forum

Yatcaz Kalkcaz

posted
Total Posts
68
Topic Starter
HellDawn
Merhabalar efenim;

Mapi ben yüklemeyi düsünüyorum tabi kimse istemez böyle bir şarkıyı :D , Aslında eglenceli ve ritimli bir şarkı bu yüzden Hard diffi icin sizlerle birlikte collab yapmayı düsünüyorum (Özellikle Dilek) Easy ve Normali ben yaparim galiba Hardda bazı bölümleri aldım ;_;

http://puu.sh/2surD

Şuanlık yüklemicem mapi, tamamen bittiginde yüklücem ve elimden geldigince hızlı rank edicem. (Map yapmayı gercekten bilenler zamanları secsin lütfen)

00:11:757 - 00:23:961 = XavierJones %100
00:24:469 - 00:40:232 = HellDawn %100
00:40:741 - 00:58:537 = Butterfly %100
00:59:046 - 01:23:452 = HellDawn %100
01:11:246 - 01:23:452 = XavierJones %100
01:23:452 - 01:35:147 = Break
01:35:656 - 01:51:419 = HellDawn %100
01:51:927 - 02:09:724 = Snappy %100
02:10:232 - 02:34:130 = Pure Force
02:34:639 - 02:46:334 = UnderminE
02:46:842 - 03:05:147 = HellDawn %100
03:05:147 - 03:16:334 = Break
03:16:842 - Son kısım = UnderminE

Kolay gelsin :D
UnderminE
Normali ben yapabilirim de ay hiç Hard beceremem ki ;_;

O değil de şu siralar vizelerim var pek bakamam buna şimdilik.
Aeidxst
hooop-
[-Shadowa-]
oldu ben oktaya haber verem
Topic Starter
HellDawn
offset 12263
UnderminE
Daha başlamadim falan ama şu senin ikinci bölümün var ya ikinci nakarat, ondan önceki 1. nakarati ben alabilirim. 02:34:639 - 02:46:334
[-Shadowa-]
post kasiöm arklar özr ._.

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratz for choosing the song btw.
Topic Starter
HellDawn
Dilek bir tane daha secebilme sansın varmı ?

Bizim bölümlerimiz bitti bakmak isteyen > http://puu.sh/2uP5d
[-Shadowa-]
HellDawn Shadowa die birisi yok artık lütfen onu [-Shadowa-] olarak değiştir, Shadowa banlandı

ya da koyma öle bişi :D bu arada o olay için çok sağol
Topic Starter
HellDawn
Xavierjones da yaptı
UnderminE
son kisma da beni yaz madem de dediğim gibi hiç boşta değilim şu günler kusura bakmayin ;_; istanbula geçtim şimdi, dönünce tamamen boştayim
[-Shadowa-]
asıl sen sağol helldawn ^^'
Sister Jude
Of bana vermezsin beceriksizim :(
[-Shadowa-]
sen sus sen fasulyesin :D
Sister Jude
:(
[-Shadowa-]
I-I folloş, I folloş you deep sea baby I folloş you
Topic Starter
HellDawn
Sadece Pure force ve undermine 'in partlari kaldı sniqht bitirdi (AZ KALDI AZ)
Sister Jude
Neyi bitirdim ben :D
[-Shadowa-]
sniqht amk senin vallaha sayfanın amına koymuşsun sil şu yorumunu
Pure Force

HellDawn wrote:

Sadece Pure force ve undermine 'in partlari kaldı sniqht bitirdi (AZ KALDI AZ)
DIDIIIIIIIT ben daha kolay mapleyemem :D
[-Shadowa-]
ASŞOAIFHAPIFUGAŞIDFUBŞADF xDD
UnderminE
Olum herkesin parçasini içeren map nerde? Ya da map demiyim de, herkesin bölümünü içeren not defteri şeysini gönderin de ona göre map yapalim. Herkes ayri kafada yaparsa map'te tutarsizlik olur, nasil bi hitsound kullanildi ondan bile haberim yok mesela.

Uğur elinde tüm bölümler maplenmiş olarak varsa bi gönder bakayim genel olarak nasil maplediniz.
Pure Force

UnderminE wrote:

Olum herkesin parçasini içeren map nerde? Ya da map demiyim de, herkesin bölümünü içeren not defteri şeysini gönderin de ona göre map yapalim. Herkes ayri kafada yaparsa map'te tutarsizlik olur, nasil bi hitsound kullanildi ondan bile haberim yok mesela.

Uğur elinde tüm bölümler maplenmiş olarak varsa bi gönder bakayim genel olarak nasil maplediniz.
benim elimde bu var, bu tür bişey oluyor :D elimden geldiğince kolay denedim valla, bakmayın bana hiç bu çok zor diye.

al Uğur bu kadar düşürebildim uğraşa uğraşa :D
SPOILER
http://puu.sh/2D07R.rar
[-Shadowa-]
:D last post elegeçiriom :D:D:D:D:D:D
Sister Jude
Bannek bende geçirecem Shadowa İstilası`na sooooon!!!!!
[-Shadowa-]
NO WAY!!!! NOTHING CAN STOP ME NOW!!!! MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sister Jude
Shadowa istilasına hayııııııııııır!!!!
UnderminE
Gençler saçmalamayi kesin
Sister Jude
Shadowa istilasına hayııııııııııır!!!!
xia_rsn
beyin özürlü müsünüz olm siz. gidin bi topic açın onda post kasın tüm forumun içine ettiniz
[-Shadowa-]
adam haklı vallaha ne diyelim
UnderminE

xia_rsn wrote:

beyin özürlü müsünüz olm siz. gidin bi topic açın onda post kasın tüm forumun içine ettiniz
Hele şükür birisi anladi
[-Shadowa-]
bnde onu dedim ._.
Pure Force

xia_rsn wrote:

^ This.
Çok saçmaladınız lan. Yeter..
Topic Starter
HellDawn
Böyle davranmaya devam edilirse bende onların tarzında bir karşılık vermeyi düsünüyorum (collab den cikarmayi) Göze almak isteyen ?
Pure Force hala yapamıyosun anlıyorum seni sen daha zorumsu şeyler yapabilirsin ama uygun olmuyor ama bir çaresini bulucaz ^^
Ayrıca Dilek Senin ve Sinan'ın partları dısında diff bitmistir / Hitsound sadece soft clap kullanıldı daha uygun oluyor cünkü Müzikle uyusan sadece o.
Timing den softu ayarlamana gerek yok zaten bilirsin soldaki additions kısmındakini soft yapabilirsin.

http://puu.sh/2Ebbb.osu

Son kısımda unuttugum bazı sliderlar var onları alabilirsiniz.
xia_rsn
map skin disable demeyince slider çemberi çıkmıyo, özellikle mi öyle yapıldı yoksa bi gariplik mi var?
bide sanki biraz kolay gibime geldi ben bile fareyle %85 acc çıkartıyosam millet full modda FC'ler bunu :D yok hani biraz zor bişey olsa millet retry retry die uğraşır güzel olur :P gerçi hard'dan da fazla yüklenmek garip olur. insane versiyonu olcak mı?
Topic Starter
HellDawn
Yeni bir slider çemberi hazırlıcam. Aslında Tam bir hard oldu ne zor ne kolay ikisini yakaladık. Insane düsünmedim hala ama belki olabilir.
[-Shadowa-]
helldawn biliosun yardım edebilirim :D
show more
Please sign in to reply.

New reply