forum

Farmienie pp / troszkę o polskiej scenie taiko.

posted
Total Posts
31

Kto Waszym zdaniem zasługuje na #1 PL w taiko?

Acrith
20
62.50%
DarkStoorM
12
37.50%
Total votes: 32
Topic Starter
Kyoshinku
Sprawa nieskomplikowana.

Podyskutujmy sobie o pp i miszczach tajko.

Chodzi głównie o Waszą opinię na temat polskiej sceny taiko, a raczej jej głównych reprezentantów.
Otóż sprawa jasna, głosujecie i tyle, nie ma co się rozpisywać.
Tyle w temacie taiko. Choć szczerze lepiej byłoby uzasadnic swój wybór.

Macie swoje 5 minut, możecie też napisać co sądzicie o farmerach pp i czy tacy zasługują na wysokie miejsca w rankingu. :3



temat założony za sugestią Acritha oraz Yapy.
LZMieczu
To chyba oczywiste ze ja slonce <3 :3
Farmerzy pp powinni ginac (w szczegolnosci zdybka bo zjebala weyland's quest), weyland chociaz byl 3 albo 2 o ile dobrze pamietam :D
Zal LZ a twoje match history to same insane i wgl farmer hói i gunwo, tak, ale ja znajduje sie w 6 (moze 7) osob, ktore sobie zrobia inner oni na A tak z dópy ;___; BUTTHURT
Minkogon i nekoyan by niszczyli gdyby nie przerwy ;_____;
Jezeli nie umiesz HR to jestes lamusem w jajko :3

EDIT: DARKSTORM JEST LEPSZY BO ACRITH MIAL PRZERWY I ACRITH FARMI NA KONWERTACH A DARKU NAKURWIA JAPONSKIE DRUMDUBSZTEPY I MACIE NA NIEGO GLOSOWAC BO LEPSZY >.<
Sawa88
Farma pp. To bardzo ciekawy temat. Moim zdaniem ludzie, którzy plują się o farmę pp nie potrafią grac, albo są zazdrośni BO NIE POTRAFIĄ UFARMIĆ ( znowu brak jakiegokolwiek gównianego skilla). Zresztą bez skilla nic fajnego nie ufarmisz. Po drugie jeśli mówisz, że" nie nabijam pp bo mam w dupie rank" TO NIE CZEPIAJ SIĘ ZE KTOŚ INNY FARMI. Tyle miałam do powiedzenia. Każdy ma prawo do nabijania ranku, bo chyba po coś jest ranking tak?
Raito-

LZMieczu wrote:

EDIT: DARKSTORM JEST LEPSZY BO ACRITH MIAL PRZERWY I ACRITH FARMI NA KONWERTACH A DARKU NAKURWIA JAPONSKIE DRUMDUBSZTEPY I MACIE NA NIEGO GLOSOWAC BO LEPSZY >.<
Nattsu_old_1

LZMieczu wrote:

EDIT: DARKSTORM JEST LEPSZY BO ACRITH MIAL PRZERWY I ACRITH FARMI NA KONWERTACH A DARKU NAKURWIA JAPONSKIE DRUMDUBSZTEPY I MACIE NA NIEGO GLOSOWAC BO LEPSZY >.<
Darkiś i tak najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No a poza tym, jak ja kurwa nie znoszę ludzi z wygórowanym ego.
Acrith

-Raito wrote:

LZMieczu wrote:

EDIT: DARKSTORM JEST LEPSZY BO ACRITH MIAL PRZERWY I ACRITH FARMI NA KONWERTACH A DARKU NAKURWIA JAPONSKIE DRUMDUBSZTEPY I MACIE NA NIEGO GLOSOWAC BO LEPSZY >.<
Aha kurwa, przegraliście jeden voting to zaczynacie drugi na forum teraz? I ja farmię na konwertach? A dark nie farmił na Pendulum i na Erinie żeby mnie dogonić i zająć #1PL Taiko, co? Nie, Dark jest niewinny, on gra tylko Taiko diffy. A ja clearuje w całości mapy i poprawiam acc na starych wynikach.

Co do poprzedniego poola:

Dalej próbujcie mi udowadniać wszystko i chwalić wielkiego DarkStoorma.
Sawa88
:O Dlaczego tylko między dwoma graczami można głosować? Mamy chyba jeszcze jakiś dobrych graczy taiko :o
Nattsu_old_1

Acrith wrote:

Aha kurwa (...)
Ktoś tu się oburzył. :3
Acrith
Pozdrawiam fangirle i fanbojów w szczególności Nattsiaka! o/
Raito-

Sawa88 wrote:

:O Dlaczego tylko między dwoma graczami można głosować? Mamy chyba jeszcze jakiś dobrych graczy taiko :o
Kłótnia z fb, Sawuś.
Topic Starter
Kyoshinku
Acrith:

Yapa wrote:

Osobiście uważam, że taka ankieta jest ni chuja wiarygodna bo można łatwo oszukać głosy.

