forum

Yatcaz Kalkcaz

posted
Total Posts
68
show more
Topic Starter
HellDawn
Sister Jude
Gülşen burda konser verdi :P
hal0zy
Teşekkür ettim HellDawn
[-Shadowa-]
nasıl gidio işler şimdi map konusunda?
xia_rsn
[-Shadowa-]
facebook girmekten hoşlanmıom ;____;
Sister Jude
şuan map elinde olan birisi verebilirmi? ;_;
HotChocolate
',-', o post kasmak için böyle bi emoji koyuyolar :D :D ben yapamadım galiba .s.s.s -_-
zigizigiefe

XRoseSelenayX wrote:

',-', o post kasmak için böyle bi emoji koyuyolar :D :D ben yapamadım galiba .s.s.s -_-
Kişisel algılama ama sen de post kasmak için kaç kere necropost (eski postları hortlatmak) yapmışsın. Hadi tamam forum oyunlarını anlarım, onlara ben de bir şeyler yazdım ama bu postları niye hortlattın şimdi?
HotChocolate

zigizigiefe wrote:

XRoseSelenayX wrote:

Kişisel algılama ama sen de post kasmak için kaç kere necropost (eski postları hortlatmak) yapmışsın. Hadi tamam forum oyunlarını anlarım, onlara ben de bir şeyler yazdım ama bu postları niye hortlattın şimdi?
Sanane yavrum istediğimi hortlatırım canım sıkıldı hortlatiyim dedim keyfimin kahyasımısın tatlım yanlış anlama ama sende her dediğime karşı çıkıyon o gün bi gay misin dedik asdafs hemen sorumdaki yaratıcılık seviyemle dalgaya bağladın kusura bakma ama her insanı beceremessin öyle çok kolaysa sende bu dediğimi kişisel algılama herkes uzaktan laf atar adres ver gösteriyim o zaman men? yalnız judo biliyorum onu baştan bil bence sfdasd
zigizigiefe

XRoseSelenayX wrote:

Sanane yavrum istediğimi hortlatırım canım sıkıldı hortlatiyim dedim keyfimin kahyasımısın tatlım yanlış anlama ama sende her dediğime karşı çıkıyon o gün bi gay misin dedik asdafs hemen sorumdaki yaratıcılık seviyemle dalgaya bağladın kusura bakma ama her insanı beceremessin öyle çok kolaysa sende bu dediğimi kişisel algılama herkes uzaktan laf atar adres ver gösteriyim o zaman men? yalnız judo biliyorum onu baştan bil bence sfdasd
Şimdi bu seviyeye nasıl inerim bilmiyorum ama yine de cevaplayayım, kırmayayım seni canım :D

1-Konusu kapanmış threadleri tekrar canlandırmak kurallar gereği yasaktır.
:arrow: Şimdi sen büyük ihtimalle istediğim şeyi yaparım kafasındasın ama "bu Dünya senin etrafında dönmüyor piremses". Forum oyunlarını canlandırdın, onda sıkıntı yok. Zaten forumda takılanlar eğlencelik bir şey arıyor. Ama bu konunun kapanmasını bırak, konuyu açan kişi bile oyunu bıraktı. Zaten yazdığın şeyin konu ile alakası yok, silence yemediğine dua et bence.

2-"her insanı beceremessin"
:arrow: Şimdi şöyle bir şey var; judo, karate, taekwondo gibi sporlardaki ana kural kavgayı başlatan kişi olmamak iken senin bir de üstüne "adres ver gösteriyim" yazman biraz komik oldu. Bu arada birkaç gün önce bana "ben şu arkadaşa şöyle laf soktum günah mı" gibisinden bir şey yazdığını unuttum sanma :D. Büyük ihtimalle ya yeni hesap açarak beni trollemeye çalışan bir tanıdıksın, ya da ciddi ciddi bunları yazıyorsun. Profilinde 17 yaşında olduğun yazsa da ben hiç 17 yaşında olduğunu sanmıyorum, ki bu noktada seninle muhattap olmamın bile bir anlamı kalmıyor.
Reha
-
HotChocolate

zigizigiefe wrote:

XRoseSelenayX wrote:

Şimdi bu seviyeye nasıl inerim bilmiyorum ama yine de cevaplayayım, kırmayayım seni canım :D

1-Konusu kapanmış threadleri tekrar canlandırmak kurallar gereği yasaktır.
:arrow: Şimdi sen büyük ihtimalle istediğim şeyi yaparım kafasındasın ama "bu Dünya senin etrafında dönmüyor piremses". Forum oyunlarını canlandırdın, onda sıkıntı yok. Zaten forumda takılanlar eğlencelik bir şey arıyor. Ama bu konunun kapanmasını bırak, konuyu açan kişi bile oyunu bıraktı. Zaten yazdığın şeyin konu ile alakası yok, silence yemediğine dua et bence.

