forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
dragon8

Marcin wrote:

dragon8 wrote:

Kocham Shoneny i yaoi. Oczywiście także muzykę i anime^^^
Bo tak się złożyło^^^ ale hentai od czasu do czasu też lubię^^^
Katsu_old_1
nienawidzę yaoi
Bass

Katsu wrote:

nienawidzę yaoi
MLGnom

Bass wrote:

Katsu wrote:

nienawidzę yaoi
Galkan


(bo też chcę być fajny i walnąć obrazek do posta, yo)

Bass, Marcin - macie jakieś wzajemne pretensje, uzgodnijcie to na pm. Myślałem, że sami się uspokoicie, ale chyba się trochę przeliczyłem, dlatego Wasze ostatnie posty poszły w niebyt. Post Gnoma zostawiam jako ogólną odpowiedź na wszelkie durne komentarze w tym temacie.
fartownik
rEdo
siema jaszczur co tam
xxmaciekaxx
Witam :3.
Mam na imię Maciej pochodzę z miasta niedaleko Lublina , mam 12 lat.
Osu poznałem od pewnego Let's playera , Wichu1993. Spodobała mi się ta gra , i teraz gram codziennie.
Ogólnie tyle , starczy?
Pandemoniusz
Elo. Starczy, ale nie dawaj spacji przed przecinkami.
Sachikonatsu
Cześć. c:
Mam na imię Aleksandra, na drugie mi Weronika. Pochodzę z 'pewnej wiochy', lecz aktualnie mieszkam w mieście, zwanym 'Zielona Góra'. Ogólnie, to nie lubię tam nic, oprócz WINOBRANIA, które zaczęło się wczoraj (08.09) i trwać będzie tydzień. Chociaż to też ma swoje wady - pijoki. Dobra, coś innego: interesuję się grafiką (na urodziny, 17.08 btw. dostałam tablet), muzyką (j-rock, k-pop, metal, rock, dubstep idk)... no i to chyba na tyle. Aha, na osu! pierwszy raz zagrałam w 2010. Potem były jakieś problemy z kompem (osu! nie odinstalowało się z rejestru), miałam wczoraj format i teraz mogę na nowo grać. c:
Advantan
Witaj owocołapaczko.
Topic Starter
Ryohan
2 lata czekania na format :< To grałaś jeszcze kiedy przeżywałem osu!renesans D: Czasy, kiedy było więcej graczy niż robotów xD
Marcin

Sachikonatsu wrote:

Cześć. c:
Mam na imię Aleksandra, na drugie mi Weronika. Pochodzę z 'pewnej wiochy', lecz aktualnie mieszkam w mieście, zwanym 'Zielona Góra'. Ogólnie, to nie lubię tam nic, oprócz WINOBRANIA, które zaczęło się wczoraj (08.09) i trwać będzie tydzień. Chociaż to też ma swoje wady - pijoki. Dobra, coś innego: interesuję się grafiką (na urodziny, 17.08 btw. dostałam tablet), muzyką (j-rock, k-pop, metal, rock, dubstep idk)... no i to chyba na tyle. Aha, na osu! pierwszy raz zagrałam w 2010. Potem były jakieś problemy z kompem (osu! nie odinstalowało się z rejestru), miałam wczoraj format i teraz mogę na nowo grać.c:
Zielona góra...
DarkStoorM
Witamy w naszym strollowanym świecie, Olu ;3
Advantan
W jakim strollowanym*.