Niech ktoś temat założy i tam.
Dlatego też zakładam tu temat, gdzie mogą wyrazić się jedynie osoby posiadające tu konto.
Kto wie, czy ktoś np. nie zganiał tam swoich znajomych do głosowania. Elo.


A skoro też głosowałam to chociaż powiem, czemu Dark.
Choć to jasna sprawa, bo według mnie on gra lepiej i gra 4fun, not for pp.
Sawa88
Eeeee????!!! To dwa głosowania są O.O? Dlaczego tak .. A gdzie ctb :c * płacze w kącie*. Tyle farmiłam i nikt nie docenia ;w;
Nattsu_old_1

Acrith wrote:

Pozdrawiam fangirle i fanbojów w szczególności Nattsiaka! o/
A ja cię Rafciu nie pozdrawiam.
LZRyuko

Sawa88 wrote:

Farma pp. To bardzo ciekawy temat. Moim zdaniem ludzie, którzy plują się o farmę pp nie potrafią grac, albo są zazdrośni BO NIE POTRAFIĄ UFARMIĆ ( znowu brak jakiegokolwiek gównianego skilla). Zresztą bez skilla nic fajnego nie ufarmisz. Po drugie jeśli mówisz, że" nie nabijam pp bo mam w dupie rank" TO NIE CZEPIAJ SIĘ ZE KTOŚ INNY FARMI. Tyle miałam do powiedzenia. Każdy ma prawo do nabijania ranku, bo chyba po coś jest ranking tak?
Lol nyga, czepiam sie ze ktos farmi a ledwo passa muzukashi/oni, nie mowilem ze nie nabijam pp bo mam w dupie rank XD
Nie potrafie farmic ;____; Szkoda ze mapy typu ascension albo scarlet rose mam na B z czego ascension z HR ale nie umiem grac i sse :DDD
Acrith
Grał 4fun jak widział, że aktywnie napierdalam, a jak miałem przerwę i zrobiły się zmiany w rankingu to uparł się na to top#1. I wmówcie mi, że nie farmił wtedy o/
DarkStoorM
Jeżeli już chcecie robić jakiś śmieszny poll, usuńcie ten temat i stwórzcie nowy bez możliwości głosowania, tylko wypowiedzenia się, bo takie sondy pokazują tylko z dupy wyjęte statystyki. Moim zdaniem to nie jest potrzebne. Kogo to obchodzi?

W ogóle, Acrith. Co z tego, że grałem parę map które dają PP? Ty naprawdę myślisz, że ja farmiłem 25/8 tylko po to, żeby Cię wyprzedzić? Zastanów się człowieku.
Erin dał mi 30PP i co z tego? Ludzie czasami grają dla testów/zabawy ale nie, ludzie grają dla farmy żeby być wysoko w rankingu.
Fakt TROCHĘ grałem, ale znudziło mi się to, bo to nie ma sensu. Chuj to ludzi obchodzi ile ktoś ma PP. Równie dobrze mogę mieć zresetowany profil albo jakąś blokadę na PP. Są tutaj ludzie którzy wolą grać for fun.

Acrith wrote:

Grał 4fun jak widział, że aktywnie napierdalam, a jak miałem przerwę i zrobiły się zmiany w rankingu to uparł się na to top#1. I wmówcie mi, że nie farmił wtedy o/
Jak nie wiesz o co chodzi, to się nie udzielaj, ok?
Sawa88
#polish xDDDD Poprawia humor.
Acrith

DarkStoorM wrote:

Jeżeli już chcecie robić jakiś śmieszny poll, usuńcie ten temat i stwórzcie nowy bez możliwości głosowania, tylko wypowiedzenia się, bo takie sondy pokazują tylko z dupy wyjęte statystyki. Moim zdaniem to nie jest potrzebne. Kogo to obchodzi?

W ogóle, Acrith. Co z tego, że grałem parę map które dają PP? Ty naprawdę myślisz, że ja farmiłem 25/8 tylko po to, żeby Cię wyprzedzić? Zastanów się człowieku.
Erin dał mi 30PP i co z tego? Ludzie czasami grają dla testów/zabawy ale nie, ludzie grają dla farmy żeby być wysoko w rankingu.
Fakt TROCHĘ grałem, ale znudziło mi się to, bo to nie ma sensu. Chuj to ludzi obchodzi ile ktoś ma PP. Równie dobrze mogę mieć zresetowany profil albo jakąś blokadę na PP. Są tutaj ludzie którzy wolą grać for fun.