2-"her insanı beceremessin"
:arrow: Şimdi şöyle bir şey var; judo, karate, taekwondo gibi sporlardaki ana kural kavgayı başlatan kişi olmamak iken senin bir de üstüne "adres ver gösteriyim" yazman biraz komik oldu. Bu arada birkaç gün önce bana "ben şu arkadaşa şöyle laf soktum günah mı" gibisinden bir şey yazdığını unuttum sanma :D. Büyük ihtimalle ya yeni hesap açarak beni trollemeye çalışan bir tanıdıksın, ya da ciddi ciddi bunları yazıyorsun. Profilinde 17 yaşında olduğun yazsa da ben hiç 17 yaşında olduğunu sanmıyorum, ki bu noktada seninle muhattap olmamın bile bir anlamı kalmıyor.

şimdi bişey derdim ama boşver insanlık bende kalsın <3 tamam biraz abartmış olabilirim ben hala istediğimi yaparım kafasındayım biliyorum ama bu beni bu kadar kırman gerektiği anlamına gelmezdi herşeyi ciddiye alıyorsun ben ciddi olsaydım cümlenin başında ve sonunda gülmezdim şaka amaçlı söylemiştim o sana attığım mesajıda şaka olarak atmıştım böyle herkesi kafaya takarsan daha sen böyle çok kendini mesaja dökersin bu arada ''piremses'' nedir seninde 20 yaşında olduğunu sanmıyorum ''Şimdi bu seviyeye nasıl inerim bilmiyorum ama yine de cevaplayayım, kırmayayım seni canım :D'' sen o seviyeye inmişsin bi kere bebeğim daha beni kırıp kırmamanın bi anlamı yok. Her neyse benim sana karşı bi hatam varsa özür dilerim boşu boşuna kavga çıkarmaya gerek yok ha bu arada bazı insanları küçümseme bence. Ama yinede seni kırdıysam özür dilerim ya en azından insanlık vazifemi yaptım.
Tornado
Lan efe,kac defa post hortlattin sen ben de hortlattim.Moderatorcülük oynama da biraz shitpost yap.Oglum cesitli meyveli fanta ve cola icmek disinda baska bir sey yapmiyom.Söz bak; gelirken sana 1 tane cherry cola vercem
zigizigiefe

Tornado wrote:

Lan efe,kac defa post hortlattin sen ben de hortlattim.Moderatorcülük oynama da biraz shitpost yap.Oglum cesitli meyveli fanta ve cola icmek disinda baska bir sey yapmiyom.Söz bak; gelirken sana 1 tane cherry cola vercem
Yok canım öyle bir dünya, artık o Efe yok. :p şaka maka harbiden verecen mi şksfddgjdşkfjgdasjf

Sana gelince Selenay; yazdıklarımda tek kelime hakaret yok, niye alındığını merak ediyorum doğrusu. Ha eğer o "piremses" mevzusundaysan sen onu senin anladığın dilden konuşmak için söyledim, düzgünce söyleyince anlamıyorsunuz çünkü. Eğer küçük şeylere alınıyorsan o senin sorunun, benim değil. Benim kimseyi küçümsediğimde yok ayrıca, o kadar yazdığım şeyden bunu çıkardıysan hayret. Bu noktadan sonra yazdığın bir tane şeye cevap vermeyeceğim.
HotChocolate
Şuna bak ya? bak Efe, biz kız milletiyiz alınganız yani sizin kadar taştan bi kalbimiz yok. Biz hissediyoruz her kelimeyi. Evet alındım özellikle o "piremses" kelimesine ben o sokakta gördüğün serserilerden değilim. Bana o kadar laf saydın ama bunun karşılığında ben ne yaptım? Özür diledim değilmi? Ama sen hala "bu dediğimden sonra ne desen cevap vermeyeceğim" diyorsun ve bunun karşılığında sana hiçbir hakarette bulunmayacağım. Lütfen daha fazla kavga çıkarmayalım ne dersen de ama, ben sana hakkımı helal ediyorum.
Tornado
Yalniz,triggerlayasim geldi

Kizlar benim icin kavga etmeyin .s .s (Gerci en son bunu yazdigimda hıyarın teki bana subyanci dedi.Burdan onun amk)

Shipleyesim de geldi yalniz asgdhfagashajsg
Nyan Cat Nico
no problem np np np np np np np np np n np np np np np problem yok
zigizigiefe

XRoseSelenayX wrote:

Şuna bak ya? bak Efe, biz kız milletiyiz alınganız yani sizin kadar taştan bi kalbimiz yok. Biz hissediyoruz her kelimeyi. Evet alındım özellikle o "piremses" kelimesine ben o sokakta gördüğün serserilerden değilim. Bana o kadar laf saydın ama bunun karşılığında ben ne yaptım? Özür diledim değilmi? Ama sen hala "bu dediğimden sonra ne desen cevap vermeyeceğim" diyorsun ve bunun karşılığında sana hiçbir hakarette bulunmayacağım. Lütfen daha fazla kavga çıkarmayalım ne dersen de ama, ben sana hakkımı helal ediyorum.
Sana o kadar "cevap yazmayacağım" dememe rağmen olayları iyice çarpıttığın için bir kez daha yazma gereksinimi duydum.

