forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Advantan
No hejoś.
Marcin
Lubin to blisko falubazu :o
Arbuz-chan
Oh, no to czas na mnie ;_;. Mam na imię Martyna, kilkanaście lat mam, mieszkam w Lubinie (nie, nie LUBLIN =w=). Lubię lamić w osu jak i na innych grach. Jestem szatynką o brązowych oczach. Kocham rysować, fotografować, wkurzać, spamić, tworzyć. Moim ulubionym kolorem jest turkusowy. No starczy myślę. xD
Kujawsko-pomorskie? o;
Kyoshinku
(´・ω・`)
Arbuz-chan

Kyoshinku wrote:

Arbuz, co masz z geografii

7km od mojej miejscowości jest miejscowość o nazwie Lubin :P dlatego też pytam który :3
Kyoshinku
(´・ω・`)
Muffinka125
Hahaha xD
Mathiieu
Witam! Mam na imię Mateusz i mam 19 lat. Przed PC spędzam mało czasu ale jak już się dorwę do kompa to albo gram w osu albo oglądam anime/filmy. Jeśli akurat nie robię żadnej z tych rzeczy to zapewne jestem gdzie z kumplami albo czytam książki ;P
Raito-

Mathiieu wrote:

czytam książki
spi
-Raito, masz problemy z czytaniem książek?

WHY U NO reading books?!
Raito-

jarzyna wrote:

-Raito, masz problemy z czytaniem książek?
Jakie problemy, jarzynko! Ja jestem molem książkowym!
Advantan
Przeczytała trzy razy Zmierzch.
Raito-

Advantan wrote:

Przeczytała trzy razy Zmierzch.
Zmierzch to gówno. :v
Nie lubię książek o wampirach i romansów.
Topic Starter
Ryohan
Nie staraj się udowadniać swoich racji na tym forum Raito, co najlepsze to nie jest groźba tylko dobra rada XD
Książki sa spoko, cześc wszystkim co im nie mowiłem.
Lilith-chan_old
none
AmaiHachimitsu
yaho, Amai desu. I'm Silesia too. I like Japan i wszystko co japońskie, especially tamtejsze potrawy, z których żadnej nie próbowałem, ale na pewno polubię (Naruto smakuje ramen to mnie i też!) oraz najbardziej mi się podoba praca i życie codzienne w Tokio, chodź nie byłem dalej od Polski niż na Słowacji (no, ale w anime wygląda ok). Wbrew popularnym wierzeniom, nie interesuję się już M&A, przestałem 3 tygodnie temu. Lubię język Łaciński i Historię Mezopotamii. W wolnym czasie siedzę na kompie, a jak nie ma internetu to leżę na łóżku, czasem wyjdę pooddychać świeżym powietrzem (wyjście do Biedronki, czasem na Uniwerek). Lubię też łowić ryby > Kocham Deltę Wisły <3 < Granie w osu! sobie dawkuję, staram się nie grać więcej niż 10 godzin dziennie, ale czasami pokusie nie da się oprzeć. No, to chyba tyle. ;33

edit: Mam kolekcję mang składającą się z jednego tomu Naruto wygranego w jakimś Radiu (chyba Banzai) oraz 2 psy, jeden rasowy (Yorkshire Terrier) ale oba są głupie.
Tay
No cześć, jestem sobie Tay, w osu! gram od 30 grudnia 2012 bodajże. Nie oglądam Anime ani nie czytam mangi, gram w osu! bo lubię, a także dlatego, że założyłem się z koleżanką, że wbiję 100 level :D Na razie mysz + klawa, może kiedyś zakupię tablet, ale mój logitech G500 na razie spisuje się świetnie. To tyle ode mnie ;p
Tidek
Siema, jestem człowieko świnią, nie śpię bo się uczę na sesje, lubię jogurt.

