forum

Oyun banchoya bağlanmıyor

posted
Total Posts
4
Topic Starter
LunaticWay
Oyuna her yerden internet erişimi verdim genede banchoya bağlanmıyor skorlarımı geçmiyor hesaba. Yardım iyi olur...
Zeus-
Eğer hem skor göndermede hem de Bancho'ya bağlanmada sorun yaşıyorsan, bunun sebebi muhtemelen bilgisayarın ile sunucular arasındaki bağlantı sorunlarıdır. Aşağıdakileri bir dene:

1. Kullandığın antivirüs yazılımından ve firewall'undan osu!'ya izin ver.
  2. Eğer herhangi bir VPN veya proxy çalıştırıyorsan, bunları devre dışı bırak.
  3. Ek olarak bu forum konusuna ve Yardım Merkezine de bir göz atabilirsin.
Halen daha sorunlar yaşıyorsan support@ppy.sh adresiyle e-posta yoluyla iletişime geçmeni tavsiye ederim.
Kurohime Akira
Sadece bir ihtimal ama, yakın zamanda DNS değiştirdiysen eski haline getirmeyi deneyebilirsin; modemine hard reset atabilirsin ve son olarak sorunun kullandığın internet servis sağlayıcısı ile alakalı olabilir en son çare olarak kullandığın internetin destek ekibine ulaşmayı deneyebilirsin.
Topic Starter
LunaticWay

Kurohime Akira wrote:

Sadece bir ihtimal ama, yakın zamanda DNS değiştirdiysen eski haline getirmeyi deneyebilirsin; modemine hard reset atabilirsin ve son olarak sorunun kullandığın internet servis sağlayıcısı ile alakalı olabilir en son çare olarak kullandığın internetin destek ekibine ulaşmayı deneyebilirsin.
Hard reset attım,

Zeus- wrote:

Eğer hem skor göndermede hem de Bancho'ya bağlanmada sorun yaşıyorsan, bunun sebebi muhtemelen bilgisayarın ile sunucular arasındaki bağlantı sorunlarıdır. Aşağıdakileri bir dene:

1. Kullandığın antivirüs yazılımından ve firewall'undan osu!'ya izin ver.
  2. Eğer herhangi bir VPN veya proxy çalıştırıyorsan, bunları devre dışı bırak.
  3. Ek olarak bu forum konusuna ve Yardım Merkezine de bir göz atabilirsin.
Halen daha sorunlar yaşıyorsan support@ppy.sh adresiyle e-posta yoluyla iletişime geçmeni tavsiye ederim.
izin vermiştim proxy ve vpn de kullanmıyorum, konuyla yardım merkezindeki denilenleri de yaptım ama yine skor sabitleniyor diyor. Destekle iletişime geçeceğim. Yardım için teşekkür ederim.
Please sign in to reply.

New reply