forum

2020 Magyarország Top 10 Játékosa Szavazás

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Lexion
Sziasztok!


Eljött az idő az idei szavazáshoz amiben meg tudjátok szavazni hogy szerintetek ki lett Magyarországon a top 10 legjobb osu!standard játékos 2020-ban. Idén két féle szavazásmód elérhető, publikus és privát. Aki szeretné megosztani szavazatát az leírhatja ide erre a posztra válaszként is, valamint egy adatlapon is lehet szavazni, hogy ne lehessen egyből kiszámolni a sorrendet. Tavaly sokan panaszkodtak hogy olyanok is bekerültek akik abban az évben nem is / alig játszottak a játékkal, ezért idén csak olyanokra lehet szavazni akik az év nagy részében aktívak voltak. A rank határt is megemeltük 75.000-ről 100.000-re hiszen egyre több tapasztalt játékos van. Valamint idén magadra már nem tudsz szavazni.

Szabályok


- Bannolt / inaktív játékosra nem lehet szavazni
- A troll szavazatok semmisnek minősülnek, még ha a 10-ből csak 1 helyezett is ilyen
- A globális rankodnak #100.000 alatt kell lennie (Ez azért van, hogy olyanok szavazzanak akik értenek is eléggé a játékhoz.)
- A szavazás osu!standard játékmódra vonatkozik
- Csak magyar játékosra lehet szavazni (magyar zászló a profilon)
- Legalább 5 szavazatot le kell adnod a 10-ből

Publikus Szavazás Formátum (erre a posztra válaszként)


1. <Játékos> <Indok (opcionális)>
2. <Játékos> <Indok (opcionális)>
3. <Játékos> <Indok (opcionális)>
4. <Játékos> <Indok (opcionális)>
5. <Játékos> <Indok (opcionális)>
6. <Játékos> <Indok (opcionális)>
7. <Játékos> <Indok (opcionális)>
8. <Játékos> <Indok (opcionális)>
9. <Játékos> <Indok (opcionális)>
10. <Játékos> <Indok (opcionális)>

Privát Szavazás


Ha nem szeretnéd megosztani kikre szavazol ezt töltsd ki: A szavazás lezárult.

A kész videót meg fogjátok találni a Hungarian osu! Replays csatornán, fogok pingelni az osu!Hungary discord szerveren is ha kész van.

Határidő: 2021.01.22.
Riozin
1. Occse
pndu
5. I3alintt
Miloshka
10. matyk0 Nagyon jó allround player. legjobb tournament playerek közé tartozik
Kevin Bak
6. Zoxeim Fast Improver player viszonylag gyorsan tanulja meg azt ami nem megy neki sot EZ re is kepes sajnos csak ot tudom ajanlani a tobbi playert nem ismerem
defii
1. Lexion - még mindig az összes moddal megállja a helyét, mapok típusát tekintve nincs gyengesége
2. csaba21123 - az idén nyújtott teljesítményéért, idetartozik pl.: a hot és a több top50-es scoreboard helyezések
3. matyk0 - folyamatos aktivitásért, a kemény gyakorlásért, évről évre fejlődik reading és tapping képessége is
4. Darnol - lenyűgözött a stream tudása + több mapon a pontossága is rendkívüli
5. Tralkke - OWC-n való teljesítményéért
6. Zyaqix - OWC, + tudja tartani a szintjét
7. Ratina0 - OWC, + kevés játékkal is, de tartja a szintjét zyaqixhez hasonlóan
8. Zexylian - Annyira kiemelkedő playeket idén nem láttam tőle, de még most sincs sok olyan magyar játékos aki ennyire konzisztens
9. Robi_SuperSlav - Több moddal is jeleskedik, alacsony - magas AR olvasás, speedben sem utolsó
10. JustaDread - inkább magamhoz tudnám hasonlítani, főként doubletime playei miatt érdemel helyet nálam
Topic Starter
Lexion
1. csaba21123 - Szia.
2. Darnol - Újra visszatért az osuhoz és gyors tempóban fejlődik, legerősebb skillsetje streamelés.
3. defiike - Legjobb még mindig jump mapokban amiket könnyedén lejátszik alternálással, viszont többi skilljét is elkezdte fejleszteni nemrég. A következő OWC-n nagy segítség lehet a csapatnak és akár felkerülhet a második helyre is legközelebb.
4. Zexylian - HD master, gyengéi a stamina és a speed. Idén a HoT-os megjelenésén kívül nem láttuk túl sokszor, még OWC-re sem jött ezért most csak 4-edik helyre tudom rakni.
5. RatinA0 - Tech master, nagyon sokat nem játszott de OWC-s teljesítménye miatt 5. helyet megérdemli.
6. Tralkke - Singletap master, OWC-n földrengése mellett jó teljesítményt mutatott. Ezen kívül nem láttam túl sok score-t tőle idén így 6. hely szerintem megfelelő neki.
7. matyk0 - Jump aimje nagyon jó, ezen kívül mindenben megállja a helyét és az idei OWC-n is jól teljesített még úgy is hogy ezt volt az első alkalom amikor bekerült a csapatba. Ha tovább fejlődik jövőre sokkal jobb helyezést is elérhet.
8. Zyaqix - A speed / stamina mastertől idén sajnos nem láttam túl sok score-t. OWC-n bejött pár mapra és úgy látszik hogy tartja a skilljét, ha aktívabb lesz 2021-ben sokkal feljebb is kerülhet legközelebb.
9. Robi_SuperSlav - Egyik legjobb aktív speed / stamina player jelenleg, a többi skillsetjéből nem láttam még sok mindent ezért 9. helynél nem tudom feljebb rakni.
10. JustaDread - Gyorsan fejlődik DT jump mapokban, többi skillsetjét még nem láttam de szerintem 10. helyet megérdemli.

Még lenne sok player aki befért volna a listába ha többet játszottak volna 2020-ban, jövőre reméljük többet lesznek aktívak.
Kenshidabeast
1. csaba21123 - Aranyos, viszonylag konzisztens, mén az EZ, mén a HD, mén a stream, mén a HR, és a speed is kinda. Ideális top player.
2. lexion - Hasonló mint csaba csak nem aranyos és nem tud olyan jól readelni, de a jumpokban/spaced streamekben jó.
3. scuoa - Ritmikailag komplex mapeken, reading-heavy mapeken, low ar, és lényegében minden féle mapen jól játszik, ami nem high bpm. Also legkonzisztensebb player itthon imo.
4. Darnol - Pog stream player. Talán a legjobb az aktívak között.
5. Zexylian - Jó zenéket játszik. Hosszabb, burst/stream fingercontrollos mapek jól mennek neki HD-val, viszont HR-el inkább csak jump mapeken látni.
6. Robi_SuperSlav - Speed és stamina amiben kiemelkedő, fingercontrolja jó, readingje rankjában jó, streameket HR-el is szépen accolja, good zenei ízlése van, legnagyobb gyengéje a kocka.
7. Matyk0 - Mindenre gyakorol és mindenben egyre jobb. Good allround/jump player.
8. Kuranosukee - Jó stream/jump/tech(?) player mindenben egész jó csak az accja amiben hiányt szenved.
9. Kelathis - Top 1 magyar farmer, elég weird jump patternöket is jól aimel, mén a DT is. 2020 második felében inaktív volt meg meta gamer ezért 9.
10. TheSpamCat - Jó DT player, high bpm burst/stream mapeket is jól accolja.
Please sign in to reply.

New reply