Acrith wrote:

Grał 4fun jak widział, że aktywnie napierdalam, a jak miałem przerwę i zrobiły się zmiany w rankingu to uparł się na to top#1. I wmówcie mi, że nie farmił wtedy o/
Jak nie wiesz o co chodzi, to się nie udzielaj, ok?
Szczerze Dark? Nie wykłócałbym się o to, gdyby Nattsu z Raito nie zaczęły tego tematu "Kto jest lepszy". Bo jesteśmy na równym poziomie, tylko każdy posiada coś innego, co daje mu przewagę na takich a nie innych mapach. A osoby, które na siłę szukają lepszego, są żałosne (Hi nattsu).

@Edit - Co do quota wyżej, nie pamiętam od kogo to usłyszałem, ale na którymś z konów po prostu zasłyszałem, że nagle "chcesz być pierwszy" w tym rankingu. I że sam tak powiedziałeś. To tak mimochodem.
Sawa88
Ok a teraz #ctb voting PLS PLS PLS PLS xD
DarkStoorM
Dla mnie temat do zamknięcia. Nie mam zamiaru potem czytać, jak robi się jakiś burdel z jakiegoś śmiesznego powodu. Każdy gra, jak gra, jeden jest dobry dla tych, drugi dla tych.

Ludzie, ogarnijcie się, bo to i tak nikogo nie obchodzi.
Jak już pisałem, zamknijcie temat albo stwórzcie nowy bez głosowania.

Czy ja umiem grać, czy nie, nie wiem, nie obchodzi mnie to. Gram, żeby sobie pograć, bo są tu zajebiste mapy, których na ranked raczej nie mogę znaleźć, a mapy ranked, dające satysfakcje z grania, to tutaj rzadkość.

Jak ktoś uważa inaczej i ma chęć na kłótnię, niech spłonie.

[edit]I fakt, kiedyś chciałem być pierwszy i szukałem starych map, bo to one dają najwięcej PP (tak właśnie dlatego mi przybywało dużo PP, bo na starych mapach dostajesz bardzo dużo PP, ale to zależy. To dlatego, że na nowych mapach i tak zaraz spadniesz i kij z punktami, a na starych trzymasz rank i swoje śmieszne punkty). To mi i tak nie robiło żadnej różnicy. NIC to mi nie daje ani nie daje większej przyjemności z gry.
Tak więc serio, temat do zamknięcia moim zdaniem.
Sawa88
MOJA SIORA JEST NAJLEPSZA W TAIKO. I HUJ :>
Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento Gento
GŁOSUUJ TERAZ !!!!!!!!!!
Topic Starter
Kyoshinku
TU:
t/147998

bez ankiet.
to idzie do kasowania.
Acrith
Nie uważasz, że tego tematu nie byłoby, gdyby pewne osoby nie wtrącały się w działanie rankingów i w/w kwestie o których wspomniałeś? Uwierz mi, nie byłoby tego szajsu, tłumaczenia się, bronienia i atakowania zarazem, żeby obronić swoją pozycję, gdyby ludzie nie dopierdalali się do wszystkiego na siłę. EOT.
Nattsu_old_1

Acrith wrote:

Szczerze Dark? Nie wykłócałbym się o to, gdyby Nattsu z Raito nie zaczęły tego tematu "Kto jest lepszy". Bo jesteśmy na równym poziomie, tylko każdy posiada coś innego, co daje mu przewagę na takich a nie innych mapach. A osoby, które na siłę szukają lepszego, są żałosne (Hi nattsu).
Wiesz co, acrith? Tak naprawdę nie obchodzi mnie to, kto jest lepszy. Grajcie sobie w te swoje jajko.
Ale jak spojrzałam na "czas wracać na moje #1 PL w taiko!" to mnie aż zwaliło z krzesła. xD
Imho trochę za bardzo wygórowane ego.
Acrith
Tak, mam prawo tak mówić skoro holduje topkę taiko od 2 lat. A Tobie do jasnej cholery nic do tego.
Sawa88
Czas wracać na moje #1 w ctb. ooo zaraz, ja nadal mam to #1 :>
Nattsu_old_1

Acrith wrote:

Tak, mam prawo tak mówić skoro holduje topkę taiko od 2 lat. A Tobie do jasnej cholery nic do tego.
Get a life.
Acrith
Sawa - top#1team trzymał się ciągle taki sam. WWW, Acrith i Ty. ^,-
Axor

Sawa88 wrote:

Zresztą bez skilla nic fajnego nie ufarmisz.
Nie umiem przejść przeciętnego oni na fc, jestem #6, jak widać jednak się da :)
Sawa88
Rozumiem że #6 na świecie a nie w PL. Mówiłam o ogólnym rankingu.
show more
Please sign in to reply.

New reply