forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
niedz

Keiyakusha wrote:

Chodziło mi o piknik country. Zawsze jak zaczyna się ten badziew, staram się wyjechać z miasta.
chodziło mi o konkretną osobe akurat :3
przejdź,zobacz kto tu mieszka z nas w suwałkach :3
Kubu

niedzwiedz1124 wrote:

Keiyakusha wrote:

Chodziło mi o piknik country. Zawsze jak zaczyna się ten badziew, staram się wyjechać z miasta.
chodziło mi o konkretną osobe akurat :3
przejdź,zobacz kto tu mieszka z nas w suwałkach :3
Hehe ciekawe co to za ciota, pewnie ma buraka w nicku czy cuś =3
A pozatym to witamy szanownego D:
Kroneker
Witam mój nick to Kroneker (na innych forach mam nick Lorhan) mieszkam w Szczecinie i mam 20 lat. W osu! gram od marca, preferuje tryb catch the beat!(owocki xD) Chodzę do szkoły policealnej (informatyka). Kocham oglądać anime.
Mój profil na MAL http://myanimelist.net/profile/Lorhan
Brass the Hedgehog

Kroneker wrote:

preferuje tryb catch the beat!(owocki xD)
FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU~
Pewnie, im prostsze, tym lepsze.
fartownik

Kroneker wrote:

Witam mój nick to Kroneker (na innych forach mam nick Lorhan) mieszkam w Szczecinie i mam 20 lat. W osu! gram od marca, preferuje tryb catch the beat!(owocki xD) Chodzę do szkoły policealnej (informatyka). Kocham oglądać anime.
Mój profil na MAL http://myanimelist.net/profile/Lorhan
A wpierdol to byś czasem nie chciał?

dżołk ofc
Kroneker

Brass the Hedgehog wrote:

Kroneker wrote:

preferuje tryb catch the beat!(owocki xD)
FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU~
Pewnie, im prostsze, tym lepsze.
Nie bij ;) W standardowe też lubie grać.
Keiyakusha_old
Owocki są spoko, wyluzować można. :D
Brass the Hedgehog
Ta, bez dźwięku też grać można, ftw.
Kubu
wiecie kurwa, w normal osu! mode też mogę bez głosu grać D:
CzekoMisiek
Nie można. Bo jak gram i nie słysze muzyki to dziwnie jest. ._.
Nawet w mapki które nie są do rytmu są złe.
Brass the Hedgehog

robertos76 wrote:

Nie można. Bo jak gram i nie słysze muzyki to dziwnie jest. ._.
Nawet w mapki które nie są do rytmu są złe.
Kiedyś na DSie przeszedłem bez głosu Walkie-Talkie Man na Insane w Ouendana 2. D:
Selectus
czesc
Swistak
A ja raz se na DS'ie w Elite Beat Agents zagrałem w Without a Fight na Hard Rocku i po pierwszych dwóch częściach piosenki (na 3) miałem lepszy wynik niż kiedykolwiek w tym samym miejscu z głosem. Jednak z muzyką jest lepiej xp.
sm0q
Siema wam ;P.
anonymous_old
Dzień dobry...
ja chyba się nie muszę przedstawiać?... xD
SteRRuM

Andzia wrote:

Dzień dobry...
ja chyba się nie muszę przedstawiać?... xD
musisz tak jak każdy normalny/nienormalny/inny w tym temacie
WikoX_Asiek
Cześć!>P.
CzekoMisiek

WikoX_Asiek wrote:

Cześć!>P.
Witoj, może byś się rozpisał. |?:D
twupack
siemka all, z którymi siemki nie robiłem!
Engel1996
Ja już bardzo dawno się z wami przywitałam więc chyba nie muszę
Pazq_old
Lol hi
Zlew
Dobra.
Jestem Kuba, mieszkam w Radomiu, uwielbam mangę, technologię i wszystko związane z Japonią. Mam 12 lat, napieram w Osu!, Pokemony, i zbieram wszystkie gry z serii DDR. Jestem spod Byka.
krzychu0700
Witam wszystkich. :) A więc tak jestem Krzysiek mam jakieś 15 lat. Bardzo lubię Anime, słucham metalu i nighcore'a mieszkam w Stolicy, koledzy mówią że jestem pro elo skate itp. ale ja nie lubię skate'ów więc mnie to irytuje. :( Jestem spod znaku Raka lubię wszystko co Japońskie no i i to chyba wszystko co mam do powiedzenia.
zubatos
No ja nazywam się Piotrek i mam 14 lat.Mieszkam w Wiżajnach [woj.Podlaskie]

Próbuje swoich sił w osu!
Czasami wychodzi lecz nic z tego xd
matusiek3

DjUmywalka wrote:

Dobra.
uwielbam mangę, technologię i wszystko związane z Japonią. Mam 12 lat, napieram w Osu!, Pokemony.
o.o

DjUmywalka wrote:

Mam 12 lat, napieram w Osu!, Pokemony.

