jest Kola23? :<
Kola
Nie gome ._. Ale wiem Gdzie jest Kola /o/ ... Btw Twupack o co ci chodzi z obowiązkami Andzi ? o.o
Topic Starter
Ryohan
Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
Kubu

Ryohan wrote:

Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
+1 :D
Kola
Odczepcie sie od Koli23 u.u"
CzekoMisiek
Nie porównywajcie nowych do Andzi bo to grzech! : D
Zobaczymy co będzie później, znam osobę która tak mówi ciągle na dworze i w ogóle wszędzie.

przykład.
"Robson jest głodny, macie dla Robsona coś?"
"Robson jest z tego powodu szczęśliwy"
"Aaaaa, kur.... Ktoś zajebał Robsonowi" D:
Kasu-chan_old
Siemka wszystkim!
Jestem Ewa, mam 12 lat, w osu! gram od 2 dni lol :D
Lubie j-pop, grać w Simsy i anime (^_^)
Pandemoniusz
Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Galkan

Pandemoniusz wrote:

Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Nie strasz jej :-D

Hej Ewka o/
twupack
Siemka Ewo, jestem Łukasz. Jestem młody i otwarty na kontakty z fajnymi dziewczynami :)

krzychu0700
Witaj Ewo.
Twupack nie strasz ludzi :P
Kubu
Ohayo Ewa :3
Tidek
Witam, jestem noobem, mam 18 lat, w osu! gram od około miesiąca, ale szybko się uczę, ponieważ mam dobre doświadczenie w stepmanii na kb (3 albo 4 lata gry). Najchętniej grywam songi w gatunkach techno/trance itp oraz piano covery (przesada trochę z ilością tych jap songów :roll: ).

Ogólnie to bardzo często grywam także na PS3 (wyścigi/bijatyki), jestem leniem patentowanym, nie lubię nk/fb i to by było na tyle.

Pozdr.
spartianka
~Hi o.o

Ja sie chciałam tylko przywitać żeby wszyscy wiedzieli, że ktoś taki jak spartianka istnieje Dx
Arashiko_old
Także witam~

Wiola, 15 lat, i gram tu już ze 2 miechy. Interesuję się mangą i anime blablalba..~
Zlew
o/
Kubu
hay Tidek/spartanka/Arashiko :3
Agony_old_1
Hej ;D
Mam na imię Michał i 16 lat ;]
Piszę by coś napisać bo w końcu kiedyś trzeba się zaktywizować na forum .o.
Gram w osu od 4 miechów i nawet nieźle mi idzie x33
Anime & Manga <3

Jeszcze miałem coś dopisać ale wyleciało mi z głowy xD jak coś to edita dam..

(Btw nie, nie jestem jakimś sweetem-pokemonem :P )
Zlew
Tak sobie przeglądam ten temat i patrzam:

Kasu-chan wrote:

Siemka wszystkim!
Jestem Ewa, mam 12 lat, w osu! gram od 2 dni lol :D)
>12 LAT
TAK
NIE JESTEM SAM xD


also od dziś 13
Krytek_old
@ DjUmywalka-chan spóźnione, ale najlepszego.
Witam Vorciu_x3, spartianka, Tidek i Kasu-chan
Hisiek
Hej wszystkim, tak sobie pomyślałem że może wreszcie coś tu u was napiszę, bo w osu! tnę od ponad 3 miesięcy. Mam 18 lat, lubię dobrą książkę, jeszcze bardziej dobrą gierkę. W wolnym czasie (to znaczy kiedy nie siedzę przy kompie) pływam, jeżdżę na rowerze, uczę się grać na gitarze...

No to tyle, chciałem się tylko przywitać:)
show more
Please sign in to reply.

New reply