forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
waja
Jestem Nat, mam 15 lat. W osu! gram od niedawna (ze dwa miesiące niedługo będą) i dopiero teraz postanowiłam się przywitać z innymi graczami. A więc - Dobry :>
Tidek

szwagier wrote:

Ohayoo , tutaj szwagier [ formalnie Pszemek ] ^_^
Lubiem ogladac animee , no lific w osu no i oczywiscie grac w noge < 3
( nie wiem czemu tak pozno dolaczylem do forum, ale lepiej pozno niz wcale :D )
Jeszcze raz witam :3
CaptainAlex_old
Ja jestem Ola i mam 13 lat. ^^ Interesuję się kulturą Azjatycką, lubię słuchać k-popu, j-popu i j-rocka. Moimi ulubionym girlsbandem jest After School, a boysbandem B1A4. :) Lubię też czytać mangi i oglądać anime. Na razie jestem w trakcie oglądania "Angel Beats" i "Another" :D Miło Was poznać. *^^*
Lolicore Haru
Witam, jestem Haru.
Lat 16, reszta w profilu :P
Yapa_old_1

Lolicore Haru wrote:

Witam, jestem Haru.
Lat 18, reszta w profilu :P
Informuję z góry, że groźny trap został wykryty.
Lolicore Haru
Haha :P
Kyoshinku
(´・ω・`)
Lolicore Haru
Oj tam :(
Kochasz mnie wiem ;_:
Tidek
jebane undercovery, nie mają co robić.
Lucid Astray

Tidek wrote:

nie śpię bo się uczę na sesje
^ to
ja jeszcze do tego nie jem
Pyszczek_old
Cześć jestem Pyszczek... :D I jestem TRAPEM~ :) ~ KIDDING~~ :? NOU, I'M NOT KIDDING :cry:
Topic Starter
Ryohan
Dla mnie cały polish to jeden wielki trap ;/
Tidek
Dlatego polecam się nie udzielać.
Pettchanashi
Po 6 miesiącach wypadałoby w końcu coś tu napisać. Nie wiem czemu tak długo z tym zwlekałem, moje zdrowie społeczne jest w opłakanym stanie D: W każdym razie, witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Krzysztof i jestem jednym z tych dziwnych kucykofanów, których nikt nie lubi. Na osu! natrafiłem poprzez znajomego, który mi o tej grze opowiedział.


...i nie jestem trapem. Chyba.
Advantan
Spadaj stąd kucykomaniaku-pedofilu. Cześć. Czasem życie anonimowo jest lepsze z tą społecznością,strzeż się Advantana. To idiota i dupek.
Yapa_old_1

Advantan wrote:

Spadaj stąd kucykomaniaku-pedofilu. Cześć. Czasem życie anonimowo jest lepsze z tą społecznością,strzeż się Advantana. To idiota i dupek.
Nie polecam użytkownika, straszny trap z niego.
Zapraszam fajne dziewczynki do pisania do mnie :****:*:*:**<33XDD
wikaczy
Ohayo Gozaimasu~!

Mam na imię Wika, mam 17 lat i pochodzę z Poznania :P (tak, lubie oglądać anime ;d)
Gram w osu od lutego.. w sumie przez przypadek dowiedziałam się że wgl taka gra istnieje.. spróbowałam i nie żałuje..
niedawno nawet zakupiłam specjalnie tablet do osu i rysowania~ jak narazie nie moge przestać w to grać! D:

pozdro. <3
Arbuz-chan
Cześć.

wikaczy wrote:

Ohayo Gozaimasu~!

Mam na imię Wika, mam 17 lat i pochodzę z Poznania :P (tak, lubie oglądać anime ;d)
Gram w osu od lutego.. w sumie przez przypadek dowiedziałam się że wgl taka gra istnieje.. spróbowałam i nie żałuje..
niedawno nawet zakupiłam specjalnie tablet do osu i rysowania~ jak narazie nie moge przestać w to grać! D:

pozdro. <3
know that feel (`・ω・´)”
Marcin
Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wikaczy

Marcin wrote:

Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wątpie :d
CzekoMisiek

wikaczy wrote:

Marcin wrote:

Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wątpie :d
Też myślałem że nigdy mi się ta gra nie znudzi i przez 2 lata grałem prawie dzień w dzień :) Aż tu nagle odechciało mi się :) Ale nadal fajnie wrócić i zagrać sobie jakąś mapkę. Tak w ogóle to cześć :)
wikaczy
Też myślałem że nigdy mi się ta gra nie znudzi i przez 2 lata grałem prawie dzień w dzień :) Aż tu nagle odechciało mi się :) Ale nadal fajnie wrócić i zagrać sobie jakąś mapkę. Tak w ogóle to cześć :)
Też zdarzyło mi sie "znudzić" z pare razy, ale jest tak jak mówisz. Jak się wróci do gry to potem potrwa troche zanim kolejny raz będzie sie miało przerwe~ Yo.

btw. jak ktoś chce pograć razem to jestem otwarta na wszelkie znajomości :D
Grilluch
Ano ja również nie zaglądałem na OSU na stronie, używałem jej jedynie jako ściągacza beatmapek. Więc nazywam się Wojciech (i jestem Anonimowym Alkoholikiem) w OSU gram od lutego, zacząłem grać bo... (trzeba się przyznać ;_ ; ) jestem mangozj..em i przeglądając nyanyana zauważyłem obrazek typu "Grać w OSU po skończonym anime = bezcenne" jakoś tak nie pamiętam. Więc oto ja dawny brony, nadal otaku i fan ecchi i hentajów (bez hejtów pls ;_ ; )
Marcin
Em, jakich hejtów? lol, przecież tu 99% osób to mangozjeby o.o, kolejne 80 % mapek to OP / ED z anime.
Tidek
Jestem w tych 1%, nieźle.
MLGnom
No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Kurasha
Bardzo mnie boli, że tyle muzyki w osu to OP/ED anime. Drugie tyle tohó i vocaloidy. Może bym więcej grał jakby były inne mapy D: Tak to tylko na forum zaglądam.
Tidek

MLGnom wrote:

No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Czyli całe społeczeństwo osu to zjeby, spoko.
MLGnom

Tidek wrote:

MLGnom wrote:

No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Czyli całe społeczeństwo osu to zjeby, spoko.
A co się spodziewałeś po ludziach klikających całe dnie w kółka. Hell! Nawet wpadają w depresje z tego powodu co poniektórzy. D:

Kurasha wrote:

Bardzo mnie boli, że tyle muzyki w osu to OP/ED anime. Drugie tyle tohó i vocaloidy. Może bym więcej grał jakby były inne mapy D: Tak to tylko na forum zaglądam.
Touhou które w osu! jest to w większości ujowe albo nader popularne songi. Mogli by dać cokolwiek z Crow's Claw, Unlucky Morpheus, Magnum Opus, MyonMyon albo nawet Kissing the Mirror. Ale nieee, wpierdolmy do osu! songi touhou które są na poziomie OP/ED z anime.

Btw. niech ktoś przeniesie kilka ostatnich postów do Randoma włącznie z tym. Thanks!
Grilluch

MLGnom wrote:

A co się spodziewałeś po ludziach klikających całe dnie w kółka. Hell! Nawet wpadają w depresje z tego powodu co poniektórzy. D:
Nie trafiłem w kółko, moje życie straciło sens... chociaż mam piękną dziewczynę (z anime) i tak ze sobą skończę, to kółko przeważyło nad całym moim dotychczasowym istnieniem ;____ ;

A tak poważnie, są tacy ludzie? :D
Marcin

Grilluch wrote:

A tak poważnie, są tacy ludzie? :D
Jeszcze mało wiesz o tym community :P
DeletedUser_613592
z
Sky4n
Siema jestem Sky4n i w realu mam na imię Błażej. Mam 10 latkuf (wiem mało xD) i witam się z wami przyjaciele z polisza :D
livu_old
Cześć. Jestem livu. osu>>>życie także wiecie, grajcie dużo w osu, nie ma opierd*lania się.

Z poważaniem, livu.
Bass
cześć ciastek
Raito-

Bass wrote:

cześć ciastek
to nie ciastek, to lovu.
th0ru
Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
Arbuz-chan

thorupatryk wrote:

Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
no hej o3o
AmaiHachimitsu
to nie ciastek, to lovu.
Mnie sie lovu nic nie chwalil, ze wraca do Polski
Advantan

thorupatryk wrote:

Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
Masz brzydką ramkę na avatarku.
Hejoś.

Amai 500post - ile lat jeszcze nauki przede mną, żeby tyle spamić. ;w;


GUWNO
show more
Please sign in to reply.

New reply