forum

Problem z Kursorem

posted
Total Posts
2
Topic Starter
Neshaien
Witam serdecznie, mam pewien problem wcześniej ruchy kursora były dokładne i idealnie nie za szybkie i nie za wolne a teraz cały czas nie dość że ruchy kursora niedokładne to jeszcze za wolne albo za szybkie i dodam iż grałem kiedyś na czułości 2x i to dziwne było pięknie i dokładnie a teraz przerzuciłem się na 1x czułość myszki a dla mnie znów za szybko nie wiem co się dzieje zmieniam strefie na (wacom Tablet by one) w ustawieniach i nie pomaga a na 0.50 chciałem ustawić albo 0.70 i wtedy tak wolno że nie mogę klikać okienek z modami. Mam włączone a odczyt bezpośredni jest włączony i mapuj powierzchnie dla tabletu i inne takie.Załóżmy że chce wyjść bo brakuje od strefy wtedy miejsca mam strefie tabletu która już jest zarysowana takim prostokątem od grania na jednej strefie od jakiś 8-9 miesięcy to mi się ślizga na tej strefie i dodatkowo bardziej nie dokładnie. Czy jest jakiś sposób żeby ruchy kursora były idealnie dokładne albo jakieś ustawienia się powinno zmienić o których nie wiem gdy gra się na tablecie rysikiem. Zawsze pisałem na tym Angielskim Forum ale mam nadzieję że mi ktoś tu pomoże bo po Polsku się lepiej dogadam pozdrawiam i proszę o pomoc. Miłego Dnia!
:)
P_U_K
grasz na trybie myszy(w sterownikach wacoma albo innych możesz ustawić)?
Please sign in to reply.

New reply