*Ma się rozumieć, że słowo zastrzeżone i w ogóle(?)
Sachikonatsu
O, uwielbiam takie strollowane światy~! c:
mthhf123
Witam.
Xantis
Woot! Gram ponad 2,5 roku i chyba mi się zapomniało przywitać. :E Witajcie wszyscy. :D
ZuKoR_old
Siemka, Jestem Kamil. :D //Wystarczy? -.-
Advantan
Witaj, to twoja sprawa ile o sobie napiszesz.
Myshqa98
Cześć, w osu gram od czerwca,ale nigdy nie miałam czasu się przywitać...
Jestem Karolina i mam 14 lat (urodziny mam 1.01 :D ).Pochodzę z Katowic.Czym się interesuję? Interesuję się: anime&mangą , muzyką i grami komputerowymi, w szególności visual novel i survival horror.
AmaiHachimitsu
w szególności visual novel
Ciunek znalazłem Ci żonę :D
Ciunek
9 lat młodszą ?!
MLGnom
Oj tam zaraz 9 lat młodszą. Nie narzekaj. :D
ZuKoR_old
:) Witaj ;)
Uninika
Czeesc Wam ^^
Jestem Uninika :3 czyli Justyna mam 15 lat i mieszkam w Anglii ^^
Interesuje sie manga, anime, informatyka, muzyka (wszystko po trochu) a takze grami *-*
Ymm to chyba na tyle xD
AoiYume
Witam panią z góry ~ xD

No dobra. Za namową przedstawię się.
Nazywam się Magda i mam 16 lat ~ Pochodzę z Wrocławia.
Interesuję się Azją i nie tylko od dłuższego czasu... a na osu trafiłam totalnie randomowo
Raito_old_old
Witam obydwie koleżanki, mam nadzieję, że nie znudzicie się tą grą szybko (:
+ koleżanko Uniniko zapunktowałaś sobie u mnie tym avatarem :3
Uninika

Raito wrote:

Witam obydwie koleżanki, mam nadzieję, że nie znudzicie się tą grą szybko (:
+ koleżanko Uniniko zapunktowałaś sobie u mnie tym avatarem :3
^^ ciszę się bardzo
Acrith
Czemu wszystkie grające dziewczyny nie są z Warszawy? :O..

Miło poznac, pozdrawiam ^^
-IBFMV-

Acrith wrote:

Czemu wszystkie grające dziewczyny nie są z Warszawy? :O..

Miło poznac, pozdrawiam ^^
nie wymagaj za dużo D: są z wawy tylko się nie przyznają, bo się Ciebie boją XD

btw.
Patryk jestem, mam 19 lat prawie (w grudniu urodziny) , interesuję się fotografią , muzyką , osu D: czasem jakąś mangę poczytam a tak to książki bardziej w stylu wiedźmina D: w osu gram od 3lat/ Dziękuję D: pozdrawiam XD
Arbuz-chan

IBFMV wrote:

btw.
Patryk jestem, mam 19 lat prawie (w grudniu urodziny) , interesuję się fotografią , muzyką , osu D: czasem jakąś mangę poczytam a tak to książki bardziej w stylu wiedźmina D: w osu gram od 3lat/ Dziękuję D: pozdrawiam XD
Witaj Patryku :3 xD Grudzień rządzi!
mateo690
Witam ludu osu. :) Gram dwa tygodnie, to i czas się przywitać. Mateusz, 22 lata ( w grudniu skończę). Interere: Fansubbing, animce, język japoński i ogólnie ten walnięty pozytywnie kraj lubię. xD Obecnie studiuje w Szczecinie na tymczasowym kierunku i czekam, aż japonistykę wprowadzą. W osu pogrywam tak z przynajmniej godzinke dziennie (osu standard), na multi również można mnie spotkać. W sumie to kolega mnie namówił, żebym zagrał i się wciągnąłem jak jasna cholera. Tyle, pozdrawiam. ^^
Topic Starter
Ryohan
Szczecinianim w moim wieku! Kurwa ziomuś kim jesteś i czy lubisz piwo xD
mateo690
Ano, ziomuś jestem. xD Piwo ze znajomymi popić można xD I mieszkam niedaleko Szczecina (50 km), więc sorry że cię zawiodłem. :P Jakiej marki piwo popijasz?
Gotori
siema, jestem Gotori.
Hydra
Siema knutori, tu hydra
Pandemoniusz
Cześć, jestem Pati.
Raito_old_old

Pandemoniusz wrote:

Cześć, jestem Pati.
Cześć Pati.
Pandemoniusz
Dziękuję za ciepłe przywitanie, Pacio vel Pyśko aka Partycjo.
show more
Please sign in to reply.

New reply