W osu gram jak nie mam co robić, za dużo w nim chińskich bajek ;<
szwagier_old
Ohayoo , tutaj szwagier [ formalnie Pszemek ] ^_^
Lubiem ogladac animee , no lific w osu no i oczywiscie grac w noge < 3
( nie wiem czemu tak pozno dolaczylem do forum, ale lepiej pozno niz wcale :D )
Jeszcze raz witam :3
waja
Jestem Nat, mam 15 lat. W osu! gram od niedawna (ze dwa miesiące niedługo będą) i dopiero teraz postanowiłam się przywitać z innymi graczami. A więc - Dobry :>
Tidek

szwagier wrote:

Ohayoo , tutaj szwagier [ formalnie Pszemek ] ^_^
Lubiem ogladac animee , no lific w osu no i oczywiscie grac w noge < 3
( nie wiem czemu tak pozno dolaczylem do forum, ale lepiej pozno niz wcale :D )
Jeszcze raz witam :3
CaptainAlex_old
Ja jestem Ola i mam 13 lat. ^^ Interesuję się kulturą Azjatycką, lubię słuchać k-popu, j-popu i j-rocka. Moimi ulubionym girlsbandem jest After School, a boysbandem B1A4. :) Lubię też czytać mangi i oglądać anime. Na razie jestem w trakcie oglądania "Angel Beats" i "Another" :D Miło Was poznać. *^^*
Lolicore Haru
Witam, jestem Haru.
Lat 16, reszta w profilu :P
Yapa_old_1

Lolicore Haru wrote:

Witam, jestem Haru.
Lat 18, reszta w profilu :P
Informuję z góry, że groźny trap został wykryty.
Lolicore Haru
Haha :P
Kyoshinku
(´・ω・`)
Lolicore Haru
Oj tam :(
Kochasz mnie wiem ;_:
Tidek
jebane undercovery, nie mają co robić.
Lucid Astray

Tidek wrote:

nie śpię bo się uczę na sesje
^ to
ja jeszcze do tego nie jem
Pyszczek_old
Cześć jestem Pyszczek... :D I jestem TRAPEM~ :) ~ KIDDING~~ :? NOU, I'M NOT KIDDING :cry:
Topic Starter
Ryohan
Dla mnie cały polish to jeden wielki trap ;/
Tidek
Dlatego polecam się nie udzielać.
Pettchanashi
Po 6 miesiącach wypadałoby w końcu coś tu napisać. Nie wiem czemu tak długo z tym zwlekałem, moje zdrowie społeczne jest w opłakanym stanie D: W każdym razie, witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Krzysztof i jestem jednym z tych dziwnych kucykofanów, których nikt nie lubi. Na osu! natrafiłem poprzez znajomego, który mi o tej grze opowiedział.


...i nie jestem trapem. Chyba.
Advantan
Spadaj stąd kucykomaniaku-pedofilu. Cześć. Czasem życie anonimowo jest lepsze z tą społecznością,strzeż się Advantana. To idiota i dupek.
Yapa_old_1

Advantan wrote:

Spadaj stąd kucykomaniaku-pedofilu. Cześć. Czasem życie anonimowo jest lepsze z tą społecznością,strzeż się Advantana. To idiota i dupek.
Nie polecam użytkownika, straszny trap z niego.
Zapraszam fajne dziewczynki do pisania do mnie :****:*:*:**<33XDD
wikaczy
Ohayo Gozaimasu~!

Mam na imię Wika, mam 17 lat i pochodzę z Poznania :P (tak, lubie oglądać anime ;d)
Gram w osu od lutego.. w sumie przez przypadek dowiedziałam się że wgl taka gra istnieje.. spróbowałam i nie żałuje..
niedawno nawet zakupiłam specjalnie tablet do osu i rysowania~ jak narazie nie moge przestać w to grać! D:

pozdro. <3
Arbuz-chan
Cześć.

wikaczy wrote:

Ohayo Gozaimasu~!

Mam na imię Wika, mam 17 lat i pochodzę z Poznania :P (tak, lubie oglądać anime ;d)
Gram w osu od lutego.. w sumie przez przypadek dowiedziałam się że wgl taka gra istnieje.. spróbowałam i nie żałuje..
niedawno nawet zakupiłam specjalnie tablet do osu i rysowania~ jak narazie nie moge przestać w to grać! D:

pozdro. <3
know that feel (`・ω・´)”
Marcin
Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wikaczy

Marcin wrote:

Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wątpie :d
CzekoMisiek

wikaczy wrote:

Marcin wrote:

Znudzi ci się po 4 miesiącach :3
wątpie :d
Też myślałem że nigdy mi się ta gra nie znudzi i przez 2 lata grałem prawie dzień w dzień :) Aż tu nagle odechciało mi się :) Ale nadal fajnie wrócić i zagrać sobie jakąś mapkę. Tak w ogóle to cześć :)
show more
Please sign in to reply.

New reply