Are you kidding me?
Pally_old
Siea!
Jestem Pally, i lubie placki.
hmmm... no mam na imię Patryk i mam 16 lat chociaż coś tam coś tam...
Mieszkam w zadupiu (dla znajomych: w Żarach) i jestem spod byka <MWAHAHAHAHA>
Lubie grać nałogowo w osu na oko 1-4h na dzień, i różne MMO.
Jade na 2 tygodnie na wakacje i mnie nie będzie.
Co tu jeszcze o sobie...?
gg: 9269979
skype. pally.xd
xfire: poniewier

no ;]
larthas
Siema ;D
Jestem Bartek. Mieszkam w Goleniowie. Mam 16 lat i lubię anime :D No to w zasadzie tyle ;p A no, i w osu gram ;p
Galkan

larthas wrote:

Siema ;D
Jestem Bartek. Mieszkam w Goleniowie. Mam 16 lat i lubię anime :D No to w zasadzie tyle ;p A no, i w osu gram ;p
Joined: Oct 30, 2008


MLGnom

Galkan92 wrote:

larthas wrote:

Siema ;D
Jestem Bartek. Mieszkam w Goleniowie. Mam 16 lat i lubię anime :D No to w zasadzie tyle ;p A no, i w osu gram ;p
Joined: Oct 30, 2008

[attachment=0:160fc]AYFKM.jpg[/attachment:160fc]
Wiesz Galkan... lepiej późno niż wcale. ;3
larthas
Grałem wtedy nie więcej niż miesiąc. Dopiero w czerwcu tego roku zacząłem z powrotem grać w osu, a na forum wbiłem dopiero teraz ;p
klubek
o nie pisałem tutaj to napiszę, zawsze spam jest mile widziany a ja tak bardzo chcę się przywitać!

hi ;)
SteRRuM

klubek wrote:

hi ;)
to co lubie, długa rozbudowana i skomplikowana wypowiedź!
klubek

SteRRuM wrote:

klubek wrote:

hi ;)
to co lubie, długa rozbudowana i skomplikowana wypowiedź!
a widzisz! skoro tak bardzo lubisz takie długie, rozbudowane i skomplikowane wypowiedzi to ucieszysz się jeszcze bardziej gdy przeczytasz kolejną w tym oto poście!

hi SteRRum ;)

oczywiście ucieszysz się tylko wtedy, jeśli przeczytasz tylko ten malutki kawałeczek co jest wyżej, podobnie jak to zrobiłeś z moim last postem cytując jego fragment!

No, ale dobra, trza coś dodać.
Lubię herbatę. Dużo. Zazwyczaj można ze mną załatwić prawie wszystko poprzez herbatę. :)
O osu! chyba nie muszę mówić, oh <3
Tetriando
Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
CzekoMisiek

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD

Z Bolesławca jesteś ? :D No to blisko, bardzo blisko. Lwówek Śląski, Dolny Śląsk. Coś to tobie mówi, jesteśmy bardzo blisko siebie. :D
Tetriando
byłem tam parę razy, ostatnio chyba 2 tygodnie temu gdzieś xD
SteRRuM

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
no a ja byłem w swoich latach w Bolesławcu :D
CzekoMisiek

SteRRuM wrote:

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
no a ja byłem w swoich latach w Bolesławcu :D

No to przyjedź jeszcze raz, na pewno tam przyjadę. Kilka minut drogi. : )
Astar
.
SteRRuM

CatOnKeyboard wrote:

Cześć, jestem Cat i jestem tutaj nowy, mam nadzieję, że jakoś mi pójdzie w tym osu czy jakoś tak :(
tak tak bo ci ktoś uwierzy >:(
show more
Please sign in to reply.

New reply