1-"Biz kız milletiyiz, alınganız."
İlk olarak yazdığın yazıda baya bir cinsiyetçilik yapmışsın. Bunu okuyan herhangi bir kişi "kızlar alınır, erkekler alınmaz" şeklinde bir çıkarım yaparsa hiç şaşırma bence -ki yazdığına göre erkekler hakkında hiçbir şey bilmiyorsun-. Yazarken ne düşünüyordun bilmiyorum, ama birçok kız tanıdığım var ve ana bacı sövsen bile alınmayacak tipler. Aynı şekilde en küçük şeylere bile alınan erkekler de var. Madem en küçük şeylere alınıyorsun, o zaman ilk yanıtındaki gibi alaycı bir tavırla cevap vermeyeceksin. "piremses" lafını niye kullandığımı zaten açıkladım, tekrar söylemeye gerek yok.

2-"Bana o kadar laf saydın."
Sana nerede laf/hakaret ettim, gösterir misin? Kendi yaptığın laubaliliklerle benim yazdıklarımı karıştırma lütfen.

3-"Ben sana hakkımı helal ediyorum."
Biraz detaya indiğimin farkındayım ama bunun da üzerinde durmak istiyorum, bu laf çok yanlış yerlerde kullanılıyor çünkü. Önce saçma sapan konuşup sonra kendini acındıracaksan hiç konuşma bence, daha da batıyorsun. Ne benim senin üzerinde hakkım var, ne de senin benim üzerimde. Annenin/babanın, sana maddi/manevi yardımda bulunan kişinin, hiç olmadı hırsızlık yaptığın/bir eşyasını çaldığın kişinin senin üzerinde hakkı olur. Örnekler arttırılabilir. Ama bir oyundan tanımadığın birinin senin üzerinde hakkı olmaz.

Konuyu fazla uzattık, sırf post kasmak için konuyu uzatmayı bırak. İlla uzatacağım diyorsan forum PM veya özelden bana ulaşabilirsin. Fazla ileri giderse ve ben de cevaplamaya devam etmek zorunda kalırsam ikimiz de silence yiyeceğiz bu gidişle.
HotChocolate
Tamam o zaman bu dediğinden sonra sana hiç bir şey demiyicem sadece bi kereliğine olsun diye ',-', gibisinden bi emoji koymak istemiştim ama sen resmen bunu yaptığım için beni osudan soğuttun ne var bi emoji koyduysam iyiki bi hort yapmışım varya lanet olsun bunu yapacağını bilseydim hayatta koymazdım öyle bir emoji fakat konuştuğun her yerde yanılıyorsun

1. Benmi post kasmak içinmi seninle kavga ediyorum yoksa senmi sırf adım çıksın diye benim hakkımda yalan söylüyorsun?

2. Ben hiçbir zaman cinsiyetçilik yapmam: Bunu okuyan herhangi bir kişi "kızlar alınır, erkekler alınmaz" gibi bi çıkarım yaparsa şaşırma bence
Ya herkes senin gibi fesat değilki öyle anlasın.

3. Sana nerede laf/hakaret ettim, gösterir misin? Kendi yaptığın laubaliliklerle benim yazdıklarımı karıştırma lütfen. Bunu demen bile zaten "benim için" bir hakaret.

4. Sana hakkımı helal etmemde bi sorun varsa üzgünüm. Merak etme bi daha etmem.

5. birçok kız tanıdığım var ve ana bacı sövsen bile alınmayacak tipler. Vay be biri bana ana bacı sövse ona anasından babasından yemediği dayağı yedirtirim senin tanıdığın kızlar tam bir "gerizekalı" ve üstüne basarak soyliyorum ki saf mış.

Ve son olarak sana birşey demek istiyorum;
Sana karşı bir hatam varsa özür dilerim.
Tornado
Kanka bak cuma gunu Turkiyeye arabayla donuyorum,kutuda yer kalirsa elmali fanta,cherry cola falan getirirm.Tabi Aydina gitme vaktim ya da senin izmire gelme vaktin olursa

Neyse,ikinizin de yazdiklarini okuyunca resmen yorgan kavgasi sirasinda birbiriyle tepişen 2 kardes gibi gorunuyonuz agsghdhahs

No offense.Ama siz de artik konuyu uzatmayin bence
Please sign in to reply.

New reply